Treść opublikowana przez kulfon3
-
E9x Bardzo dobre ceny na wszystkie części do naszych autek:)
Czerwony, jaka cena za nakładkę wydechu czarną do E91 LCI w m-pakiecie? coś takiego jak tu: http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=UW71&mospid=51065&btnr=18_0601&hg=18&fg=95 numer wg realoem: 18307618464
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
a co Wam trzeszczy? :D u mnie jak patrzę na te mody to jedynie piszczy... bieda w portfelu ;)
-
ppatryk -->> E92 320dA
konwerter dałeś ten mocniejszy jak w performance power kit'cie? (Torque converter S126 24407588746)
-
Martkowe E90 320D ( 2006)
DW to Wrocław,więc chyba ekipa z Dolnego Śląska ;) zadbana sztuka!gratki i szerokości! wpadaj na spoty wrocławskie :cool2: no i trzymaj ją w garażu,bo chyba mieszkasz na Ołtaszynie sądząc po zdjęciach,a tam swego czasu auta szły jak bułeczki :/
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
wypaśnie listwy.coraz częściej myślę żeby swoje aluminiowe w plastry miodu zamienić na carbonowe :cool2:
-
Prawda i mity o wymianie oleju w silnikach ZS
no właśnie.ja u siebie zawsze robię płukankę przed wymianą oleju, też jeżdżę na millersie i nic się nie dzieje. płukankę robię na ogół tym: http://www.pro-tec-polska.pl/rozwizania/pielgnacja-silnika/engine-flush.html
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
takie przekładanie moim zdaniem niczego nie gwarantuje. jakiś czas temu umawialiśmy się wstępnie na 15go,a teraz koncepcja się zmieniła :shock: :wink:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
ładnie Ci pali,bo u mnie pali podobnie,a mocy mam mniej.
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
u mnie kompletna lipa z sobotą,ale widzę,żę większości sobota bardziej odpowiada. chyba,że w niedzielę też będą chętni na spota to podjadę
-
E90 i E91 Black Line zakup grupowy, zbieramy chętnych:)
Czerwony,szalejesz tymi zakupami grupowymi :) szacunek,że Ci się chce :cool2:
-
Lampy black line
do pre LCI szukałbym kogoś kto tak lampy zrobi: http://www.ebay.de/itm/ROTE-LASUR-INKLUSIVE-LASIERUNG-FUR-BMW-e90-e91-RUCKLEUCHTEN-EDEL-M3-LCI-OPTIK-/390757703142?pt=DE_Autoteile&hash=item5afaf95de6
-
znaczek BMW na masce
to samo dekielki do felg.tragedia co za badziew...
-
ppatryk -->> E92 320dA
no ale w N47 te klapki są już inaczej montowane i chyba nie da rady ich tak łatwo wywalić? chyba,że się mylę.
-
Warsztat lakierniczy S-plus - macie jakieś doświadczenia?
ja nie wiem,bo tam nie byłem.po prostu wiem,że jest :)
-
Warsztat lakierniczy S-plus - macie jakieś doświadczenia?
we Wro jest jeszcze jeden na bielanach, koło agencji na bodajże ul.słonecznej ;)
-
E91 335d Zderzak Performance.
Kolego,a jest na forum ktokolwiek poza Tobą (z tych aktywnych na forum) kto ma E90 z takimi zderzakami? :?:
-
E90 i E91 Black Line zakup grupowy, zbieramy chętnych:)
Halfi,do Twojego to by pięknie podeszły te z Marsa :cool2:
-
Jaki silnik do e90?
koledzy rysują czarne scenariusze,które mogą ,ale wcale nie muszą się zrealizować. sprawdź porządnie auto przed zakupem i jak nic nie wzbudzi wątpliwości to bierz, dbaj i ciesz się jazdą. :!:
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
o kurde ,ale miazga! :cool2: ten Kokos to jakiś magik jest! :cool2:
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
no to teraz będzie nowy mod - wywalanie klapek! ;) :cool2:
-
Bmw e9x m-pakiet a żaluzje chłodnicy ,da się ?
a masz automat? bo u mnie jest i podobno wtedy żaluzji może nie być.
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Ach te szkopy! Wspolczuje.przynajmniej ze zderzakami poszlo gladko.
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Heh,to juz ponad moje mozliwosci :)
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
dzięki Panowie. cena moda zależy od tego za ile dorwie się "dawcę" do przeszczepu i czy po drodze nie połamie się czegoś w swoich zegarach :) - zegary z których wziąłem tarczki i ringi jakieś 100zł - obudowa z e90 co by w razie czego swojej nie uszkodzić ;) 60zł jak ktoś ma takie zbiedzone zegary jak ja miałem to polecam tego moda, przynajmniej zmianę tarczy. w innym wypadku bym się w to nie bawił. najlepiej byłoby dorwać za groszę obudowę z M3,ale to graniczy z cudem.
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
dzisiaj pokombinowałem z dołożeniem chromowych ringów z E60. wyszło całkiem nieźle.to już wersja ostateczna.nic więcej nie da się z tymi zegarami wymodzić :) porównanie z lewej ori obudowa z mojego auta - normalne ringi wokół zegarów, po prawej założone ringi z E60. efekt końcowy: i dla porównania zdjęcie,które mnie zainspirowało do moda ;) http://www.m3post.com/goodiesforyou/m3wall/P0035793.JPG