Treść opublikowana przez kulfon3
-
5W30 czy 0W40
zdecydowałem się na ten olej m.in. po lekturze tematów z tego forum. co osoba to inna opinia.co do tych plusów to może rzeczywiście przesadziłem,ale przez rok do następnej wymiany wątpię żebym narobił sobie szkód.jak na razie to spalanie wręcz lekko spadło,a silnik jak na traktor też spokojniej chodzi,ale czas pokaże.
-
E90 330i CZARNA - SESJA ZDJĘCIOWA str. 33
widać nie próżnowałeś :cool2: pytanie: ile tej folii radzisz kupić (jaki wymiar najlepszy) żeby starczyło na wszystkie listwy i tunel środkowy?
-
5W30 czy 0W40
Ja u siebie dwa dni temu zastąpiłem Millersa 5W30 Amsoilem 5w40.Mam nadzieję,że będą same plusy.
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
ja na razie obserwuję,tak jak Choina,bo nie wiem czy wyrobię. ale jak mogę coś doradzić to w centrum może być problem z miejscami,poza tym w galerii bulisz za parking po 1h.
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
Praktyczny mod jak się nie ma zamiaru korzystać ze snapina.ile dałeś za rynienkę?
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
przecież lusterka ma ori,tyle,że przedliftowe.
-
Doposażenie 330xdA w manetki zmiany biegów
:duh: :mad2: jak nie zadziała jak zadziała :) no,ale jak chcecie do takiego wypasu jak indyvidual zakładać kierę pre-lci to już oczywiście wasza decyzja. no i tak jak napisałeś o niciach - w M-pakietowej są czarne,w M3 kolorowe.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
jaj nie liżę,ale z Mariusza to jest oryginał sam w sobie,więc pasuje do auta jako dodatek :) ale żeby było trochę konstruktywnie to podoba mi się ta lotka: http://ind-distribution.com/ind/brands/3d-design/3d-design-roof-spoiler-1068 jedynie cena z dupy za kawałek plastiku :duh: jak wlecą do niego lampy OSS to będziecie mieli oryginalnie! :P
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
hahaha,Mariusz, coś przeczuwam nowego moda u Ciebie :) to by była taka wisienka na torcie! :)
-
Doposażenie 330xdA w manetki zmiany biegów
może amelinium się starło ;)
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
kierownica z łopatkami LCI w stanie idealnym za jedyne 800zł: http://allegro.pl/bmw-m3-e81-e87-e90-e91-e92-e93-kierownica-lopatki-i4277715476.html
-
BMW M Performance Power Kit 320d
no w Twoim wnioskuję,że nie ;) pytałem,bo np.w e90 2.0d (177KM) przy power kicie zmieniają też konwerter skrzyni biegów na mocniejszy.w F-ce najwyraźniej nie ma takiej potrzeby.
-
BMW M Performance Power Kit 320d
a Ty masz skrzynię automat czy manual?
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
nie będę Czerwonemu robił OT w temacie,ale muszę przyznać,że BMW się nie popisało z tymi paskami . grunt,że w końcu udało się je ogarnąć ;) :cool2:
-
BMW M Performance Power Kit 320d
no i czy assistance w końcu dojechał? :)
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
temat felg mamy już raczej obgadany ;) zostanie jak jest. dzięki bardzo!
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
no miło było. idź się w końcu wyspać ;) a Twoje auto to absolutny killer! salonowe się chowają tak wypucowane! :)
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
nie pamiętam jaki masz,u mnie będzie zmieniana końcówka tak jak napisał Młody - puszka i rurki. http://showcars.co.za/wp-content/uploads/2013/08/performance_silencer_tailpipes.jpg http://showcars.co.za/bmw/e90-320d-lci-bmw-performance-exhaust-silencer/ może w tym temacie czytałeś : http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=245569 jak widać opinie są podzielone.
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
wydech performance do 320d. kierę sprzedaję,bo miałem dwie, a snap-in bo będę zmieniał telefon :) :)
-
BMW E90 320D M-Pakiet Le Mans Blue
nie wiem czy na czarno te splittery nie wyglądałyby lepiej,ale tak poza tym z tymi paskami to masz mega bmw-mustanga! :) :cool2:
-
[E90 LCI]Doposażenie w elektr. składane lusterka, fotochrom
nic nie mierzyłem Kolego,ale wiem,że się da ;) :cool2: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=151120
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Dzięki :cool2: z wydechem działam jak do mnie dotrze z Berlina.mam nadzieję,że do końca przyszłego tygodnia będzie już na aucie.
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Dzisiaj dotarły dystanse 15mm: porównanie ori śrub i nowych: podczas montażu: PO: Po wymianie przejechałem jakieś 10km i wrażenia na plus. Nic nie bije,nie telepie,nie skrzypi.Większy test będzie na weekend,bo czeka mnie 600km trasa. Optycznie o wiele lepiej tył mi się podoba. Przy moim setupie 15mm wydaje się optymalnym rozwiązaniem - 12 byłoby za mało,a 20 za dużo.
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
1 wieczorem mi pasuje :cool2:
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
haha,postaram się wystartować do urny wyborczej,ale nie wiem czy mi się uda,bo w sobotę jadę na wesele i niedziela może być ciężka :)