Treść opublikowana przez Rivasi
-
E90 320i Katalizator
I moca obcieta o 20%. Dodatkowo nie przejdziesz kontroli technicznej jezeli bedzie zrobiona rzetelnie.
-
E90 320i Katalizator
bylo napisane. Mozesz kupic albo orginal za 4K za Katalizator + montaz albo kupic katalizatory Euro 4, zmontowac je w zkladzie ktory robi tlumiki i pojechac do magika ktory ci wytnie kody srodowiskowe z tylnich sond.
-
[E90] 325i B-T-K OEM+ SPRZEDANA s.34
korzystales z konta firmowego z duzymi rabatami, Dla osoby prywatnej send back z angli ponizej 1 euros za kilo nie do osiagniecia.
-
Oklejanie listew ozdobnych tkaniną węglową(carbon) e46 coupe
jak bys robil to jako usluge w cenach rozsadnych (za komplet listew w czarnym karbonie sadze ze tak 1000 zl, w nitkowanym i kewlarze 1300 zl) to bys nie mog sie opedzic od klientow imo :mrgreen:
-
Spalanie E9X - tylko rzeczywiste wyniki
zeby wycisnac moim 318d wynik dwucyfrowy to na kazdej krzyzowce musiał bym leciec do odcinki. mowie jak jest, po za tym, nie napisalem, ze jezdze dynamicznie w trasie, tylko w miescie. ah to musisz przejsc test wiarygodnosci. Na razie 4 posiadaczy E9x w dizlu juz przegralo zaklad (2x 320D, 1 x 330D, 1 x 335 D). Trzeba przejechac trase Promenada - w warszawie - ikea janki w piatek startujac o 17.30 i miec srednia ponizej 10 litrow kasujac srednia oczywiscie przed startem. :) Jak ci sie uda to wplacam 500 zl na wybrana przez ciebie organizacje humanitarna, jak nie... to wplacasz 500 zl na Unesco Polska ! Najlepszy wynik na razie to 10,4 litry... jezeli jestes LCI to zaklad obowiazuje tylko w piatki przed dlugim week endem swiatecznym :mrgreen:
-
Roznica w xdrive z poszczegolnych lat ?
ultra meta dzieki !!! to sie nazywa tresciwa odpowiedz
-
Roznica w xdrive z poszczegolnych lat ?
witam, chce zaciagnac opinii czy system xdrive na samochodzie E91 z 2010 ma te same wymiary dane techniczne co samochod z 2007. Czy sa jakies roznicze (wymiary, mocowania itd) ? Tlumacze mam do kupienia zestaw BBK a jest on zamontowany na samochodzie z 2010 i wlasciciel nie jest w stanie mi powiedziec czy jest kompatybilny z samochodem z 2007.
-
e90 335d Vaporr
Moje dwie czesci AC schnitzer (lotka i dyfuzor) wchodza perfekcyjnie. a wiec sie da.
-
Spalanie E9X - tylko rzeczywiste wyniki
Ty strasznie duzo w niemczech jezdzisz jak na warszawiaka. :idea:
-
e90 335d Vaporr
Moznazrobic replike zgodnie z orginalem, to tylko kwestia ceny. chinski zderzak niepasujacy kosztuje 800 zl, a pasujacy 2000 zl a kopia ,ne do odroznienia od orginalu 5000 zl do 7000 zl.
-
e90 335d Vaporr
kopia tego dyfuzora wysokiej jakosci (jakosci orginalu) to 1000 zl z dostawa a wiec 400 to troche malo sadze aby bylo dobre.
-
F30 LCI 330i M-Sport Individual, wydech, hamulce Performance
Jestem bardzo zaskoczony wyborem koloru wnetrza, spodziewalem sie czegos bardziej... czarnego albo szarego. Na pierwszy rzut oka wyglada to znakomicie... powiem naprawde individualnie bo mi sie kojarza z individualami z z E38 750iL, z tym bialym "okraglym" paskiem tak jak by nie na miejscu ale doskonale sie prezentuje. ciekawy jestem wrazenia na zywo.
-
Spalanie E9X - tylko rzeczywiste wyniki
miales wymienione sondy albo pompe chlodnicza lub termostat lub tlumik/katalizatory ?
