Treść opublikowana przez tomek1708
-
520d zawieszenie
rft to rft nie ma to napewno wplywu,sa opony takie same ale nie rft z takim samym bieznikem itp. to tylko chodzi o scianke boczna ze grubsza mozesz jechac na kapciu. Powiem tak jak przesiadlem sie na E61 to tez mialem wrazenie ze jest czule na drodze i na sket w porwnaniu do innych aut, teraz prowadzi sie normalnie robie okolo 500km/tydzien. Wlacz sobie ulubiana plyte ustaw logic7 dobrze, jak masz i zapomnij o tym.
-
E60 dziwne piszczenie
most? olej w? jest?
-
E60 530D skrzynia automat a hamulec
2006 i 70tys? Salon Pl? Po wymianie oleju reset modułu byl? Skrzynia uczy sie od kierowcy jak ma pracowac. Ja jak kupilem denerwowalo mnie ze ciagle ciagnie do najwyzszego biegu i ciagle na niskich obrotach. A teraz jest inaczej.
-
520d zawieszenie
Ja to czytam i mysle, ze jesli jest roznica na letnich a zimowych to opony. Za duzo dociekasz z tymi oponami,kolami. Od nowosci masz auto? moze masz dzwona?
- 520d zawieszenie
-
520d zawieszenie
Z przodu 16stki zima tyl 18stki lato http://i48.tinypic.com/293hmye.jpg
-
520d zawieszenie
tak masz racje i w dodatku 2 sztuki michelin primacy a 2 bridgestone potenza rft szok, zastanawiam sie czy nie wejda 50 lub 55
-
520d zawieszenie
jakie kola? mialem zimowe 16stki bylo ok po zmianie na letnie 18stki rft czuje wszystko nawet jak najade na linie, nie mam pojecia czemy tak jest ale chyba tak musi byc.
-
E 61 zanik sygnału radiowego
Napewno sprawdziłes dobrze kable? W moim przypadku kabel antenowy (z lewej strony)był przelamany w niewidocznym miejscu tzn pod taśma izolacyjna.
-
INPA - instrukcja obsługi programu...
Widziałem dzis w Biedronce.
-
E 61 zanik sygnału radiowego
Popros kolegów wyżej, jestem na urlopie nie mam komputera. Pozdrawiam
-
Jaka prawidlowa temperatura silnika 530d
trasa 88-90 w korku 93 max sezon zimowy
-
E 61 zanik sygnału radiowego
Poszlo na @.
-
E 61 zanik sygnału radiowego
Daj @ pliki w PDF mam.
-
Plastikowe kołki
Poszperaj moze cos znajdziesz tu http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/51_5126-obudowa-bagaznika/i47753/kL/sN
-
E 61 zanik sygnału radiowego
Podaj @ na pw to wyśle poradnik jak naprawić te kable.
-
Doposażenie e61 automatyczna tylna klapa
W pakiecie jetez mam wentylowane komforty hud i wiele innych, przydałaby sie ta klapa, bajer dla zony.
-
Doposażenie e61 automatyczna tylna klapa
Masz to w pakiecie?
-
Regeneracja refrektorów
To chyba logiczne ze jeśli klosz przezroczysty to i światło lepiej sie przebija. Weź kawałek plexy porusuj ja i przyloz do lampy zobaczysz różnice. Przy takiej operacji jak renowacja reflektorów zdało by sie tez wyczyścić soczewki jeśli sa mleczne.
-
E 61 zanik sygnału radiowego
Sprawdź kable w tylnej klapie, po lewej stronie jest kabel antenowy. Moze być tez antena (wzmacniacz) w spojlerze tam gdzie masz światło stop. Moze tez byc wilgoc. Pilot Dziala? Głos masz cd navi działa?
-
Doposażenie e61 automatyczna tylna klapa
Witam. Czy ktos jest zaglebiony w tym temacie ? Da sie doposażyc e61 w automatyczna klape? Filmik.http://www.youtube.com/watch?v=Ffmfmf6CRvA
-
PDC failure. E60 Parking sensor
Ten temat juz był walkowany. :search: viewtopic.php?f=73&t=135570
-
e60 530d 2005 wyswietlacz nie wchodzi w MENU
:wink:
-
Czujniki Parkowania Co i Jak?
2x zderzak z PDC 2x kable przód i tył 8x czujnik PDC 1x modoł PDC 1x panel z wlacznikiem PDC 1x osoba ktora posklada do kupy i doposazy twoje auto w PDC Apropos ile BMW zaśpiewało?
-
Gdzie jest Webasto?
Tak w nadkolu. Pod pedalem spoczynkowym. Anie można było zajrzeć zanim sie napisało?