Treść opublikowana przez Rivasi
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
oczywiscie ze sie dyskutuje :)
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
JEST GENIALNA I TO NAPRAWDE OKAZJA, TRZEBA TYLKO POLOZYCE CARBON NA OBWODCE :cool2: zaluje ze juz mam kiere.
-
F46 220xd Gran Tourer - wrażenia z jazdy
mercedes juz ma 9 biegowe automaty, sa juz 17 calowe nawi (chcoby w teslach), hud jest u wszystkich, tempomaty aktywne w bmw sa dosyc ograniczone (szybkosc min, max, wylacza sie po nacisnieciu pedalu gazu. BMW ma dzisiaj podstawowo marketing i to dobry. Prowadzenie juz mozna dostac to samo gdzie indziej, silniki obok mazd, tesli lub toyot i innych to cuda techniki nie sa raczej ale maja dobre osiagi do pojemnosci to prawda. Ale BMW zaczyna miec ten sam problem co inne marki premium, wyroznic sie z marek standard zachowujac marze. Samochod ma sie sprzedawac dzisiaj i to jest jedyna wyznacznia a marketing jest tanszy i bezpieczniejszy niz innowacja ale to dotyczy iele mark premium.
-
E92 335i by be..mw | SPRZEDANE
Michal to ty puszczas trolla, dyskusja jest spoko kazdy ma prawa do wlasnych opinii, chodzi o wymiane to wzbogaca ludzi a ty tylko prowokujesz.
-
E92 335i by be..mw | SPRZEDANE
sadze ze we wszystkim trzeba miec pewna doze wyobrazni, np nurkowanie w niskich glebokosciach to super fun i zabawa jezeli robisz to z ludzmi na poziomie, co innego jak zaczynasz zchodzic duzo nizej bo ryzyko wrazsta ekspotencjalnie do glebokosci... Nie biore tego osbiscie, czytam twoja galerie dosyc czesto i mam wrazenie oobe jednak inteligientna a to co mi opisujes ze scigaczem np itd z to wedlug mnie kryzys wielu sredniego niz fakt ze zrobiles to dlatego ze akurat urodzilo ci sie dziecko a jedno moze wyywolac drugie :)
-
E92 335i by be..mw | SPRZEDANE
to ciekawe co mowisz bo mialem taka sama rekleksje i jednak doszedlem do wniosku przeciwnego ze nadmierne ryzykowanie zdrowia i zycia bylo by glupota, brakiem odpowiedialnosci i oznaka tak naprawde ze na moich dzieciach mi nie zalezy tylko na wlasnym ego (nawet gdybym sie umial przkonac ze tak nie jest z lenistwa intelektualnego). Nie chodzi tu akurat o szybka jazde samochodem bo juz od dawna uznaje ludzi ktorzy myla drogi publiczne z torem wyscigowym za lekko zacofanych umyslowo, ani o kombi ktore mialem zanim mialem dzieci ale osobiscie np przestalem w ogole uprawiac skoki spadrochonowe chociaz byla to pasja ktora wywleklem z wojska i nurkowac glebinowo bo to wszystko nosilo ze soba jednak spora dawke zdarzenia zero jedynkowego. Brakuje mi tego oczywiscie i tak wyrzeklem sie czesciowo siebie (i duzo bardziej niz zmiana z M2 na 330i combi np) tu masz racje ale jednak czy byciem rodzicem nie jest samo w sobie wyrzeczeniem ? :?: wydaje mi sie ze twoja pozycja jest jednak podyktowana zdrowym podejsciem do zycia i dzieci :) jakby wiecej w polsce ludzi mialo takie podejscie, to i narod by wygladal prawdobodobnie lepiej bo jednak duzo spraw zwiazancyh z czlowiekiem decyduje sie w dziecinstwie i jest zalezne od uwagi i podejscia rodzicow. :cool2:
-
[e90] Jaki olej?
To nie ten dzial, to nie Fki tylko Elki
-
WRACAMY DO BMW 335D STR 49
bez przesady z przodu jest tylko uniesienie maski do poprawy to sie robi pokretem gumowym z przodu.
