Treść opublikowana przez kulfon3
-
BMW M Performance Power Kit 320d
haha, to dopiero jest "preformans" :)
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
tera na wekend są eurowybory,więc ciężko z czasem ;)
-
[E90 LCI]Doposażenie w elektr. składane lusterka, fotochrom
jasne,że pasują :)
-
Martkowe E90 320D ( 2006)
haha,dzięki,ale jeszcze muszę popracować nad swoimi umiejętnościami - na udział w spocie nie udało mi się Ciebie zmotywować ;)
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
kiedy update w tym temacie? :)
-
Martkowe E90 320D ( 2006)
świetna robota :cool2:
-
[E91] 325d 2007r SPRZEDANE
hahaha, dobre posty. sensacja rodem z serialu
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
dobry masz zamysł z tymi felami 313 - jak performance to performance ;)
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
miazga normalnie! :cool2:
-
E90 330i CZARNA - SESJA ZDJĘCIOWA str. 33
ten wydech w obecnym kształcie bardzo mi się podoba i nadaje bardziej unikatowego charakteru.no ale wiadomo to Twoje autko :cool2:
-
[E9x] Dystanse
dzięki. wziąłem 15.
-
[E90 LCI]Doposażenie w elektr. składane lusterka, fotochrom
a jakby ktoś chciał lusterka pre-lci zamontować w LCI to te z pełną elektryką ile mają mieć pinów? 3-5? na allegro jest tego pełno,nie wiem czego szukać :mad2:
-
[E9x] Dystanse
żeby nie kopiować tematów - chcę kupić dystanse od Dystoma na tył. opony 205/55/16 , felga wzór 306 rozm. 7x16 ET31 - jaki dystans mogę dać żeby nie obcierało o nadkola? jeden kolega radził max.12mm,a drugi mówił,że spokojnie 20mm,więc sam już zgupiałem. dzięki za odpowiedź.
-
amortyzator padł po 30 tkm,pytanie...
jak to pewne info to może poza forum podziel się jeszcze tą widzą z policją?
-
E90 330i CZARNA - SESJA ZDJĘCIOWA str. 33
tam z tyłu nad szybą jest lotka? mam mieszane uczucia co do lotek w sedanach.poza tym szczegółem to tył prawie jak w M3 :) napisz co tam jeszcze masz w tym aucie. niech Ci służy! szerokości!
-
co kryje się pod łokietnikiem?
czyli u mnie jest wersja Basic - ładowanie i wzmocnienie anteny. zakładam,że jakbym miał bardziej doposażone auto to więcej opcji byłoby dostępnych. chłodzenie podłokietnika też mam,ale nie ma to związku ze snap-in'em.
-
pacyk-->>e90 320i / SETUP LATO 2014
hahahahahahaha te auto to normalnie batmobil! ;) :cool2:
-
Martkowe E90 320D ( 2006)
skróć rurę od wydechu i będzie ok. albo w ogóle szukaj wydechu performance do swojej wersji i będziesz mieć 2 rurki ;)
-
co kryje się pod łokietnikiem?
ja u siebie nie mam tego uchwytu na kubek tylko taki schowek.a co do adaptera SNAP-IN to będę swój ori BMW do samsunga s3 mini niebawem sprzedawał,bo zmieniam telefon,więc jak ktoś reflektuje to dawać znać ;)
-
co kryje się pod łokietnikiem?
odnośnie nazwy złącza to nie wiem czy ma jakąś nazwę,ale te adaptery do telefonów które tam się podłącza nazywają się "SNAP IN". mam taki u siebie do Samsunga S3 Mini. http://i1312.photobucket.com/albums/t527/staticx2/20140314_221656_zpsadc474cd.jpg
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
na weekend wyjeżdżam,ale jak się zbierzecie w niedzielę na późne popołudnie/wieczór to może uda mi się wrócić.
-
E90 330xd M pakiet DO ZAMKNIĘCIA
Współczuję :/
-
co lepiej 3M czy nano4
jesteś z Dolnego Śląska to zadzwoń sobie do WET LOOK z Długołęki . nie będziesz żałował https://www.facebook.com/WLD71?ref=br_tf
-
e92 Nie działają manetki zmiany biegów.
Ja Tomka też polecam. U mnie do LCI podłączył kierę M3. Temat manetek ma ogarnięty na 100%!
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
no jakiś tam mały progres jest :P :cool2: