Treść opublikowana przez kulfon3
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
Mi dzisiaj pasuje,ale sądząc po zainteresowaniu to też chyba lipa będzie ;)
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
elegancka robota!takie mody dają najwięcej satysfakcji :cool2:
-
chip tuning - wykres
skrzynia w tym n47 to rozumiem,że manual? ładny przyrost :cool2:
-
gniazdo na telefon w podłokietniku/2005r.
cena tego korytka dzisiaj w inchcape wrocław to 60 zł.
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
przystopuj z naftą,bo coś często Ci się ostatnio zdarza ;) Włodi,to auto to jakiś kosmos jest :cool2: :cool2: :cool2:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
rozumiem,że o innych rzeczach do Twojego auta,a nie dla żony? :)
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
myślę,że mieliby problem z przyczepnością do podłoża :) Młody, Twoje autko przez te splittery wygląda co najmniej na 335d,a jeszcze jak wydech wrzucisz to będzie dopiero killer-look :)
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
bardzo dobrze zrobiłeś.ja też zawsze robię płukankę przed wymianą oleju.się dba się ma! :cool2:
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
chłopaki,większe koła pasują do takich tygrysów jak Wasze trzylitrówki. do mojego skromnego 2.0d te 16tki (nie byle jakie,bo efficient dynamics ;) ) naprawdę wystarczą :)
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
no.Ty z forum najdokładniej je widziałeś :cool2: kiedy oklejamy u Ciebie?
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
no to działaj :cool2: :) nic nie będę malował - czarne w tym rozmiarze zupełnie zginą,a poza tym nie podobałyby mi się. ewentualnie może na biało kiedyś plastidipem :) więcej modów zewnętrznych poza wspomnianym jeszcze wydechem nie przewiduję.po oklejeniu lusterek jest dla mnie idealnie! :cool2:
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
niebardzo :) ewentualnie jedyna inna felga jaką bym tu widział to 313,ale nie robią w rozmiarze 16' :D
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Dzięki za komenty. Młody,całe auto oklej - np.frozen blue ;) Kilka zdjęć na szybko. Zdjęcie tyłu będzie jak wleci wydech. sorry za brudne auto ;) http://i1312.photobucket.com/albums/t527/staticx2/IMAG0032_zps3afa5425.jpg http://i1312.photobucket.com/albums/t527/staticx2/IMAG0033_zps0f74449e.jpg http://i1312.photobucket.com/albums/t527/staticx2/IMAG0036_zps2796378f.jpg http://i1312.photobucket.com/albums/t527/staticx2/IMAG0034_zpsa9f364cf.jpg http://i1312.photobucket.com/albums/t527/staticx2/IMAG0038_zpsed428b57.jpg
-
Dywaniki do e91,
a ja polecam korytka REZAW PLAST - miałem poprzednio w Audi A3 i były rewelacyjne. wygląd kwestia gustu,natomiast są bardzo dobrze wykonane i praktyczne. przykładowa oferta: http://www.strefakierowcy.pl/32117,dywaniki-gumowe-bmw-seria-3-e90-e91-2005-korytka-rezaw-plast.html
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
dopiero teraz zauważyłem,że masz u siebie w garażu kanał :cool2:
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
niezły kosmos :)
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
no tą samą co Michał 330 xd,masz linka dwa posty wyżej :shock: :) :D
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
do niedawna myślałem podobnie.za to teraz po oklejeniu nie zamieniłbym ich na nic innego poza tymi z M3 ;)
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
zobaczymy jak to będzie z trwałością.ta folia jest tańsza od 3M i podoba mi się jej kolor i struktura.będę obserwował czy nie odłazi ;) co do kiery to zgodnie z moim życzeniem tapicer ją pogrubiał przed obszyciem. dzięki bardzo! kiera była obszywana w Bolkowie. w aucie nie jest za ciemno,jest tak jak chciałem żeby było :) folia kupowana na tej aukcji: http://allegro.pl/show_item.php?item=4280725477
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
wczoraj z kolegą Halfim udało okleić się lusterka folią carbon tą samą co u kolegi Michał 330xd. efekt końcowy: dodatkowo oklejone zostały listwy w środku:
-
E91 330xd LeMans Blau - chip w GCS Tuning (s. 3)
felga z daleka coś w deseń aerodynamicznych z Volvo ;) http://www.teslamotorsclub.com/attachment.php?attachmentid=21968&d=1368527752
-
E92 330xd Pomieszane felgi
chyba się myślisz kolego - u mnie fabrycznie z przodu były kapcie 225 8" a z tyłu 255 8,5" . teraz mam co prawda taką samą felgę i opony na każdej osi,ale na oryginalnym setupie nie było żadnych problemów.
-
E92 335XI Mpakiet :)
i jest z Jeleniej Góry,więc masz jeszcze bliżej i droga też dobra :cool2:
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
obawiam się,że w Ułężu będziesz mieć większą konkurencję ;)
-
E90 330i CZARNA - SESJA ZDJĘCIOWA str. 33
dzięki za linka.zobaczymy jak z trwałością.cena rzeczywiście konkurencyjna.