Treść opublikowana przez Rivasi
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
bo kubkow nie ma i navi.
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Jaja sobie robisz qubsone90 :mrgreen: Nie mozesz im wyslac PM ? dlaczego akurat w mojej galeri im wysylasz Priv ? :cry2: Co to poczta pantoflowa jestem ? :?:
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
tez tak mysle roznica glowna ze w BMW to fotele to opcja performance a w renault sportowych to standard a wiec prawdopodbnie jak mowisz sa bardziej wysluzone, chociaz przebicie skory to juz ekstrema do ktorej nie powinno dosjsc.
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
to chodzi o laczenie do siedzen recaro, sa na specyficnym miejscu tak abys musial kupic szyne a zamienikow do recaro nie ma :)
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
no dobrze randalu ale do czego zmierzasz ze BMW kaze placic 2 x wiecej za siedzenie bo ma zupelnie inna konstrukcje i super przeszycie a nie jak w realu taka sama konstrukcje jak wszystkie Recaro CS + wykladzine vinylowa ? Rozumiem ze to co nazywasz drutem to jest po prostu konstrukcja ktora sie konczy w tym miejscu ale ze widzisz tylko malutka czesc pomyslales ze to drut. Jest to plastik, ten sam ktory wystepuje na raszcie fotela. Nie jezdzilem Renault w ostatnich 20 latach, ostatni raz 22 lata temu to bylo Renault R5 turbo a wiec na temat foteli twojego znajomego trudno mi sie wypowiedziec. Jezeli to te ze zdjecia to sa Recaro CS
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Konstrukcja i materialy oprocz obic jest dokladnie taka sama robiona przez recaro dla wszystkich. Nie ma roznic oprocz szyn ktore sa oczywiscie do danego modelu. 2 x cena wyzsza BMw jest za znaczek niebiesko bialo czarny bo sa tacy ktorym stoi jak go widza na opakowaniu. Konstrukcja jest monocoque czyli nie ma drutow tylko wszystko w jednym kawalku a jesli to boczek kierowcy tam gdzie jest plastik to jest to poduszka powietrzna ktora wypalila ? Jak nie to nie wiem... jest to jeden kawalek plastiku na cale siedzenie bo to o to chodzi w konstrukcji monocoque. Nie sadze aby renault dawalo inne siedzenia niz BMW czyli standard Recaro bo to nie ma sensu ekonomicznie.
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Cena bierze sie z logo BMW i z wartosci samochodu gdzie fotele uzywane wystepuja. Nie ma zasadniczych roznic jakosciowych miedzy fotelami recaro cs bmw a recaro cs inna marka. Producent lacznie z obszyciem ten sam. Recaro, fotel ten sam, gabka ta sama (w zalezenosci od modelu inaczej uformowana ale nie ma mowie o gumie w BMW tak jak bedzie po przeszyciu). BMW sa obszyte materialem plastikowym, w linku podanym akurat skora z plotnem ale i tak to nie istotne bo trzeba przeszyc. Jaki drut wystaje z siedzenia twojego znajomego ? Tam nie ma drutow, to konstrukcja typu monocoque. To na pewno Recaro CS ? Moze podobna konstrukcja.
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
no tak bo ogolnie masz 4K za fotele + 1300 zl za szyny + ewentualnie podwyzszenie fotelea o 2 lub 4 cm nastepne 500 zl + przeszycie gdzie jak zrobisz tylko fotele to i tak to troche wyjdzie ale i tak duzo taniej niz orginal BMW.
