Treść opublikowana przez Rivasi
-
E90 325i:Pali olej 1 litr na 800/1000km
catchcan w 325I ? but what for ?
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
mozesz wykonac test wskazowek i w razie czego lekka ja przesunac. Teraz nie wiem czy to bardzo wazne czy wskazuje 2200 rpm czy 2300 i taksamo jak chodzi o szybkosc :)
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
jezeli zachowujesz ta sama skale to nic nie zmieniasz a jak trzeba to skalujesz tak jak w przypadku zmiany zuzycie tymczasowego paliwa do tempy oleju
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
niezle to wyglada.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
FAKTYCZNIE, wydawalo mi sie ze cena nowego byla nizsza
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
3000 ZL to drogo za kiere performance z wywswietlaczem
-
E90 320d Sparkling Graphite | Poszukiwanie następcy :)
No właśnie bije się z myślami od tygodnia. Zastanawiam się czy zostawić je sobie na zimę i na lato kupić coś nowego. Czy może jednak na zime wrzucić jakieś 17 żeby było trochę więcej gumy. Jakieś pomysły? :P za ladne na zime polska.
-
E90 320d Sparkling Graphite | Poszukiwanie następcy :)
to felgi lato czy zima ?
-
E90 i E91 Black Line zakup grupowy, zbieramy chętnych:)
Powiem wiecej... nie produkuja juz zadnych retrofitow dla BMW E9x. Jakz niknie to co jest w magazynie to juz koniec.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Styl a la wnetrze AC schnitzer ale bardziej luksusowo. Mi sie podoba ! i to bardzo. Balem sie ze z tym jasnym karbonem srodek straci te wrazenie zimno szorstkie ktore polubilem jak siedzialem w srodku. A tu nie... jest jasniej ale to na dobre. :cool2: Jak chodzi o deske to z tych ogolnych zdjec wyglada bardzo dobrze, szwy na styku mostow sa lepiej zalatwione niz u mnie np. Nienawidze alcantary ale tutaj pasuje naturalnie oczywiscie. :) Za to... zrobilbym zdjecia ponownie z wieksza iloscia swiatla (jak robisz powiekszenie widzisz ze nie sa ostre) i troche je poprawil bo dzisiaj standard zdjec to juz semi pro/pro na forach a wiec zdjecie w zlym swietle z komorki bez zadnej obrobki nie oddaja juz dla ludzi dzisiaj tego co jeszcze dwa trzy lata temu i zanizaja ocene realnej jakosci. znajac gospodarnosc Mariusza watpie... CARS robi bardzo ladne rzeczy (mam blende robiona przez nich na moje zamowienie jest cudowna) ale ceny ktore zaczeli pratykowac od pewnego momentu sa bardzo wysokie (2000 zl aby polozyc dwa fragmenty carbonowe na kierownicy). Prawdopodobnie bo maja duzo zamowien za granicy. Mozna miec ta sama jakosc taniej.
-
Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
i tak niedogrzewasz silnika prawdopodobnie przez jazde w miescie a wiec z dpfem np BMW orginal 0W30, Valvoline xtreme 5W30 LL04 a ze duzo miastach masz to wymiana co10 tysiakow malx. bez dpfu, jest dobry srodek... Valmotukwaszracy 20W90... potem tylko nowy silnik i nowy dpf i jestes w domu :wink:
-
[E90] 325i B-T-K OEM+ SPRZEDANA s.34
to jest tak ze na zachodzie szkoly profesjonalne sa zazwyczaj na wysokim i dosyc rownym poziomie i oddajac cos w rece fachowcy z dyplomem wiesz czego sie spodziewac. W polsce szkoly zawodowe to raczej zart, mlodzi sie ksztalca na zywo... i tak jak sa dziedziny gdzie mozna sie ksztalcic samodzielnie i nie potrzebuje sie tak naprawde wykladowcy (np. wszystkie nauki humanistyczne jak historia, nauki mn, socjologia, jezyki itd i dalej sie mozna zastanawiac po co takie kierunki na studiach moze z wyjatkiem filozofii) to juz nauki scisle i profesjonalne wymagaja solidnego nauczania i porzadnych wykladowcow a to u nas zawodzi dosyc czesto i masz wlasnie pseudo lakiernikow tuzinami dla ktorych nawet czarny moze stanowic problem...
-
[E90] 325i B-T-K OEM+ SPRZEDANA s.34
To raczej znaczy ze lakiernik jest slaby i nie czuje sie na silach.
-
E90 320d 2005
1700 zl za dwa... to za darmo gratuluje :) :cool2:
-
E90 320d Sparkling Graphite | Poszukiwanie następcy :)
zaczynasz jechac na grubo :cool2:
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
DOKLADKA AC schnitzer do zderzaka przod m pakiet, cena smieszna http://allegro.pl/przedni-spojler-dokladka-bmw-e90-ac-schnitzer-i6518184106.html i tylnia : http://allegro.pl/bmw-e90-ac-schnitzer-zderzak-tyl-i6538711585.html
-
e90 335d Vaporr
Mam te same i potwierdzam wlasnosci jezdne ale sa tak glosne ze przy zmianie wracam do continentala 5.
-
e90 335d Vaporr
problem dizla jest taki ze przy duzych mocach zadna opona nie pomoze przy takim momencie obrotowym.
-
E92 335D LeMans Blau: 410KM/750Nm - SPRZEDANE
ladnie sie komponuje czarna galka zmiany biegow.
-
e90 335d Vaporr
huhu czyli gosc truje swoje dzieci codziennie sadza rakotworcza w ilosciach absurdalnych... to sie nazywa klasa!!! :duh:
-
marvel.marv - E90 325i Sparkling Graphite PreLCI
1L/4000km... wstrzymaj sie z uszczelniaczam i przejdz na motul xcess 5W40. Jezeli ci zuzycie spadnie do 1L/6000 km to wymien sruby aluminiowe pod pokrywa glowicy
-
e90 335d Vaporr
Faktycznie jest masakra :roll: ale chyba to nie auto na co dzien... chodzilo raczej o sam fakt dojscia do 650hp nie ?
-
E92 335d - 390 KM / 753 NM - Sprzedaz
hmm beautiful !
-
E90 325i:Pali olej 1 litr na 800/1000km
ar2300 zadziala jezeli pierscienie sa jeszcze cale.
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
to ze zlote felgi do czerwonego E91 beda pasowac to nie mam watpliwosci rownierz :) jeszcze sie zastanawiam nad dwoma bardzo delikatnymi zlotymi akcentami na podwoziu a zaczolem o tym myslec jak zrobiles twoje zolte detale ktore mi sie bardzo spodobaly. tak jihad mpakietowy trzyma wladze i nie chce jej puscic :mrgreen: