Treść opublikowana przez klakierek
-
Koszty ASO
To jest rozszerzona gwarancja producenta - BRI, BMW repair inclusive Tu piszesz o gwarancji i wymianie elementów eksploatacyjnych (tarcze , klocki, pióra...) czyli - BSI, BMW service inclusive plus To o czym ostatecznie wyrażasz opinię? :?:
-
Pneumatyka - czy warto czekać?
W Nowym Ładzie to "ssanie" może być mniejsze. Choć.....władza lubi BMW to może będzie jeszcze większe. Też nie mam pneumatyki i jestem zadowolony, ale z nią będę (kiedyś) jeszcze bardziej zadowolony :cool2:
-
Koszty ASO
BRI się nie opłaca? :shock: Jak jeździsz autem 2 lata to może i nie, ale jak dłużej to raczej tak :) Wykupuję max jaki się da (kiedyś do 6 lat) i jeżdżę cały ten okres za "darmo", to jak może się nie opłacać :?:
-
Powłoka ceramiczna - czy warto ?
Jak będziesz ją pielęgnował zgodnie ze sztuką to warto i będzie efekt - ale to kosztuje i zajmuje więcej czasu. Jak nałożysz bez dalszej pielęgnacji to po krótkim czasie tak jakbyś jej nie miał. Ja na daily nie kładę, nie mam studia detailingowego (dobrej myjni) obok pracy czy domu i to nie ma sensu. Zresztą daily to do roboty, ceramika, folie...... po co to.
-
Koszty ASO
Tak czy inaczej fajnie, że założyłeś nowy temat i że koledzy potraktowali Cię poważnie :cool2: Jeszce kilka lat i na pewno się zdecydujesz na jakieś auto :mrgreen:
-
Zmiany w zamówieniu
Jakbyś miał hak to byś wiedział, że tu jest tak samo i nie musiałbyś biadolić, że byś nic nie widział wybierając tę opcję :duh:
-
Bezwartościowe jak BMW
Zaciąłeś się? Nic nie będę klikał, żyj sobie spokojnie i innym daj żyć. Nie truj tu o prądzie (Tesli właściwie), to nie temat dla elektryków.
-
Bezwartościowe jak BMW
Cała prawda :cool2:
-
Bezwartościowe jak BMW
No właśnie o takich fanach motoryzacji piszę, nie kupię 718, bo.... nawet świnki nie przewiozę. :cool2: Jak to ile??? niewiele, zakładasz pięć firm, wpisujesz wszystkie możliwe PKD i masz ubezpieczeniowe pakiety dealerskie, bardzo to wszystko proste :lol:
-
Bezwartościowe jak BMW
Oczywiście można sobie wmawiać, że sumaryczne koszty użytkowania BMW są niższe niż np Skody, ale to bzdury. "Zwykły" człowiek nie oszczędzi/zarobi na supercarach, podatki, koszty itd., nie każdy chce się bawić w wypożyczalnie, handel, firmy za granicą....
-
Bezwartościowe jak BMW
Kolega GMike rozważał zakup 718 w kategorii "zabawki" i to ma sens, o daily to się nie wypowiadam, w końcu fiat 126p też był dla niektórych najlepszym samochodem rodzinnym ever.... M3 czy inne M tracą już po wyjeździe z salonu niezależnie od wielkości rabatu, w "sportowych" Porsche tak się nie dzieje. Oczywiście nie mówię o 4 cyl. :roll:
-
Bezwartościowe jak BMW
Aż przez okno wyjrzałem, ale u mnie jest jak było, nic się nie zmieniło na tym zadupiu :cry2:
-
Bezwartościowe jak BMW
To sobie skonfiguruj. No to nie kupuj....
-
Bezwartościowe jak BMW
Super fajne auto, nie myśl o stracie tylko bierz :cool2: A stracisz mniej niż na jakiejkolwiek eMce.
-
Bezwartościowe jak BMW
BMW tanieje bardziej od niektórych premium, bo przez ostatnie lata skupiło się na produkcji samochodów dla "ludu" ilość, a nie wyjątkowość. Klony od 7 w dół, klony od X6/X7 w dół, klony od M5 w dół. Haki holownicze w M-kach..... :shock: I M-ki trafiają do "ludu", byle na narty i wakacje w 4 osoby dało radę pojechać i dla tego "ludu" zaawansowana (sportowa) technologia i historia nie ma znaczenia, byle infotajnment był zajefajny :duh: Mówiąc o prestiżu i obiektach marzeń mamy na myśli auta sportowe. Gdzie odpowiednik AMG GT, 911, czy R8? - było E31 i tyle w temacie. A włoska motoryzacja to inna liga i nikt specjalnie nie zamierzał na poważnie z nią konkurować co najwyżej na liczby 0-100 itd.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
No to wg tego co ostatnio tu pisaliśmy, można by dopisać legendę do tej grafiki, odnośnie sprawstwa tych zdarzeń: 9% (autostrady) - petrolhead 200+ w tym BMW 38% (miasto) - ekolodzy z 3,5 sek do setki w tym Tesle 53% ("wieś") - przeciętni obywatele w passeratti od Niemca - ani szybcy, ani ekologiczni. Argumenty z czapy..........
-
M5 f10 Competition Edition 1/200
Myślałem swego czasu o „30 jahre”, ale kolorystyka mi totalnie nie podeszła. Hamulce carbonowe są w moim przypadku super, bo mało jeżdżę i korozją tarcz nie muszę się przejmować no i wygląd zacny :D I to jest lakier carbon schwarz, zdjęcia przekłamują, pochmurno było. 100 ciemnych i 100 białych. Z polskich salonów wyjechały 3 sztuki, 2 ciemne, a trzecia to nie wiem. :cool2:
-
M5 f10 Competition Edition 1/200
To i ja się "pokażę", od nowości ze mną :D
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Masz jakieś statystyki w tym temacie?, bo to bzdury co wypisujesz. Nie jest wartościowy, ma się nijak do polskiej rzeczywistości, próbujesz implementować norweską mentalność i różne uwarunkowania z ziemi norweskiej do polskiej. Ciekawiła mnie tytułowa elektromobilność w Norwegii, a nie Twoje fanatyczne uwielbienie Tesli i nienawiść do zarządu BMW. Ale przekonałeś mnie na tyle, że Tesla nie jest tym do czego będę wzdychał :cool2:
-
Rabaty na g05
I jak zawsze znalazł wielu rozmówców na odpowiednio niskim poziomie :lol:
-
M6 F13 LCI Competition
No u mnie 5 lat i 13k km :D
-
M6 F13 LCI Competition
Wg mnie to V8 BMW jest bardzo paliwożerne :8) Fabryczne 600 kucy. Ja jeżdżę tylko weekendowo wiosna/lato. Z zimnego startu, jak jadę "bez gazu", kulam się, to najniższe jakie widziałem to 10-11l, czyli wysokie. Podróżowanie z prędkościami do max 250 to 18-22l No a jak ogień to 27l i powyżej. To wszystko wartości średnie, nie chwilowe.
-
Rabaty na g05
Zmieniło się to, że popyt przewyższa podaż, to chyba oczywiste, że nie trzeba mocno rabatować? Nie ma co kupować to i używane nawet drożeją.
-
Opony, koła wymiary pakowanie do auta
:cool2:
-
Opony, koła wymiary pakowanie do auta
No nie wierzę, ciekawe ile stron będzie miał ten wątek. :duh: