Treść opublikowana przez Rivasi
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
genialne zdjecia.
-
Truskawa - E92 335is 452KM 623NM Stage 2+
El-tec. tanio nie bedzie.
-
[E90] 325i B-T-K OEM+ SPRZEDANA s.34
hmm niebieska sruba do niebieskiego zacisku fajne :)
-
[E90] 325i B-T-K OEM+ SPRZEDANA s.34
niebedzie roznicy prawie to nie w tym wypadku sluza tak mocne hamulce duze hamulce robia duza roznice przy szybkosciach rzedu 50/60 km/h i przy ciezkich samochodach oraz szybkosciach rzedu 200 km/h.
-
E90 325i:Pali olej 1 litr na 800/1000km
oczywiscie ACS tez dobry wybor
-
[E90] 325i B-T-K OEM+ SPRZEDANA s.34
do szarego bral bym niebieski
-
E91 325i Touring, uszk. zawias klapy, nowe żarniki
hehe gratki za konkurs BMW :)
-
E90 325i:Pali olej 1 litr na 800/1000km
Mautoczesci legionowo autoreduta unikaj jak ognia.
-
[E90] 325i B-T-K OEM+ SPRZEDANA s.34
Genialny mod jak chodzi o szczeki 6 tloczkow robi robote !!!! :cool2: Wielkosc tarcz ma mniejsze znaczenie tutaj chociaz pod serie E9x w 325i podchodzi 330 a wiec roznica z 338 niewielka wizualnie. Za to dla jakosci i konfortu hamowania to ilosc tloczkow ma znaczenie, wielkosc tarcz jest dostosowana normalnie do wagi i mocy samochodu. Ten zestawbedzie lepiej sie sprawowal mechanicznie niz ten performance z F3x ale wizualnie przez wielkie tarcze ten z F3x jest ladniejszy. Jabym oddal do malowania tak jakkolegasugeruje u kogos kto umie to zrobic bo wizualnie te szczeki powinny byc zyleta wedlug mnie. Pozazdroscic zakupu ! :mrgreen:
-
Warszawskie BMW E90 2005r.
Tylko ze system malowania pochodzi z Austri... :). Slowo polak i fachowca to jednak nie sa synonimy.
-
E90 325i:Pali olej 1 litr na 800/1000km
nie wypluczesz Ar2300.
-
[SPRZEDANA] Static e87 by MikeE87 [M-PAKIET | DEPO | JOM]
wez Carlack jest lepszy, duzo lepszy.
-
Warszawskie BMW E90 2005r.
Tez tak myslalem ze to niemozliwe. W Splus pomaluja ci auta jak fabryka, nie do rozroznienia ani wizualnie ani pod miernikiem. Tylko ze cena jest na poziomie. Bylem ze znajomym ktory oddal tam swoja nowa Audi S7 po tym jak ktos mu wozkiem drzwi przejechal na parkingu. Cennik jest prosty : fragment wielkosci kartki A4 = 300 zl. u znajomego wyszlo to 900 zl za malowanie kawalka drzwi. Roznica na mierniku jest mniejsza miedzy kawalkiem malowanym a orginalem niz przy orginale z drugiej strony gdzie roznice namierniku bywaja wieksze miedzy fragmentami drzwi.
-
Warszawskie BMW E90 2005r.
dobrze ze wlozyles to miedzy "" bo to tak jak by twierdzic ze wyjazd na wakacje to stracona kase, kino to stracona kasa i w sumie kupienie ladnej kurtki jak sie juz ma inne to tez stracona kasa, pojscdo knajpy to stracona kasa... nie mozna calego zycia podporzadkowywac oplacalnosci... jest cos takiego jak fun.
-
E90 325i:Pali olej 1 litr na 800/1000km
jezeli patrzectylko na pume BMW to niby twoj bez wad ale wychodzi coraz bardziej na jaw ze duzo wiecej jednostek jest dotkniete. poczekaj 7 tysiecy do konca dzialania AR2300.
-
E90 325i:Pali olej 1 litr na 800/1000km
masz powyzej 1L/1000 km , masz walniete pierscienie. Sposoby i mozliwosci poradzenia sobie z problemem zostaly opisane kilka krotnie (chocby w tym temacie), funkcja szukaj jest twoim sprzymierzencem.
-
e93 335 ---> M3 e92
jezeli nie zamierasz robic chipu to raczej zostan przy orginale.
-
e93 335 ---> M3 e92
jezeli juz chcesz stozkowy (nie daje to jakiejs strasznej zmiany wbrzmieniu to w zamkniety a nie jak tu otwarty.
-
Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
jezeli samochod stoi na zewnatrz to motul xclean 0W40 jest dobrym pomyslem, jezeli garazujesz to lepszym wyborem imo bedzie dla takiego silnika 5W40. Przy 450 koni + trzeba zaczac sie zastanawiac nad olejem z homologacja BMW High Performance Diesel Oil jak np Mobil 1 5W50 ale wtedy wymiana co 7 tys km max. Przy natezonej jezdzie w korkach warszawskich oraz mocy ja bym dodal AR9100, to tak wysoki dodatek Boru ze nie zostanie rozcieczony przez paliwo nadmiernie.
-
E90 330i CZARNA - SESJA ZDJĘCIOWA str. 33
jezeli bys nie bral pod uwage zapachu gliptona czy powiesz ze jest najlepszy ?
-
Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
Kolega moze stac dlugo w korkach i silnika nie dogrzeje. E90 przerzuca silnik na 100 stopni dopiero w trybie normal a to sie dzieje dopiero gdy kolega sie porusza stala szybkoscia powyzej 60 km/h. Dopoki do tego nie dojdzie, po odpaleniu temperatura silnika bedzie oscylowac okolo 75 stopni czyli silnik nie dogrzany i znam korki warszawskie bo w nich mieszkam I dogrzewam silnik na lazienkowskim :)
-
e93 335 ---> M3 e92
Nie rozumiesz, jak masz czerwone siedzenia trzeba nic !!!a jak bypowiedzial moj 2 letni syn z czerwonymi nicmi bedzie BAJA !!!! czyli obszycie sie nie zmienilo a zmienila sie cena dodatkow, ciekawe.
-
e93 335 ---> M3 e92
+1 :mrgreen:
-
E92 335D LeMans Blau: 410KM/750Nm - SPRZEDANE
jak czytam ludzi ktorzy robili chip w TC to mam wrazenie ze malo komu udalo sie wrocic do domu bez awarii...
-
E90 320d Sparkling Graphite | Poszukiwanie następcy :)
jak nafolie to efekt znakomity !