Skocz do zawartości

kulfon3

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kulfon3

  1. Czerwony, jaka cena za nakładkę wydechu czarną do E91 LCI w m-pakiecie? coś takiego jak tu: http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=UW71&mospid=51065&btnr=18_0601&hg=18&fg=95 numer wg realoem: 18307618464
  2. a co Wam trzeszczy? :D u mnie jak patrzę na te mody to jedynie piszczy... bieda w portfelu ;)
  3. konwerter dałeś ten mocniejszy jak w performance power kit'cie? (Torque converter S126 24407588746)
  4. DW to Wrocław,więc chyba ekipa z Dolnego Śląska ;) zadbana sztuka!gratki i szerokości! wpadaj na spoty wrocławskie :cool2: no i trzymaj ją w garażu,bo chyba mieszkasz na Ołtaszynie sądząc po zdjęciach,a tam swego czasu auta szły jak bułeczki :/
  5. wypaśnie listwy.coraz częściej myślę żeby swoje aluminiowe w plastry miodu zamienić na carbonowe :cool2:
  6. no właśnie.ja u siebie zawsze robię płukankę przed wymianą oleju, też jeżdżę na millersie i nic się nie dzieje. płukankę robię na ogół tym: http://www.pro-tec-polska.pl/rozwizania/pielgnacja-silnika/engine-flush.html
  7. takie przekładanie moim zdaniem niczego nie gwarantuje. jakiś czas temu umawialiśmy się wstępnie na 15go,a teraz koncepcja się zmieniła :shock: :wink:
  8. ładnie Ci pali,bo u mnie pali podobnie,a mocy mam mniej.
  9. u mnie kompletna lipa z sobotą,ale widzę,żę większości sobota bardziej odpowiada. chyba,że w niedzielę też będą chętni na spota to podjadę
  10. Czerwony,szalejesz tymi zakupami grupowymi :) szacunek,że Ci się chce :cool2:
  11. kulfon3 odpowiedział(a) na bezel141 temat w E90, E91, E92, E93
    do pre LCI szukałbym kogoś kto tak lampy zrobi: http://www.ebay.de/itm/ROTE-LASUR-INKLUSIVE-LASIERUNG-FUR-BMW-e90-e91-RUCKLEUCHTEN-EDEL-M3-LCI-OPTIK-/390757703142?pt=DE_Autoteile&hash=item5afaf95de6
  12. to samo dekielki do felg.tragedia co za badziew...
  13. no ale w N47 te klapki są już inaczej montowane i chyba nie da rady ich tak łatwo wywalić? chyba,że się mylę.
  14. ja nie wiem,bo tam nie byłem.po prostu wiem,że jest :)
  15. we Wro jest jeszcze jeden na bielanach, koło agencji na bodajże ul.słonecznej ;)
  16. Kolego,a jest na forum ktokolwiek poza Tobą (z tych aktywnych na forum) kto ma E90 z takimi zderzakami? :?:
  17. Halfi,do Twojego to by pięknie podeszły te z Marsa :cool2:
  18. koledzy rysują czarne scenariusze,które mogą ,ale wcale nie muszą się zrealizować. sprawdź porządnie auto przed zakupem i jak nic nie wzbudzi wątpliwości to bierz, dbaj i ciesz się jazdą. :!:
  19. o kurde ,ale miazga! :cool2: ten Kokos to jakiś magik jest! :cool2:
  20. no to teraz będzie nowy mod - wywalanie klapek! ;) :cool2:
  21. a masz automat? bo u mnie jest i podobno wtedy żaluzji może nie być.
  22. Ach te szkopy! Wspolczuje.przynajmniej ze zderzakami poszlo gladko.
  23. Heh,to juz ponad moje mozliwosci :)
  24. dzięki Panowie. cena moda zależy od tego za ile dorwie się "dawcę" do przeszczepu i czy po drodze nie połamie się czegoś w swoich zegarach :) - zegary z których wziąłem tarczki i ringi jakieś 100zł - obudowa z e90 co by w razie czego swojej nie uszkodzić ;) 60zł jak ktoś ma takie zbiedzone zegary jak ja miałem to polecam tego moda, przynajmniej zmianę tarczy. w innym wypadku bym się w to nie bawił. najlepiej byłoby dorwać za groszę obudowę z M3,ale to graniczy z cudem.
  25. dzisiaj pokombinowałem z dołożeniem chromowych ringów z E60. wyszło całkiem nieźle.to już wersja ostateczna.nic więcej nie da się z tymi zegarami wymodzić :) porównanie z lewej ori obudowa z mojego auta - normalne ringi wokół zegarów, po prawej założone ringi z E60. efekt końcowy: i dla porównania zdjęcie,które mnie zainspirowało do moda ;) http://www.m3post.com/goodiesforyou/m3wall/P0035793.JPG

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.