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
dokladnie, tutaj z clio rs ale to 100% to samo co BMW, ja dostalem je 1K taniej ale to i tak bardzo dobra suma. Trzeba doliczyc przeszycie i szyny. thxs Trzeba bedzie cos posmarowac bo jest bardzo miekki lakier... no na razie zostanie ten jakos jeszcze jestem odporny na dwie turbiny, kiedys pewnie ulegne :mrgreen:
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
niestety w E92 jestes skazany na wersje BMW tych foteli recaro bo inaczej nie masz dostepu na tylne siedzenie. Mi sie udalo je zalatwic ze 4000 zl z innego samochodu. Fotele spisuja sie znakomicie w trasie, chyba bez przesady najwygodniejsze fotele w ktorych jezdzilem jak testowalem u Czerwonego.
-
[e90] Jaki olej?
Tak trzeba jak mowi Fidoo jezdzac na tym oleju bedziesz mial klopoty predzej czy pozniej jezeli juz ich nie masz.
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
tak jak rozmawialismy 10/15 dni przed montazem dam ci znac
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
tak chyba faktycznie po ciemnej stronie mocy :) zapomnialem o czerwonych ! w poniedzialek fotele jada na skore podejrzewam ze calosc zakoncze z montazem pod koniec miesiaca.
-
E90 320d 2005
Piekny sedan, dzwiek fajny i szacun za pozostawienie DPFA :cool2:
-
[e90] Jaki olej?
Twoj silnik jest przystosowany do jazdy na LL01 (jak w usa), lepiel lac LL01.
-
F46 220xd Gran Tourer - wrażenia z jazdy
+1
-
E92 335D LeMans Blau: 410KM/750Nm - SPRZEDANE
Mialem ten sam problem u siebie z matematyki wynikalo ze jest ok ale wizualnie bylo dziwnie a wiec przerobilismy na wizualnie. 100 mm bedzie za duzo wedlug mnie troche "wulgarnie", na sile, teraz jest ladnie i stylowo.
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Pierwsza partia pracy nad nowym wnetrzem zakonczona... czyli siedzenia pomalowane na czerwony blysk z tylu i piano black jak chodzi o dolne boki (nie sa zamontowane na zdjeciu.) http://i.imgur.com/kZTiNIc.jpg miala byc alkantara ale po probie musialem stwierdzic ze naprawde nie lubie alkantary i jedziemy z lakierem pod kolor nadwozia jak sugerowal B-T-K... teraz trzeba ten lakier zabezpieczyc. :) Nastepny etap... skora !!!
-
E92 335D LeMans Blau: 410KM/750Nm - SPRZEDANE
Wydech piuerwsza klasa. ole bardziej miesiste koncowki ale jest na prawde pieknie wykonany :cool2:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
dawaj zdjecia montazu !!!
-
n54 :) bedzie cs
jest very beautiful a wyposazenie marzenie !!! dal bys troche wiecej zdjec srodek zewnatrz do ogladu :)
-
N52 błędy katalizatorów check engine
lepszym rozwiazaniem jest wymiana katalizatorow. Dla srodowiska, zdrowia i twojego silnika. Jezeli cie nie stac na wymiane na orginalne BMW, to mozesz wlozyc katy Euro 4 i pojechac do magika ktore je wyreguluje. Koszt orginalow 8 tys, koszt Euro 4 standard 1600 zl + robocizna. Masz jeszcze opcje katow E4/E5 z poprawionym przeplywem powiertrza ale to juz wydatek okolo 10 tysi.
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
faktycznie jechalem w piatek siodemka do rodziny :)
-
E90 330i CZARNA - SESJA ZDJĘCIOWA str. 33
mi sie kojarzą :mrgreen: ciekwe ale innych spraw kojarzy ci sie z lanosem. Pora na Freuda !!! :mrgreen:
-
[e90] Jaki olej?
AR9100 to Bor + plukanka karbonowa w wersji light. Bardzo dobry srodek do kazdorazowej wymiany oleju. Ja dodaje zazwyczaj zaraz po wymianie. Utrzymuje uklad smarowania czysty a bor zapobiega problemom szczegolnie jezeli duzo jezdzi sie w miescie na krotkich trasach albo robi zbyt dlugie wymiany oleju.