Treść opublikowana przez kulfon3
-
Uszkodzony wskaźnik paliwa e91
obejdzie się bez odłączania aku.u siebie modziłem zegary i wyjmuje się je w 2 minuty sposobem,który podał kolega wyżej.żeby później zdjąć obudowę trzeba ją podważyć w kilku miejscach śrubokrętem i schodzi bez problemu. największe wyzwanie to właśnie te wskaźniki - żeby ich nie uszkodzić przy zdejmowaniu.tyle,że w sumie nie wiem co ci da samo wyjęcie wskaźnika,bo problem prawdopodobnie leży właśnie w silniczku.może bez demontowania wskaźnika poruszaj nim delikatnie. jak się zdecydujesz na zdjęcie wskaźnika to pamiętaj żeby go wpiąć w tej samej pozycji,bo inaczej jak podłączysz zegary to będzie wskazywał nieprawidłowy poziom.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Mariusz umów się we Wrocławiu na montaż kierownicy to oblukamy to Twoje cudo! ;)
-
Martkowe E90 320D ( 2006)
na ogół we Wrocku spotykamy się w niedziele,ale zawsze można jakiegoś spontana zorganizować ;)
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
trzeba sprawę łopatek z halfim skonsultować. te z m5 nie wyglądają źle :cool2: kwestia czy by podeszły
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
o takich: http://www.e90post.com/forums/attachment.php?attachmentid=555752&stc=1&d=1311253055
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
gratki kiery! nie wiem jakie masz łopatki,ale do takiej kiery widzę jedynie te z M3 lub lci. Pre lci by ją oszpeciły :)
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
no ale Twoje auto stoi schowane cały czas w bunkrze pod ziemią ;)
-
E90 320d M-Pakiet + ACS WBAPN31060A222758
kulfon3 odpowiedział(a) na BaX temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażmożliwe,ale to nie "F"ka :)
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
jak będzie Scott Performance to Mariusz się pewnie nie oprze ;)
-
E90 320d M-Pakiet + ACS WBAPN31060A222758
kulfon3 odpowiedział(a) na BaX temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażkierownica na bank obszyta,bo takie profile w BMW raczej nie wychodziły
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
czarna pantera! :) :cool2:
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
a alarm masz? :) takie maszyny też przyciągają amatorów cudzej własności
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
zapomniałeś na koniec zalaminować całe auto ;) :cool2:
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
a z tematem to ma wspólnego co???
-
N47 130KW i ~300.000 km przebiegu?
AMEN :cool2:
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Kolego, tylko i wyłącznie nr2. Świetne felgi! Przy białym wyglądają tak: http://img194.imageshack.us/img194/2235/nuk6.jpg
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
zderzak E90/91 PRE-LCI przód M-pakiet ze splitterami za 700zł.nie wiem czy oryginały,ale wyglądają dobrze i może gość by same splittery sprzedał: http://allegro.pl/zderzak-przod-przedni-bmw-e90-m-pakiet-sport-i4087274227.html
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
mam wstępną rezerwację w tym samym garażu,więc czekam na zdjęcia "po" ! :cool2:
-
bbrys E90 320d - Sprzedana
:cool2: jeszcze poliftowy tył by się przydał ;)
-
2008 M3 E90 - Srebrny, manualna skrzynia, wersja amerykańska
piękne auto,no i polskie blachy z przodu świetny pomysł! :cool2:
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
mam te felgi u siebie.są świetne.dobra aukcja,zobaczymy jak się zakończy!
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Kierownica M3 E90 z łopatkami w bdb stanie 850zł: http://allegro.pl/kierownica-bmw-m3-e90-e92-e93-lopatki-i4044454257.html
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
pewnie niedługo BMW zacznie robić dla Ciebie jakieś customowe dodatki,bo chyba już wszystko masz ;)
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
no właśnie.też mi podejrzanie wyglądało i pewnie Halfi masz rację,ale patrz co mi pan odpisał: "Witam ! Tak zestaw jest od automatu !! Pozdrawiam." :D
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
niemiecki ebay - jak ktoś ma kogoś w DE to jest ciekawa aukcja pakiet zderzaków i progi performance do LCI E90/91 na tą chwilę 202 euro : http://www.ebay.de/itm/ORIGINAL-BMW-3er-E90-E91-LCI-PERFORMANCE-AERODYNAMIK-PAKET-NEU-/371021228307?pt=DE_Autoteile&hash=item566296a913 aluminiowe nakładki na gaz i hamulec (wg opisu aukcji automat) do E90 za 270zł: http://allegro.pl/show_item.php?item=3995687747&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62