Treść opublikowana przez tomek1708
-
E60 530d opisy błędów
Pierwsze 6 świece żarowe do sprawdzenia lub sterownik Drugie EGR do sprawdzenia A ostatnie masz tu opisane viewtopic.php?f=69&t=214569&hilit=4b10 Pzdr.
-
Pukanie w przednim zawieszeniu E60
Co bylo nie halo?
-
bmw e60 535d wyświetlacz monitor zapala się i gaśnie
Pisales w innych postach o rozladowujacym sie aku wiec masz problem z elektryka ktos sprzedal tobie auto w nieciekawym stanie! A problem z ccc moze konczyc cie na naprawie calej jednostki (ccc to radio nawigacja) Wiec lepiej zapierniczaj do pozadnego elektryka! Moge Polecic w Bialym
-
E60 530d rozłączenie akumulatora-słabe napięcie
Piszesz jak bylo i w czym problem? 20min na zaplonie to zdecydowanie długo. Maldowales nowe aku raz i po co drugi raz?
-
Jakie skutki przelania oleju w 525i o 0,5L ?
Kiedyś sam przelalem o 0.5l i jeździłem tak do następnej wymiany i nic sie nie stało ale pewnie mogło. W twoim przypadku wydaje mi sie ze po 100km nic nie powinno sie stać, najwidoczniej kupiłeś auto było przygotowane do sprzedaży tzn umyty silnik a teraz masz wycieki.
-
Problem z akumulatorem bmw e60 530d
Tak
-
E60 3.0D minimalnie Faluje obrotościomierz
brawo! wyzywam cie od dekli?
-
E61 odpowietrzenie akumulatora
http://images65.fotosik.pl/394/d2625d812d6aeb68med.jpg
-
E61 odpowietrzenie akumulatora
Ok jutro postaram sie zrobic
-
Bmw 535 3.0D z 2006r.
No to ładnie a moze jakiś wykresik? Tez robiłem w kreatorze mocy ale na dzien dzisiejszy podszedlbym z dystansem bo nie sprawdza stanu auta przed nowa mapa, wiec polecam ale na własna rękę. Kolegę Capaz polecam bez wąchania 100%
-
E61 odpowietrzenie akumulatora
Z tego co pamietam to od strony nadkola tylko nie jestem pewien czy w podłodze czy w nadkolu jeśli nie dojdziesz gdzie to pstryke foto i podeśle.
-
NIE DZIAŁA PILOT, RADIO, JĘZYK MENU ..... POMOCY
W Biedronce widzalem :lol: (Allegro) lub popytaj sie tu ludzi na forum. A po 2 pisz według regulaminu bo temat do kosza pujdze.
-
E60 3.0D minimalnie Faluje obrotościomierz
A my jesteśmy po to zeby pomoc a nie mędrkowac jak ty !
-
E60 3.0D minimalnie Faluje obrotościomierz
porazka takie auto
-
E60 3.0D minimalnie Faluje obrotościomierz
topielec
-
E60 3.0D minimalnie Faluje obrotościomierz
strupek
-
530d '04 skrzypienie podszybia
Masz head up? U mnie ramka piszczy jak ja odcisne jest ok.
-
530d automat lekkie szarpanie na tempomacie
100% EGR w takim przypadku, zrobic test disem zaworka egr jeśli jest ok zostaje czyszczenie lub nowy jeśli membrana jest fiuknieta.
-
PDC FAILURE
Za każdym razem jak otwieramy z pilota auto PDC robi krótki test kiedy czujniki pulsują, jeśli nie działają radzę podpiąć pod dis i bedzie wiadomo.
-
[E61] czujniki w szybie przedniej
Witam. Nie ma tak ze sie wyminia czujnik pod szybę, wymienia sie szybę losująca do czujnika. Skąd jestes? Moge polecić Autoszyby w Ciechanowie super ceny szybka wymiana.
-
E60 Po odkręceniu korka oleju stuka 525d ???
Dlatego auto kupuje sie sprawdzone , nie tylko z niemiec, po tym co tu ludzie pisza to na to wychodzi ze 50% uzytkownikow to maja problemy zwiazane z przebiegami zedu 400/500tys km , auto nalezycie exploatowane i dbane (nie chodzi o polerowanie na niedziele!!) na czas oleje podzespoly itp,a nie ze moze to wytniemy i wyrzucimy po co to jak sie zepsulo fabryka tak zaprojektowala to trzeba wymienic w polskiej mentalnosci wyciac i zapogramowac. Zakladamy ze kupilismy auto z przelotem 150tkm po piecu latach mamy 300 auto nadal sprawuje sie bez problemow wiec w czym problem? Najwiekszym problemem i mentalnoscia uzytkownikow BMW (wiele osob to potwierdzi z perspektywy mechanika ASO i poza ) a to mozna cos taniej, a to do sprzedania, a moze poczekam az sie rozsypie to naprawie da sie skleic pokleic :mad2: Kupiles takie auto to licz sie ze bedzie kosztowalo utrzymanie. Temat Moze. Pozdrawiam
-
E60 Po odkręceniu korka oleju stuka 525d ???
Chyba żartujesz? Albo masz na myśli przebiegi z polskich komisów gdzie polskie 280 tys to ok 500 tys prawdziwe. Wtedy się zgodzę Jak o auto sie dba servisuje to 280tys to nie jest duzo dla BMW co innego jak by to bylo we Fiacie :lol:
-
Jakie tarcze i klocki do E60
Kolego a masz moze czujniki klockow tył?
-
[E60 LCI] Brak grzania siedziska kierowcy - oparcie grzeje.
Nie zgadżam sie, dzieci skaczą zona klęka ja klekam i nic :mrgreen: Poskaczcie jeszcze troche a juz nie długo zobaczysz pierwsze efekty :nienie: Czeam na efekty i napewno dam znać
-
[E60 LCI] Brak grzania siedziska kierowcy - oparcie grzeje.
Nie zgadżam sie, dzieci skaczą zona klęka ja klekam i nic :mrgreen: