Skocz do zawartości

tomek1708

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomek1708

  1. Prolem z CCC wpisz w :search: i bedzedzie opisane tu na forum.
  2. Ok. To jak wytlumaczysz chwilowe dymienie na ciepłym silniku? :norty:
  3. Kiedys tez tak mialem po postoju z zapalonym silnikiem, bialo niebieski dym. DPF tego nie wylapie tego. 207 i nowe turbo? Ja mam 277 i turbo dopiero jeczy ale nie puszcza oleju.
  4. nieprawidlowy mail podaj inny
  5. tomek1708 odpowiedział(a) na marcin20 temat w E60, E61
    Światła dzienne w e60 to wicha!!!! Nie pala sie brewki ani rangi !!!
  6. Moze sie tak skończyć viewtopic.php?f=73&t=218600
  7. To nie tylko błąd ale aż ! Cos z aktywna jest nie tak i nie bedzie to kilka stowek kosztowało! Wiadomo gość chce sie pozbyć bo ma dość wydatków !
  8. tomek1708 odpowiedział(a) na Grzesiek24 temat w E60, E61
    Jak jest ori to w pdlokietniku a mozna sobie zamontować w schowku lub gdzie tobie sie podoba.
  9. tomek1708 odpowiedział(a) na Grzesiek24 temat w E60, E61
    Wystarczy wygooglowac i wszystko masz!! https://www.google.pl/search?q=aux+bmw+e60&ie=UTF-8&oe=UTF-8&hl=pl&client=safari
  10. Na f10 stać ale na paliwo to juz niet!
  11. To z przelacznikem ma mało wspólnego, ja miałem tak i piszeb tobie ze padnie ta brewka niebawem.
  12. Brewka do wymiany, tak jak masz foto na górze musisz zrobic przeszczep z innej lampy lub jest typek na Allegro i ma je po100zl
  13. Otwierasz szybę odkrecasz spojler sciagasz go i pod spojlerem masz śruby od szyby i mozna wyregulowac bez problemu.
  14. tomek1708 odpowiedział(a) na Denio92 temat w E60, E61
    No tak to fakt 5 koła to tad Jana Kowalskiego, jak ten typ co chce za tak zwane sfleszowanie 1800 ( zeby to tak było latwo sru i ccc wstalo) myśle ze 5 to kosmiczna trochę cena mozna dużo taniej to ogarnąć.
  15. To kompresor nivo wyrównuje ciśnienie w tylnym zawieszeniu, jest to rzecz jak najbardziej normalna w e61.
  16. tomek1708 odpowiedział(a) na pzd temat w E60, E61
    Spróbuj wyczyścić go z lakieru i zobacz co bedzie sie działo.
  17. tomek1708 odpowiedział(a) na pzd temat w E60, E61
    Wstaw foto bedzie łatwiej.
  18. tomek1708 odpowiedział(a) na Denio92 temat w E60, E61
    Dorzucasz kilka stow i masz cic. Lepiej zabierz od tego magika te ccc. Na Allegro ogłasza sie tyle ludzi, sa także tu na forum i nie za 1800zl nie sie sam gość sfleszuje! To tak standardowa usterka ze aż tyle kosztuje :duh:
  19. tomek1708 odpowiedział(a) na LeszekSKC temat w E60, E61
    :duh:
  20. tomek1708 odpowiedział(a) na LeszekSKC temat w E60, E61
    Po vinie nie ma zmieniarki u ciebie ale mozna doposazyc jak chcesz to pisz do capaz on cię pokieruje jak trzeba.
  21. tomek1708 odpowiedział(a) na LeszekSKC temat w E60, E61
    Ale galę masz od smg nie ori. :mrgreen:
  22. tomek1708 odpowiedział(a) na LeszekSKC temat w E60, E61
    Lepiej dension gateway od zmieniarki.
  23. tomek1708 odpowiedział(a) na LeszekSKC temat w E60, E61
    masz logic 7 ale czy zmieniarka :? podaj ostatnie 7 Vinu zobaczymy bo w twoim rozkodowaniu nie ma.
  24. tomek1708 odpowiedział(a) na byry temat w E60, E61
    To sie nazywa zakup kontrolowany :mrgreen:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.