Treść opublikowana przez kulfon3
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
to mi wygląda z tyłu na performance
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Jeszcze nadkola i szyby do wygłuszenia :lol: :wink: Kierownica urywa cochones! Halfi się spisał z manetkami :cool2:
-
E92 320d by SzatynWroc
widzę,że chcesz implementować power kit ;) ja do siebie cooler z 335d już mam,no i wiatrak już seryjnie mam większy. z tą dokładką i lotką będzie :cool2:
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
ciekawy zderzak a la M1 do E90 pre-lci z ebay.de: http://i.ebayimg.com/t/Frontschuerze-M1-Style-fuer-BMW-E90-E91-/00/s/NTc2WDEwMjQ=/z/aWAAAMXQVERSzRYU/$_57.JPG http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=261370552837
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
dzięki za odpowiedzi. czyli felga musi być 17.a zaciski, jarzma podejdą ?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
orientuje się ktoś może czy zamiast tarcz z przodu 312mm mogę wstawić tarcze 330mm? koła 16cali.zmeści się to? wg REALOEM do mojego auta jest dostępne coś takiego jak kod S102A - wzmocnione hamulce,gdzie tarcza jest właśnie 330mm. poza tarczą reszta podejdzie plug and play?
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
hahaha, fatgrandma, 10/10 ! :)
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
niezły składak będzie ;)
-
Owieczkowa Bunia E90 320i
czarne trochę giną przy tym kolorze.jak masz srebrne nerki to mogłeś brać chrom. a cenę widzę,że zapłaciłeś bardzo dobrą :cool2:
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
środkowy szew jest biały,a zewnętrzne są czarne. rzeczywiście na zdjęciach może wyglądać jakby był tylko jeden szew :)
-
Jaki dyfer E90
jakbyś chciał wymienić olej w dyfrze to musisz użyć jakiejś pompki/strzykawki :
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
dzięki! sama kiera 150 zł :D :cool2:
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
dzisiaj wpadła nowo-obszyta kiera i mieszek ręcznego. kilka zdjęć przed i po: Dzięki dla kolegi Halfi za pomoc w przełożeniu kiery! :cool2: moja stara kierownica w stanie idealnym na sprzedaż!
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
Pozamiatałeś tym zderzakiem! :cool2: :cool2: :cool2:
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
dokładka zderzaka rzeczywiście daje radę :cool2: myślałem,że będzie gorzej. co do kół to na początku myślałem,że mas stalówki... no ale tak zdjęcia wyszły. środek super,poza blendą kierownicy.tą zostawił bym w macie.
-
bbrys E90 320d - Sprzedana
pomocnik :cool2: :wink:
-
e92 335i WHITE POWER
dobrze widzę? taki killer car i nie masz łopatek w kierownicy? :) za niedługo będę miał do sprzedania kierę z M3 jakbyś chciał... ;)
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
na pewno będzie kozak! :cool2: biały już mnie nudzi i jakbym miał za dużo $$$ to już dawno bym swoje auto kleił na frozen blue ;)
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
tomaszlala,zamiast uzewnętrzniać swoje gusta nabijając posty może wklej kolego coś ciekawego zgodnie z tematem?
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
listwy progowe wewnętrzne M3 individual 500zł komplet: http://allegro.pl/listwy-listwa-progowa-bmw-m3-e92-e93-individual-i4100805958.html
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
idź na całość - daj 4! :cool2:
-
La Bunia 325xi: ublock forever !
świetny środek! :cool2: jedyne co bym zmienił to te chromowane ringi w zegarach z połysku na matowe. powiedz mi ,sam modziłeś zegary? udało się włożyć ringi bez rozklejania obudowy?tam jest mega ciasno...
-
E90 330xd M pakiet DO ZAMKNIĘCIA
200m rowerem,a nie z buta to też dla niektórych przesada ;) autko i rower :cool2:
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
no faktycznie źle założyłem :duh: i to na trzeźwo! :) wstyd! :oops: ale dzisiaj temat został ogarnięty i przy okazji miałem odwiedziny od drugiego najlepszego auta w mieście ;) sprawdźcie jego kierunkowskazy! :cool2: :cool2: :cool2: Wczoraj też wygrałem na ebayu końcówkę wydechu prefromance,więc kolejny mod się szykuje :)
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
A propos WET LOOK to zapraszam na ich fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/WLD71 A do auta wpadły kierunkowskazy a la F10. wersja przyciemniona,ramka czarny połysk. Myślę,że znowu muszę pomyśleć o czarnych lusterkach dla kontrastu. A może jak wlecą niebawem paski Performance to wystarczy. No to teraz Młody możesz kupować ;) Halfi wrzucaj jak wyglądają u Ciebie! :cool2: Markery kupiłem na stronie jafra.com.pl