Treść opublikowana przez klakierek
-
BMW G30 Jakość wykonania - prośba o opinie
Skrzynia skrzynią, ale o jej pracy decyduje oprogramowanie i tu jest pies pogrzebany. Można chyba przyznać, że BMW dopracowało oprogramowanie skrzyń niemal do perfekcji.
-
BMW G30 Jakość wykonania - prośba o opinie
Ale ta Twoja "dyzlofobia" i negowanie decyzji innych, co do racjonalnego wydawania ich własnych pieniędzy, to z tą polską mentalnością pewnie nic wspólnego nie ma?
-
Nowa seria 5 G30
Nie można i nie ma takiej potrzeby.
- X7 zamówione
-
Nowa seria 5 G30
Gratuluję odpowiedniego podejścia do tematu, niech cieszy długie lata :cool2:
-
Czy BMW przespalo ostatnie 20 lat?
nic dodać nic ująć........
-
Nowa seria 5 G30
Bez urazy, ale to jest golas :)
-
Czy BMW przespalo ostatnie 20 lat?
Trochę z du*py to porównanie RWD do AWD, ale nie o tym chciałem. Tyle było emocji w tej jeździe Tesli po torze, że ..........przewinąłem do M3 i tu zacząłem z przyjemnością oglądać. Jak kogoś podniecają tylko cyferki to jak najbardziej Tesla :cool2:
-
Realne spalanie G30 diesel i benzyna
Jedni mają frajdę jak "odjeżdżają', a inni jeszcze większą jak "doganiają" :roll: To trochę jak doganienie zachodu ze standardem życia w Polsce - są tacy co twierdzą, że jesteśmy już blisko, kwestia odniesienia .......
-
Wszystkie wady G30
Intensywność zapachu można regulować lub całkowicie wyłączyć. Zapach czuć bardzo dobrze tylko się do niego przyzwyczjamy i nie zwracamy na to uwagi - wystarczy zmienić na inny.
-
G30 540i realne spalanie
AC tyle samo co za Skodę Superb o tej samej wartości, koszty serwisowania 0,- zł dla nowego pojazdu. Mam nadzieję, że pomogłem.....
-
G30 M550i xDrive
To gwoli ścisłości napisz jeszcze ile tego VAT-u i podatku dochodowego odprowadzisz przy sprzedaży auta, żeby nie było tak kolorowo.....
-
Spryskiwacze
"długie" to są światła drogowe Panowie, potocznie zwane "długimi".
-
Spryskiwacze
Już drugi raz mi się aktywowały, pierwszy po 24k km :D
-
Wszystkie wady G30
W Superb'ie wymieniali jak przyjechałeś z takimi zaparowanymi do serwisu. Ten typ tak nie ma to nie powinno być problemu z reklamacją.
-
Wszystkie wady G30
Komforty w F10 (dakota) były super, w F16 (nappa) już lipa dlatego w G30 zrezygnowałem z wentylacji, która i tak nie spełnia swej funkcji i mam komforty z dakotą, wg mnie ratuje to trochę sytuację, bo wydaje się że są mniej "kanapowe" i trochę lepiej trzymają. Też myślałem o sportach, ale dla miłośników komfortów jednak odradzam, są zbyt "surowe" i nie każdy się w nie wpasuje, mnie na dłuższą metę męczyły.
-
Jakiego zimowego płynu do spryskiwaczy używacie ?
Wierzę i dlatego po 6-ciu latach użytkowania sprzedałem f10, żeby nie mieć w przyszłości taki problemów. Z G30 zrobię tak samo :cool2:
-
Jakiego zimowego płynu do spryskiwaczy używacie ?
im droższy tym lepszy........... :mrgreen:
-
Jakiego zimowego płynu do spryskiwaczy używacie ?
A ja leję płyn firmy "Lidl" i nie narzekam. Aczkolwiek w G30 to właściwie nie leję, bo spryskiwacze reflektorów jeszcze nigdy mi się nie aktywowały podczas jazdy (raz wymusiłem ich działanie na parkingu, żeby sprawdzić czy są) i to daje mega oszczędność płynu - jestem zadowolony :D :cool2:
-
Zamiana 530d na 530i. Będę żałował?
Z r4 jeździłem zastępczymi 520d i 530e. W 520d, jako zwolennikowi diesli, nie "przeszkadzał" mi ten motor do jazd około-miejskich, natomiast odnośnie 530e to delikatnie mówiąc bym się załamał, gdybym popełnił taki błąd i zakupił "takie coś" :mrgreen:
-
opinie o awaryjności/wadliwość nowej serii 5 (G30, G31)
To podziel się swoimi spostrzeżeniami jak nawiniesz przynajmniej 150k km, chętnie poczytamy.....
-
Realne spalanie G30 diesel i benzyna
To daj jeszcze raz te zdjęcia, bo ja nadal nie dowierzam. :lol:
-
regulacja kolumny kierownicy
Kolega miał chyba żal, że ASO nie dało samochodu zastępczego na czas naprawy szkody z AC, tak to zrozumiałem.
-
Odbiór nowego z produkcji BMW 5
Jak odbierałem F16 na samym początku produkcji to też były niedoróbki: źle spasowane drzwi tylne, krzywe przeszycia skóry na fotelach.... Na pewno każdy przypadek trzeba rozpatrywać indywidualnie.
-
regulacja kolumny kierownicy
Jak auto jest na gwarancji to samochód zastępczy na czas naprawy daje ASO lub assistance BMW. Przy likwidacji szkody z AC to wiadomo, że auto zastępcze nie przysługuje. Problem jest taki, że ASO nie ma szczególnego wsparcia ze strony BMW Polska i nie specjalnie chce poświęcać swój czas na rozwiązywanie „trudnych” tematów - takie są moje dotychczasowe spostrzeżenia odnośnie reklamacji G30. Przy F10 diagnoza była natychmiastowa. Za dwa lata na pewno będzie lepiej :)