Treść opublikowana przez Rivasi
-
E91 330xd by Hyde
super wyposazenie (szczegolnie audio individual, reszta to juz bardziej codzienne) i auto bardzo ale to bardzo ladnie sie prezentuje :) wiecej zdjec srodka plz :) szczegolnie tylu jak jest individual audioz tylu rozwiazany:)
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
Rozumie ze chodzi o NBT ? zastanawiam sie nad NBT ale jezeli jest NBT to nie ma mozliwosci instalacji orginalnej kamery cofania BMW z X1 a wiec sie wacham bo jak chodzi o nawigacje to korzystamz prawdziwej nawigacji Garmin z BMW HUD ktora bedzie wyswietlana niebawem na monitorze bmw jak tylko bede mial czas sie tym zajac (screen mirroriing) ciekawostka, facet ma ten sam problem z obszyciem deski co ja :
-
E90 320d 2005
ppppppp... iekne !! :cool2: musze takie miec.
-
Bezpieczeństwo, tył napęd
Rivasi odpowiedział(a) na rdsnabicie temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyok ale dlatego ze pewnie jezdziles krotkim samochodem typu citroen C1 nie ? ale tyo przypadek bardzo specyficzny, zreszta na tyl nie ma tak malych samochodow bo bylo by jeszcze gorzej.
-
E90 320d Sparkling Graphite | Poszukiwanie następcy :)
et no fajne felunie na zime! ile dales?
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
czytalem dzisiaj raport interpolu gdzie oceniaja ze mniej wiecej 1/3 czesci samochodowych uzywanych sprzedanych w polsce przez internet pochodzi z kradziezy. Sadze osobiscie ze nie doceniaja polkiego rynku, ja bym obstawial raczej 2/3 :)
-
Jaki silnik do e90?
Samochod byl polerowany nie dawno. Ze zdjec nie widze osobiscie do czego sie przyczepic ale trzeba jechac do ASO i zrobic gruntowy sprawdzian.To ze auto nie bylo malowane nie oznacza ze nie mialo wypadku .Czesci sa tak tanie ze oplaca sie kupic blotnik lub drzwi i wymienic.
-
E90 325i:Pali olej 1 litr na 800/1000km
generalnie duzo kretactwa, slaba jakosc i drogo. przeczytaj sobie kilka opinii chociaz na stronach klubu porsche polska... to standard autoreduta. http://porscheclub.pl/forum/jak-wierzyc-autoreducie-t6806.html
-
Paliwo V- power i inne
nie masz mozliwosci na stacji w polsce dostac paliwa bez dodatkow bio. Nawet Shell racing 100 ktory jest produkowany w niemczech, aby byc sprzedawany w polsce na stacji ma bio dodatki bo takie jest prawo. Jedyna mozliwosc w polsce aby dostac paliwo bez bio dodatkow to zwrocic sie do hurtownika wyspecjalizowanego jak na przyklad firma Petro hurt i kupic od niego. Teraz nie ma to zadnego sensu chyba ze jezdzisz tirem i pokonujesz ponad 100000 km rocznie bo dopiero wtedy widzisz jakakolwiek roznice w zuzyciu elementow silnika.
-
Bezpieczeństwo, tył napęd
Rivasi odpowiedział(a) na rdsnabicie temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyto ironiczne tak ? :?:
-
[e90] Jaki olej?
ciekawe co moze byc wazniejsze od zaprzestania trucia siebie i swoich bliskich sadza rakotworcza ? :roll: nie wspomne o innych uzytkownikach jak piesi i inni kierowcy bo zapewnie w ogole nie bierzesz ich pod uwage. juz niz wspomne ze jezeli cie policja zlapie bez DPFa to po prostu ci wyrejestruja samochod bez mozliwosci kolejnej rejestracji.
-
[e92 325i] szarpie na zimnym
obiegowa opinia jest zazwyczaj mitem wysannym przez tadkow ktorzy mechanikuja na osiedlach jezeli nie mozesz znalesc potwierdzenia w dokumentach oficjalnych albo fachowych dostepnych na internecie.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
A to ze jest to mod obowiazkowy... nawet nie dyskutuje :) tez tak uwarzam.
-
ceramiczna ochrona lakieru? Modesta+ GTechniq Ceramic Pro 9H
nie warto nawet do tej za 3K. Najbardziej taka powloka znana i uznana czyli car pro strong 9H to koszt jakis 2500 zl i tak to nie jest warte tej ceny. Nie poczujesz roznicy z powlokami kladzionymi za 1000 zl. Zapytaj Kri35 z just good detalingi o ceny powlok on ci bedzie umial doradzic. Ja tam robilem i zaoszvczedzilem duzo kasy bo ceny sabardziej realne.
-
ceramiczna ochrona lakieru? Modesta+ GTechniq Ceramic Pro 9H
czekaj czekaj to miedzy nawiasami to cena ???? jezeli tak to odpusc sobie bedziesz wkurwiony.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
NO PEWNIE !!! przynajmniej 6 razy wpierwszym tygodniu a potem ladnie wyglada:) a i przy mierzeniu koni i czasow przez perfexperts tez sie uzywa :mrgreen:
-
[e90] Jaki olej?
To jest olej przenacony raczej do flot. Fe oznacza fuel economy a wiec jest to wersja za ktora idzie logika spokojnej jazdy ze spokojnymi odcinkami autstradowymi po jezdzie w miesci czyli w cyklum mieszanym ale zawsze biorac pod uwage oszczednosc a nie osiagi. Ten olej spelnia o wiele nizsze normy i kryteria ochrony niz olej LL04 na rzecz lekko mniejszego spalania. a w ogole co to robi w temacie o oleju do E90 bo silnik N20 dla ktorego zostal stworzony ten olej (i tylko dla niego) nie wystepuje w seri e9x ?
-
E90 320d 2005
Lusterka 1700zł za dwa
-
E90 320d 2005
DO E90 to cena okazyjna, jak bymznalazl po tej cenie to biore natychmiast.
-
ceramiczna ochrona lakieru? Modesta+ GTechniq Ceramic Pro 9H
tak dla klarownosci po przetestowaniu wielu ale to wielu powlok oprocz ulatwieniu na myjni przy nie dokladnym myciu to powloki to duzo marketing i malo konkretow.
-
[e90] Jaki olej?
zacznij od naprawy samochodu i wlozenie dpfa a potem 0W30 lub 5W30, bmw albo valvoline.
-
BMW POŻEGNANIE Z fORUM
mam cos dla ciebie : http://superauto24.se.pl/katalog-aut/bmw-m5-e61-touring,5144/
-
e90 335d Vaporr
jak chcesz mam na sprzedaz. 2014, jeszcze na gwarancji, 52000 km, 528xi biala, pierwszy wlasciciel (ja), kupiony w salonie, cena to co da BMW + 10% + koszty importu z usa (NY). To jest dobry samochod na trase nic wiecej : nudne, ciezkie ale wygodne.
-
Jaki silnik do e90?
moze ustalmy jakies ceny wiarygodne przynajmniej za egzemplarz warte uwagi startowa dla pojemnosci do 2 litrow w dizlu i 3 litrachw benzynie (bez 335i) ?
-
Jaki silnik do e90?
nie do konca jestem przekonany w poszukiwaniu "lekko" uderzonych ktore chodza za 35/40 tysiakow jezeli mozna miec bezwypadek za 55k.