Skocz do zawartości

kulfon3

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kulfon3

  1. świetna sprawa z tymi obudowami :cool2: ja myślę,że będę niebawem oklejał swoje folią.
  2. co do koloru to czarny matowy carbon :cool2:
  3. zauważyłem na tym forum tendencję do robienia z igły widły. przenoście sobie spory na pw,bo chlew się robi z tematu.
  4. aukcja, kierownica z łopatkami do E90. Jak ktoś ma automat to naprawdę polecam.Cena obecna 499zł: http://allegro.pl/kierownica-m-lopatki-bmw-e84-e83-e90-e87-e92-e81-i4037582570.html
  5. dziękuję Ci za info.na razie się wstrzymam.
  6. Choinie skończyła się najwyraźniej klisza w aparacie ;)
  7. całe auto chciałbym w performance,ale diengów brak :) no to zapytaj przy okazji o taką wersję i o komplet z mieszkiem :cool2:
  8. Czerwony,a ile za taką dźwignię ręcznego performance: http://allegro.pl/raczka-hamulca-recznego-chromowana-bmw-e60-e90-i3954947235.html
  9. haha, chłopaki wyglądają na tym pudle jak za karę. a gdzie puchary? :)
  10. fajny spot.no i widać,że w temacie modzenia Wrocław zimy nie przespał. poza paskami na grillu znak rozpoznawczy tego forum to przy automacie kierownice z łopatkami :cool2:
  11. większej biedy dawno nie widziałem... ;) ale podobno ćwierkają sikorki,że teraz jest o nieeeeeebo lepiej. obadamy na spocie! :cool2: ps.skądś znam ten garaż :)
  12. z tego co rozmawialiśmy z Halfim to na bank trzeba wersję z Wifi.
  13. no dobra,rozumiem, żadna oferta nie będzie tutaj do końca obiektywna. zawsze będzie jakieś ALE. możemy się umówić,że jak już ktoś chce "jechać" po czyjejś propozycji to niech chociaż pod tym wrzuci jakąś ciekawą ofertę od siebie :cool2:
  14. zmyliła mnie ta nazwa "icar" :) myślałem,że jest pod iphona :)
  15. o fak! wymarzona konfiguracja! szerokości! :cool2: pamiętasz ile Cię to kosztowało i czy dużo roboty z tym jest? "- Wymiana oleju w skrzyni przeniesienia napędu i mostach przód/tył"
  16. o której spot "niegokartowców" ? :D
  17. dobry pomysł z tym tematem.tego mi tutaj brakowało :) żeby nie nabijać postów - dokładka ALPINA do zderzaka LCI za 400zł: http://allegro.pl/bmw-e90-lift-08-11-zderzak-przod-przedni-alpina-i3996602392.html
  18. się dba się ma! niech służy bezproblemowo! :cool2: daj znać jak sprawdza się ten interfejs z iphonem i jakiego programu używasz do diagnostyki. są jakieś ograniczenia w programie w porównaniu z wersjami na androida?
  19. Halfi,z tej podłogi to chyba można jeść :cool2: :) Wszystko ładnie wygląda,ale ja dalej uważam,że do niebieskiego proszą się czerwone lampy :)
  20. no dzisiaj to ja nie dam rady :/
  21. to kiedy ten spot? dzisiaj?25go czy w czwartek 27go?
  22. na bardzkiej przy kauflandzie jest duży parking i stamtąd daleko byście nie mieli na tor.
  23. grafik napięty.na wyścigi raczej się nie piszę,ale jak się uda to na chwilę wpadnę.
  24. odnośnie polerki, moje auto aż piszczy żeby taką otrzymać.czy ktoś z tego forum miałby ochotę/czas/warunki żeby mi to trochę ogarnąć jak będzie cieplej? potrafię się odwdzięczyć :cool2:
  25. nie ma lusterek m-pakietowych.są pre-lci albo lci albo m3

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.