Treść opublikowana przez tomek1708
-
530xd Problem po wymianie klocków i tarcz
Z tego co piszesz to wynika ze cos spieprzyles podczas wymiany, Piasty czyściles papierem sciernym? Jest tu post w którym koledzy piszą ze tarcze ate to śmietnik.
-
Światła do jazdy dziennej, jakie żarówki do ringów ??
Ja mam zdanie jedno to co nie jest ori marnie wyglada no ale to moje zdanie, wiesz funkcje beda spełniały te ledy tylko nasuwa sie pytanie jak je podłączyć zgrać ze światłami auto tak zeby atomat włączył po zmierzchu reflektory a wyłączył ledy.
-
Jakie tarcze i klocki do E60
Witam wepne sie w temat czy przy wymianie klocków tył tloczkek sie wciska wkreca czy jak?
-
E60 Po odkręceniu korka oleju stuka 525d ???
A czemu turbina gwiżdze? Bo pracuje! a te stukanie raczej normalna zecz kolego jak silnik pracuje jedynie mogło byc luzy na zaworach.
-
Światła do jazdy dziennej, jakie żarówki do ringów ??
Jak czytałes to wiesz temat " led markery ,, reflektory muszą byc po lifce bo nie bedzie takiego efektu.
-
E60 530D Wypalanie DPF
Jeśli ma taka wiedzę to tymbardziej nie powinien sugerować takich rzeczy.
-
E60 530D Wypalanie DPF
Chyba w szybkim usuwaniu ręcznie DPF
-
[E60 LCI] Brak grzania siedziska kierowcy - oparcie grzeje.
sprawdz kostki pod stołkiem tzn fotelem a jesli nie pomoze to DIS i wiadomo
-
E60 530D Wypalanie DPF
Mozesz jasniej co ma turbo do DPF?
-
e60 brak mocy do 2.5tys obr.
A zrobiłeś jak kolega pisze?
-
535d problem z konwenterem
Przechodziles to?? Ze piszesz 8klockow?
-
Webasto
1 przy jakiej temperaturze chcesz uruchomić? 2 jeśli próba zaliczenia webasto jest niemożliwa najprawdopodobnie uklad jest niesprawny podłączenie pod kompa wyjaśni wszystko. Polecam przestudiowanie instrukcji obsługi e60 jest tam opisane jak webasto funkcjonuje. Ps popraw temat bo pójdzie do usunięcia.
-
E60/E61 3.0 D 218 stukanie/klekotanie po rozgrzaniu
Moim zdaniem pracuje ok zapewnie na swój przebieg.
-
3.0d nagle straciło moc na autostradzie.
Kup nowa Garrett nowy z intercars 4kola.
-
Jaka Turbina w 3.0d 218KM
Zamknij ETK i popatrz na Allegro zadzwoń i sie dopytaj. Polecam wymienić kolektor na zeliwny jeśli masz stalowy. W moim przypadku było tak ze auto jeździło jak trzeba ale profilaktyczne zmieniłem bo trochę wyła, nowe turbo nowy kolektor noi polecam chiptuning do tego.
-
Jaka Turbina w 3.0d 218KM
Turbo do 3.0D 218KM z el.sterowaniemhttp://allegro.pl/bdb-turbina-bmw-5-3-0d-530d-e60-e61-m57n-moc-218km-i3496524488.html wyglada to tak tyle ze ma byc sucha a nie zasmarkana olejem.
-
Jaka Turbina w 3.0d 218KM
Na turbinie garretta jest numer ale najprawdopodobnie masz el.sterownik widać jak zajzysz pod maskę. Kup nowa bo regenerum to tylko jak auto chcesz sprzedać.
-
3.0d nagle straciło moc na autostradzie.
Polecam tylko nowke!!!
-
520d LCI E61 - brak sygnału radiowego
Pisaalem wcześniej ze to kable. Pozdrawiam
-
Podłokietnik bmw e60
Ale chyba tylko do wersji z szyberdachem - zeby bylo ktoredy wyleciec :P W niektórych sytuacjach przydało by sie miec taki przycisk. Moze Capaz spróbujmy doposazyc w takie cudo z F16.
-
Podłokietnik bmw e60
Uważaj to katapulta. :D
-
Lewa soczewka swieci nisko e60
Jesli masz skretne i sie same poziomuja nie ma błędów? mozna je ustawić jak każdy zwykły reflektor.
-
E 61 zanik sygnału radiowego
A tu filmik pomocniczy
-
RealOEM parametry akumulatora
Każde nowe AKU musisz melodwac, jeśli masz ibs. Ponieważ nowe bedzie sie rozładowywalo jak stare.
-
Bmw e60 buja samochodem + film + tabela zbieznosci
Opony?