Skocz do zawartości

kulfon3

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kulfon3

  1. byłeś kiedyś na a3-club.net ? jakoś ksywka znajoma :)
  2. na dzień dzisiejszy to ten 15 luty mi pasuje.byle temp. na + ;)
  3. łoooo matko! auto miażdży wszystko!!!!!!!! kolor marzenie!!! gratki!
  4. no dlatego właśnie wolałem pokombinować z używanymi zegarami niż ponosić koszt wymiany na "gotowe". tak,w tych zegarach z E60 był aktywny tempomat i za tym znacznik,ale nie ma szans żeby to przełożyć.po prostu konstrukcja tych zegarów pod tarczkami jest kompletnie inna niż moich.
  5. zamówiłem już obudowę licznika za grosze i będę kombinował z tymi ramkami ;)
  6. nie mam zdjęć przed.nic ciekawego,więc nie robiłem.miałem zwykłe zegary.czy świecą mocno? ciężko powiedzieć - zdjęcia robiłem telefonem,bo nie mam aparatu.w rzeczywistości wygląda to o wiele lepiej. hehe,ja w sumie nie jeżdżę po nocach,więc trochę musiałbyś czekać na taką recenzję ;) niestety w moim aucie były zwykłe zegary,a kompletnych z e92 nie chciałem przeszczepiać ze wzgl.na koszty.a tak małym nakładem mam to co chciałem ;)
  7. dzisiaj co nieco zmodziłem swoje zegary,ponieważ uważam,że te co mam seryjnie to niezła bieda.plan udał się w 50%. dawcą były uszkodzone zegary z E60 LCI (albo X6 - sprzedawca mówił,że E60,ale na allegro widziałem takie zegary z X6) wersja z aktywnym tempomatem.chciałem z nich do swoich zegarów zaimplementować tarczki i "chromowane" ringi wokół tarczek (podobne jak w zegarach M3). udało się przełożyć tarczki.ringi nie podeszły ze względu na ich rozmiar.musiałbym rozklejać swoje zegary żeby je zmieścić do środka i pewnie jeszcze jakimś super glue kleić.temat odpuściłem. tak więc doszło oświetlenie wokół prędkościomierza i obrotościomierza - tak jak w mocniejszych wersjach :cool2: jakby ktoś chciał spróbować podobnej zabawy to radzę uważać przy zdejmowaniu igieł-wskaźników - należy to robić powoli i delikatnie żeby nic nie urwać.jak się je uszkodzi to nie można podmienić na te z E60,bo mocowania mają inny rozmiar.no i oczywiście igły należy zamontować w takich pozycjach jak przed demontażem aby wskazania były prawidłowe. http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/855/3wso.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/199/n0qf.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/585/veyq.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/823/ccuy.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/829/a1g3.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/202/xcia.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/138/g63k.jpg resztki z dawcy i stare tarczki http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/841/vrzv.jpg niestety te ringi nie podchodzą plug and play.możliwe,że podejdą w ten sposób do E60. http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/534/09v4.jpg
  8. jest na forum kilka osób,którym warto powierzyć swoje auto i w tym celu nawet przejechać kilkaset kilometrów niż oddawać je do jakiegoś miejscowego parcha. współczuję Ci kolego,bo najwyraźniej na "fachowca" trafiłeś.słuchaj Dzikquska i oby wszystko dobrze i szybko się skończyło :cool2:
  9. mój koment jest taki - zacne auto i zderzaki! :cool2:
  10. chyba śniegu wcześniej się doczekamy niż tych fot :mad2: :lol:
  11. ten z telefonem to zatwierdzanie nawiązania połączenia lub odbieranie połączenia przychodzącego, jeżeli go wciśniesz podczas wybierania połączenia lub podczas trwającej rozmowy to nastąpi rozłączenie. tak to u mnie działa - mam fabrycznie zestaw głośnomówiący i telefon sparowany z autem przez bluetooth.
  12. przeniesienie OBD w inne miejsce też zawsze utrudni złodziejowi robotę.
  13. współczuję straty auta :( mógłbyś się podzielić co to za blokadę skrzyni miałeś? niedzwiedzia czy coś innego?
  14. a jesteście pewnie,że jak ktoś ma po VINie S1CBA CO2 UMFANG CO2 package to powinien mieć te żaluzje??? pytam,bo mam ten kod w wyposażeniu auta, nigdy nic się z przodem nie działo,a żaluzji nie mam.auto na rynek niemiecki.
  15. ładna sztuka! coś już w niej zmodziłeś od zakupu? szerokości! :cool2:
  16. acha,czyli najlepiej dobrać się do nich "od tyłu" ! spróbuję!
  17. hehe, swoje "chalogeny" też chcę okleić,ale nie mam pojęcia jak się do nich dobrać. zdejmowanie tych kratek zderzaka to chyba jakaś droga przez mękę. jak to zrobiłeś??? ogólnie auto kocur! :cool2:
  18. w moim aucie - 06.2009 jest tak samo.za nerkami od razu chłodnica
  19. hehe,dobrze napisane. a może niech kolega sobie zrobi własną listę i zapisy na te naklejki z allegro skoro uważa,że są lepsze niż te ,które dla chłopaków załatwia Czerwony zamiast spamować mu w temacie :)
  20. a ja się pytam: gdzie są zdjęciaaaaaaaaaaa? :norty:
  21. a ja mam nowe hankooki optimo 4s - wielosezonowe. czekam na śnieg i będę testował jak dadzą radę z x-drive'm.
  22. super furka.jak będziesz grzeczny w przyszłym roku to może w końcu Mikołaj podaruje Ci zaślepki spryskiwaczy... ;) :cool2:
  23. Ja takich tunerów nie znam. Mi robili program na 460Nm dla tej skrzyni. No to fajnie,że Tobie tak zrobili,ale zauważ,że zdecydowana większość e90 lci w automacie ma programy na ok.400nm. Niewiedza tunerówże można bezpiecznie więcej czy celowe działanie? Dlatego mnie to zastanawia.Sam mam program na ok.400nm i z tego co pamiętam to tuner (Jetronik) wspominał,że właśnie ze wzgl. na skrzynię.
  24. dzięki za linki. zastanawia mnie jednak,że skoro od tylu lat te skrzynie są w naszych autach to dlaczego tunerzy i tak piszą programy na 400nm przy tych skrzyniach?
  25. jak dokładnie sprawdzić,którą posiada się skrzynię? u mnie prod.06.2009 seryjnie 177KM. wg realoem skrzynia u mnie to Aut. skrz. b. GA6HP19Z - nap. na 4 koła

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.