Skocz do zawartości

kulfon3

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kulfon3

  1. haha, to dopiero jest "preformans" :)
  2. tera na wekend są eurowybory,więc ciężko z czasem ;)
  3. haha,dzięki,ale jeszcze muszę popracować nad swoimi umiejętnościami - na udział w spocie nie udało mi się Ciebie zmotywować ;)
  4. kiedy update w tym temacie? :)
  5. świetna robota :cool2:
  6. hahaha, dobre posty. sensacja rodem z serialu
  7. dobry masz zamysł z tymi felami 313 - jak performance to performance ;)
  8. miazga normalnie! :cool2:
  9. ten wydech w obecnym kształcie bardzo mi się podoba i nadaje bardziej unikatowego charakteru.no ale wiadomo to Twoje autko :cool2:
  10. kulfon3 odpowiedział(a) na insane temat w E90, E91, E92, E93
    dzięki. wziąłem 15.
  11. a jakby ktoś chciał lusterka pre-lci zamontować w LCI to te z pełną elektryką ile mają mieć pinów? 3-5? na allegro jest tego pełno,nie wiem czego szukać :mad2:
  12. kulfon3 odpowiedział(a) na insane temat w E90, E91, E92, E93
    żeby nie kopiować tematów - chcę kupić dystanse od Dystoma na tył. opony 205/55/16 , felga wzór 306 rozm. 7x16 ET31 - jaki dystans mogę dać żeby nie obcierało o nadkola? jeden kolega radził max.12mm,a drugi mówił,że spokojnie 20mm,więc sam już zgupiałem. dzięki za odpowiedź.
  13. jak to pewne info to może poza forum podziel się jeszcze tą widzą z policją?
  14. tam z tyłu nad szybą jest lotka? mam mieszane uczucia co do lotek w sedanach.poza tym szczegółem to tył prawie jak w M3 :) napisz co tam jeszcze masz w tym aucie. niech Ci służy! szerokości!
  15. czyli u mnie jest wersja Basic - ładowanie i wzmocnienie anteny. zakładam,że jakbym miał bardziej doposażone auto to więcej opcji byłoby dostępnych. chłodzenie podłokietnika też mam,ale nie ma to związku ze snap-in'em.
  16. hahahahahahaha te auto to normalnie batmobil! ;) :cool2:
  17. skróć rurę od wydechu i będzie ok. albo w ogóle szukaj wydechu performance do swojej wersji i będziesz mieć 2 rurki ;)
  18. ja u siebie nie mam tego uchwytu na kubek tylko taki schowek.a co do adaptera SNAP-IN to będę swój ori BMW do samsunga s3 mini niebawem sprzedawał,bo zmieniam telefon,więc jak ktoś reflektuje to dawać znać ;)
  19. odnośnie nazwy złącza to nie wiem czy ma jakąś nazwę,ale te adaptery do telefonów które tam się podłącza nazywają się "SNAP IN". mam taki u siebie do Samsunga S3 Mini. http://i1312.photobucket.com/albums/t527/staticx2/20140314_221656_zpsadc474cd.jpg
  20. na weekend wyjeżdżam,ale jak się zbierzecie w niedzielę na późne popołudnie/wieczór to może uda mi się wrócić.
  21. Współczuję :/
  22. jesteś z Dolnego Śląska to zadzwoń sobie do WET LOOK z Długołęki . nie będziesz żałował https://www.facebook.com/WLD71?ref=br_tf
  23. Ja Tomka też polecam. U mnie do LCI podłączył kierę M3. Temat manetek ma ogarnięty na 100%!
  24. no jakiś tam mały progres jest :P :cool2:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.