-
E90 325i:Pali olej 1 litr na 800/1000km
mi chod faktycznie o silnik z malym przebiegiem, montazem do samochodu i 6 miesiecy gwarancji.
-
E90 325i:Pali olej 1 litr na 800/1000km
wymiana silnika z gwrancja na 6 miesiecy to 10/12 tys przy N52.
-
[e90] Jaki olej?
Producent ma mniejsze znaczenie tak naprade pry oleju syntetycznym wazniejsze jest aby robic wymiane co 10 tys km max. Jezei chcesz byc w zgodze z BMw to LL04 norma.
-
E92 335i by be..mw | SPRZEDANE
64K za ten samochod to znakomita cena wrecz okazyjna.
-
E90 325i:Pali olej 1 litr na 800/1000km
honowanie na bloku z alusilu nie wchodzi w gre. Slyszalem ze ktos tulejowal ale czy to dalo efekt ? lepiej i taniej wymienic silnik.
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Moza na czarno pomalowac sadze bez wiekszych problemow, mialem zamiar to zrobic zreszta, podejde do tematu. Jak chodzi o reszte skontaktuj sie z Gorikiem po prostu.
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
triche wiecej mi to zajelo :/ To szare to tasma teflonowa (lepiej wysokiej jakosci). Przed zalozeniem szafa grajaca na wybojach, po 0 halasow, a ja kmowie zero to zero. Instalacja i pomysl Mautoczeci Legionowo. http://i.imgur.com/QPwqYxH.jpg http://i.imgur.com/gKRCcFt.jpg http://i.imgur.com/pUybvbp.jpg http://i.imgur.com/fZyFSNt.jpg
-
Jaki silnik do e90?
nie sa serwisy ktore to robia odplatnie
-
marvel.marv - E90 325i Sparkling Graphite PreLCI
dla mnie bajka !!!
-
Jaki silnik do e90?
BMw robi samochody ktore maja wiele zalet i dlatego ludzie je kupuja. trwalosc nie nalezy do ich zalet wrecz przeciwnie jest to raczej bardzo awaryjny samochod.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
to cena za wysoka mozna miec ta cene z niemczech przy nowych lampach
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
no tak za 300 zl kupisz normalny stan ale nie perfekt, mi chodzi o cokolwiek bo i tak przeszyje :)
-
Jaki silnik do e90?
michal, tu akurat jest problem dobrze znany tlokow i ktory mozna zlagodzic przy czestej wymianie oleju i praniu silnika (albo naprawie). Jezeli kupisz jednostke z realnymi 200 tysuacami i wymiana leju a la glupota ASO BMW to bedziesz zuzycie niedowracalne 1L/800 km i brak katalizatorow.. koszt rzedu 10 tys zyla. viewtopic.php?f=70&t=265537
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Te kubaj to znajdz za 200 zl idealna stan plz o musze zrobic przent, tak naprawde znac jakakolwiek sportowa za 200 zl i bede happy
-
Czujnik jakosci oleju? - e92 335d
ja byl tego nie robil natwoim miejscu tylko wymienil czujnik bo prawdopodobnie jest walniety (przy 200 tys w dizlach to nie jest zadkie) a jak sie okarze ze nie byl to bedziesz wiedzial ze masz powazniejszy problem przynajmniej.
-
Jaki silnik do e90?
jak masz wybor wez N52B30. N52B25 jest ok jezeli go kupujesz z przebiegiem max do 150 tysiakow i natychmiast sie nim zajmujesz, potem musisz liczyc na szczescie ze wlasciciel wie co robic.
-
325i N52 i temp pracy płynu chłodniczego?
Tyle ze adaptacja to wystepuje tylko przy skrzyni automatycznej a wiec podejrzewam ze raczej chodzi o to ze podczas uczenia sie samochodu, uzywa on ustawienia TRYB normalny datego przez jakis czas masz dobra tempe potem znowu spadnie ale spytam przy okazji Prmaxxa bo gdybam. Problem z nietrzymaniem temperatury jest duet termostat i pompa. Marvel twoje objawy zaczolem miec jakis czas zanim mi puscila pompa, oczywiscie w trasie.