-
e90 335d Vaporr
jak chodzi o kolor dyfuzora to ja osoboscie bym go pomalowal na kolor samochodu Randalla ktory bedzie dobrze sie komponowal z ciemnym szarym i zrobil przypomnienie przedni grill i felgi. Masz zdecydowanyakcent 100% symetryczny i dwu kierunkowy. Ale mozesz jak zazwyczaj czyli na czarno albo na szaro to sie zlejesz z otoczeniem i bedziesz kolejnym szarym BMW w pieknej polskiej aktualnej Aurze :?:
-
Spalanie E9X - tylko rzeczywiste wyniki
wyzeruj adaptacje sond, jak to nie da efektu to popatrz na termostat/pompebo faktycznie powinienes miec 1litr mniej bo teraz to masz srednie jak ja z xdrivem i automatem. Teraz wez pod uwage ze jezdze naprawde umiarkowanie co jednak robi roznice. Moze po prostu masz ostrzejszy styl jazdy od goscia (i ode mnie). abstrahujac od przypadkowych srednich, i danych nieznajomych osob ktore moge ale nie musza bycprawdziwe dlaczego uwarzasz ze 328i powinno miec nizsze spalanie ?
-
Spalanie E9X - tylko rzeczywiste wyniki
tak ^przepraszam zmeczony jestem tyle ze ten link nie jest srednie spalanie tylko dlugie odcnki autostradowe w niemczech. Zobacz jakie dystanse gosc pokonuje dziennie i pokazuje tylko wybrane dane co 5/6 dni jak robi taki dlugi odcinek na autostradzie. porownaj jego spalanie autostradowe do mojego 325xi w automacie w polskiej trasie. Porownywalne a nawet niektore dni mniejsze a ja mam 300 tysiecy kilometrowna na liczniku. Przy trasie polska francja jak jechalem na wakacje mialem jakies 10,6 litrow/1000 po 2000 kilometrow gdzie tez mialem wiekszosc autostrady i troche miasta. Jezeli jest roznica to symboliczna moim zdaniem.
-
Spalanie E9X - tylko rzeczywiste wyniki
porownujesz srednie spalanie producenta do twojego spalania realnego, porownujmy dane porownywalne. Producent mowi ze w twoim 325i srednie spalanie 8,4 a 328i bez x bez automatu to 8,7 litrow.
-
Spalanie E9X - tylko rzeczywiste wyniki
to mamy teoretycznie srednio 8,4 litru dla 325i, 8,7 litrow dla 328i i 8,7 l dla 330i (258 koni). Myslalem ze mowiles o jakis danych w praktyce zaobserwowane.
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
No tak do kitu wystarczy wieksze jezioro. z bagaznikiem dachowym deska wejdziedo 6tki, bez niej, watpie.
-
Spalanie E9X - tylko rzeczywiste wyniki
maks predkosci w wiekszosci USA to 96 km/h i raczej nikt sie nie wychyla. Przy tej szybkosci spalanie jest bardzo rownomierne miedzy tymi jednostkami.
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
sama deska na morzu sie raczej slabo sprawdza, przydaje sie ocean aby warunki byly ciekawe :mrgreen:
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
tez kabriolet ?
-
e90 335d Vaporr
sprobujmy odstawic polityke na forum samochodowym...z doswiadczenie konczy sie to duza iloscia pracy moderatora... :wink: a i tak nic z tego nie wyniknie.
-
Spalanie E9X - tylko rzeczywiste wyniki
ja wiem ze to ten sam woz tylko jezeli mowisz o niskim spalaniu w USA 328i to sie to bierze prawdopodbnie z powodow nie zaleznych od silnika. Dlatego pytam czy mowimy o egzemplarzach jezdzacych w europie czy w usa jak chodzio niskie spalanie. Jezeli to USA to mala roznica w spalaniu pomiedzy 325i i 328i i 330i nie lezy w mechanice tylko w przepisach krajowych.
-
[E90] 325i B-T-K OEM+ SPRZEDANA s.34
szkoda ze brakuje pokrywy. Bez pokrywy nie do uzycia a samej pokrywynie kupisz :/ cena na leebman bardzo dobra.