Treść opublikowana przez kulfon3
-
BMW M3 E92 Frozen Blue
byłeś kiedyś na a3-club.net ? jakoś ksywka znajoma :)
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
na dzień dzisiejszy to ten 15 luty mi pasuje.byle temp. na + ;)
-
BMW M3 E92 Frozen Blue
łoooo matko! auto miażdży wszystko!!!!!!!! kolor marzenie!!! gratki!
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
no dlatego właśnie wolałem pokombinować z używanymi zegarami niż ponosić koszt wymiany na "gotowe". tak,w tych zegarach z E60 był aktywny tempomat i za tym znacznik,ale nie ma szans żeby to przełożyć.po prostu konstrukcja tych zegarów pod tarczkami jest kompletnie inna niż moich.
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
zamówiłem już obudowę licznika za grosze i będę kombinował z tymi ramkami ;)
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
nie mam zdjęć przed.nic ciekawego,więc nie robiłem.miałem zwykłe zegary.czy świecą mocno? ciężko powiedzieć - zdjęcia robiłem telefonem,bo nie mam aparatu.w rzeczywistości wygląda to o wiele lepiej. hehe,ja w sumie nie jeżdżę po nocach,więc trochę musiałbyś czekać na taką recenzję ;) niestety w moim aucie były zwykłe zegary,a kompletnych z e92 nie chciałem przeszczepiać ze wzgl.na koszty.a tak małym nakładem mam to co chciałem ;)
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
dzisiaj co nieco zmodziłem swoje zegary,ponieważ uważam,że te co mam seryjnie to niezła bieda.plan udał się w 50%. dawcą były uszkodzone zegary z E60 LCI (albo X6 - sprzedawca mówił,że E60,ale na allegro widziałem takie zegary z X6) wersja z aktywnym tempomatem.chciałem z nich do swoich zegarów zaimplementować tarczki i "chromowane" ringi wokół tarczek (podobne jak w zegarach M3). udało się przełożyć tarczki.ringi nie podeszły ze względu na ich rozmiar.musiałbym rozklejać swoje zegary żeby je zmieścić do środka i pewnie jeszcze jakimś super glue kleić.temat odpuściłem. tak więc doszło oświetlenie wokół prędkościomierza i obrotościomierza - tak jak w mocniejszych wersjach :cool2: jakby ktoś chciał spróbować podobnej zabawy to radzę uważać przy zdejmowaniu igieł-wskaźników - należy to robić powoli i delikatnie żeby nic nie urwać.jak się je uszkodzi to nie można podmienić na te z E60,bo mocowania mają inny rozmiar.no i oczywiście igły należy zamontować w takich pozycjach jak przed demontażem aby wskazania były prawidłowe. http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/855/3wso.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/199/n0qf.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/585/veyq.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/823/ccuy.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/829/a1g3.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/202/xcia.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/138/g63k.jpg resztki z dawcy i stare tarczki http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/841/vrzv.jpg niestety te ringi nie podchodzą plug and play.możliwe,że podejdą w ten sposób do E60. http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/534/09v4.jpg
-
Programowanie skrzyni e92 potrzebna pomoc...
jest na forum kilka osób,którym warto powierzyć swoje auto i w tym celu nawet przejechać kilkaset kilometrów niż oddawać je do jakiegoś miejscowego parcha. współczuję Ci kolego,bo najwyraźniej na "fachowca" trafiłeś.słuchaj Dzikquska i oby wszystko dobrze i szybko się skończyło :cool2:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
mój koment jest taki - zacne auto i zderzaki! :cool2:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
chyba śniegu wcześniej się doczekamy niż tych fot :mad2: :lol:
-
E90 przycisk na kierownicy - do czego sluzy
ten z telefonem to zatwierdzanie nawiązania połączenia lub odbieranie połączenia przychodzącego, jeżeli go wciśniesz podczas wybierania połączenia lub podczas trwającej rozmowy to nastąpi rozłączenie. tak to u mnie działa - mam fabrycznie zestaw głośnomówiący i telefon sparowany z autem przez bluetooth.
-
e 90 skradziona
przeniesienie OBD w inne miejsce też zawsze utrudni złodziejowi robotę.
-
E90 320d 199km/399Nm do sprzedania-skradziona
współczuję straty auta :( mógłbyś się podzielić co to za blokadę skrzyni miałeś? niedzwiedzia czy coś innego?
-
Bmw e9x m-pakiet a żaluzje chłodnicy ,da się ?
a jesteście pewnie,że jak ktoś ma po VINie S1CBA CO2 UMFANG CO2 package to powinien mieć te żaluzje??? pytam,bo mam ten kod w wyposażeniu auta, nigdy nic się z przodem nie działo,a żaluzji nie mam.auto na rynek niemiecki.
-
BMW E90 318D 2008r. LIFT => WIOSNA 2 str
ładna sztuka! coś już w niej zmodziłeś od zakupu? szerokości! :cool2:
-
E90 320d Dark Lady M+...Spot na Narodowym ...str23
acha,czyli najlepiej dobrać się do nich "od tyłu" ! spróbuję!
-
E90 320d Dark Lady M+...Spot na Narodowym ...str23
hehe, swoje "chalogeny" też chcę okleić,ale nie mam pojęcia jak się do nich dobrać. zdejmowanie tych kratek zderzaka to chyba jakaś droga przez mękę. jak to zrobiłeś??? ogólnie auto kocur! :cool2:
-
E90 320d LCI 3-city
w moim aucie - 06.2009 jest tak samo.za nerkami od razu chłodnica
-
Zakup naklejek na nerki E9x jeżeli są chętni to wpisywać się
hehe,dobrze napisane. a może niech kolega sobie zrobi własną listę i zapisy na te naklejki z allegro skoro uważa,że są lepsze niż te ,które dla chłopaków załatwia Czerwony zamiast spamować mu w temacie :)
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
a ja się pytam: gdzie są zdjęciaaaaaaaaaaa? :norty:
-
Ranking opon zimowych do naszych BMW
a ja mam nowe hankooki optimo 4s - wielosezonowe. czekam na śnieg i będę testował jak dadzą radę z x-drive'm.
-
E91 320D by Dr4g0n15
super furka.jak będziesz grzeczny w przyszłym roku to może w końcu Mikołaj podaruje Ci zaślepki spryskiwaczy... ;) :cool2:
-
BMW E93 320D Power reduction S843A
Ja takich tunerów nie znam. Mi robili program na 460Nm dla tej skrzyni. No to fajnie,że Tobie tak zrobili,ale zauważ,że zdecydowana większość e90 lci w automacie ma programy na ok.400nm. Niewiedza tunerówże można bezpiecznie więcej czy celowe działanie? Dlatego mnie to zastanawia.Sam mam program na ok.400nm i z tego co pamiętam to tuner (Jetronik) wspominał,że właśnie ze wzgl. na skrzynię.
-
BMW E93 320D Power reduction S843A
dzięki za linki. zastanawia mnie jednak,że skoro od tylu lat te skrzynie są w naszych autach to dlaczego tunerzy i tak piszą programy na 400nm przy tych skrzyniach?
-
BMW E93 320D Power reduction S843A
jak dokładnie sprawdzić,którą posiada się skrzynię? u mnie prod.06.2009 seryjnie 177KM. wg realoem skrzynia u mnie to Aut. skrz. b. GA6HP19Z - nap. na 4 koła