Treść opublikowana przez Rivasi
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
no jakby to powiedziec autocouture jest dobra referencja nawet jezeli moj bedzie jednak znaczaco inny :) Edyt : tak naprawde bedzie identyczny, popatrzylem na szybko. nie patrzac. tak pasy do orginalow przelozone. W E9X to w wersji Frozen gray mozna bylo zamowic pasy innzgo koloru i projekt srodka frozen grey to byl ten poprzedni u mnie i mi sie podobal a wiec wzialem mozliwosc pasow z niego. tak wygladal jeden z mozliwych srodkow frozen gray : a tu taki preview czym sie bedzie charakteryzowal nowy srodek : http://i.imgur.com/1G0ZfSG.jpg
-
Zegary z F30 do E90
mam komplet wskazowek na czerwono malowanych fabrycznie jak opisujesz i tak to wyglada jezeli jestes zainteresowany http://i.imgur.com/UjcqU9Q.jpg
-
E90 325i:Pali olej 1 litr na 800/1000km
jak wlewasz plyn to sie nie wylewa dolem przez przypadek ? bo to wyglada jak odlaczony przewod ze zbiorniczka.
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
to bedzie taki efekt jak bys mial dystans 20mm, bedzie wystawac na zewnatrz i ocierac. tak wchodzi i nie jest zle wedlug mnie ale sa lepsi w tej dziedzinie ode mnie.. duzo lzpsi :)
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Też jestem ciekawy dlaczego? Chodzi o przesycie boku w kształcie "E"? Przyglądałem się dzisiaj ori pasom i są zszyte w identyczny sposób. Niech kolega dex55 się wypowie... no wlasnie sprawdzilem dzisiaj n bo bezpieczenstwo to kwestia nr1 i tak samo jest zaszyty orginal.
-
marvel.marv - E90 325i Sparkling Graphite PreLCI
wracajac na chwile do twojegho problemu grzania lub nie w miescie, mozesz jeszcze miec wersje racing termostatu a ta otwiera sie przy 75 a nie 95 stopniach. Kazdy prawie termostat na rynku wystepuje w obu wersjach, przyklad tutaj wersje racing zamienika Mishimito dla N52 : http://www.piecesautoperf.com/calorstats-racing/2884-calorstatthermostat-racing-pour-bmw-type-moteur-n52n54n55.html
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
a Mozesz doprecyzowac co jest w nich zle zrobione ? Robil to zaklad profesjonalny wyspecjalizowany (robia tylko to) a wiec jak jest cos nie tak to mow, odesle im. Na drugie, 70% fotela.
-
e90 335d Vaporr
Vipersoft. Jest w kolejce bo maja jakis zastun techniczny, szukaja goscia do obrobki czesci metalowych.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
jest genialna !! a Mariusz cie zaj... :mrgreen:
-
e90 335d Vaporr
Tak dla ciekawosci jest gosc we francji na jednym z forum ktory wlasnie przerabia 600KM na 335D i jako dostawce sprezarki hybrydowej wybral firme Polska a to nie jest gosc ktory sie liczy z pieniedzmi jak chodzi o swoj samochod.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
ja mam revitalizant xado w skrzyni automat i mostach (w silniku mam AR9300), bez zastrzezen u mnie.
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Tyl bedzie w ej samej tonacji co przod, akecenty czerwone bardzo dyskretne na skorze, tak samo boczki.
-
Jaki silnik do e90?
olo amorki sa martwe na 200% i, tarcze moze byly wymienione. Musisz przewidziec mini 5K do kazdego kupionego wou aby byc zadowolony
-
marvel.marv - E90 325i Sparkling Graphite PreLCI
na stronie francuskiej o BMW seri3 gdzie troche pisze, pokazalem im naprawione plastiki i bardzo mnie prosza o tutorial. Pytanko : przetlumaczyl bym im wszystko ze zdjeciami i napisze ze to od ciebie a ja tylko tlumacze. ok ? potrzebowal bym wiedziec czym usuwales gumolakier BMW.
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Tak naprawde zniknie prawie caly czerwony z samochodu i zostana tylko pasy i tyl siedzien performance na czerwono :) TO BEDZIE COS TAKIEGO TYLKO ZE SIEDZENIA PERFORMANCE : http://www.conceptcarz.com/images/BMW/BMW_M3-Frozen-Edition-Image-i01-1680.jpg
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Nastepna czesc ukladanki przyszla.... czerwona oczywiscie :) http://i.imgur.com/VRg35kn.jpg Przebieramy bunie za tydzien...(tak naprawde przebieramy trzeba zrozumiec Bimmerupgrades (Prmax) przebiera :) )
-
Jaki silnik do e90?
Jak rozrząd i sprzęgło nie ruszane to dolicz 5-6k na te rzeczy w najblizszym czasie... ...i amortyzatory ok 2-2,5kzł. i wymiana tarcz prawdopodobnie... nastep,ne 1-2K.
-
E91 320d LCI Spacegrau - nowe koła lato
:cool2:
-
Jaki silnik do e90?
NIE WYGDLADA ZLE, MASZ TEZ FORUMOWICZA KTORY SPRZEDAJE SWOJA viewtopic.php?f=158&t=300661
-
Jaki silnik do e90?
to bardzo zalezy tak naprawde od faktycznego stanu twojego wozu i szczescia..; szczegolnie tego drugiego. W tamtym tygodniu znajomy sprzedal E92 320D z 2009 z przebiegiem faktycznym 86000 km za 82000 zl. Teraz stan byl perfekcyjny, serwisowany duzo lepiej niz w BMW, z wymienionym rozrzadem itd. Czekal Trzy tygodnie na sprzedaz, nie spuscil ani zeta i sie oplacilo.
-
E92 335D LeMans Blau: 410KM/750Nm - SPRZEDANE
ja bym paski sprobowal i zobaczyl czy ci leza i zerwal jak by nie podeszly
-
marvel.marv - E90 325i Sparkling Graphite PreLCI
czy to przypadkiem nie jest zalezne od wersji 3.0 silnika a ty miejac 2.5 nie korzystasz z tego w pelni ?
-
marvel.marv - E90 325i Sparkling Graphite PreLCI
sprecyzuje ze chodzi w wersje pre lci bo post lci jest droga i dostepna.
-
E92 335D LeMans Blau: 410KM/750Nm - SPRZEDANE
we francji gosc wlasnie wykrecil swoja na 500 hpekow, niby codzienne auto choc nie chce mi sie wierzyc
-
Jak dbać o nasze BMW
dodane : usterka kabla + prowadzaca do utraty zasilania.