Skocz do zawartości

kulfon3

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kulfon3

  1. ta co chcesz kupić jest bardzo fajna.no i nowa. natomiast ta druga przecież sprzedawana jest bez poduszki,więc po co ci ona? doczytaj,że na aukcji jest sama kiera bez poduszki. albo pisz wyraźniej o co chodzi jeżeli cię nie zrozumiałem :wink:
  2. To nie prawda, blendy są inne. Zauważ, że kierownica M-Pakietowa ma inaczej wyprofilowaną blendę, jest taka załamana: http://allegro.pl/bmw-e90-e91-e87-nakladka-na-kierownice-m-pakiet-i4122654067.html to jest przecież kwestia kształtu blendy na zewnątrz,a nie innych wymiarów.
  3. to żaden problem. po prostu poszukaj sobie samej blendy bez znaczka M. np.takiej jak od tej kiery z allegro,którą wkleiłeś. podejdzie bez problemu. blenda bez M: http://allegro.pl/bmw-e87-e90-oryginalna-oslona-kierownicy-wielofunk-i4142367559.html
  4. To błąd. Kierownica M jest rewelacyjna. Jedna z najlepszych rzeczy w E90. dokładnie to miałem na myśli. nie chodzi o sam fakt,że to "m-pakiet" tylko o to,że jest to super kierownica.moim zdaniem lepsza niż np.ta z M3.
  5. podejdzie.ale ta jest jakaś biedna.za tą kasę możesz wyrwać m-pakietową jak dobrze poszukasz.
  6. świetnie wygląda . ile wyniosło Cię takie obszycie?
  7. a na czym ten komfort polega?
  8. te felgi to świetny wybór.gdybym miał ciśnienie na większe koła to też bym ten model kupił :cool2:
  9. Fatgrandma to jest świetny pomysł :) trzebaby to jakoś zmodzić żeby można było się z tym poruszać :)
  10. czekaj czekaj :) jak dojdzie to dam znać.na jutro raczej wątpię.
  11. Tak Młody,ale Ty miałeś trochę lepsiejszy pakiet zabiegów niż u mnie :) dzisiaj też umyłem i było ok :cool2: jednak utrzymać w touringu czysyty tył to rzecz niemożliwa.strasznie się syfi. :evil:
  12. dzięki :cool2:
  13. Intercooler z M3 E90 licytacja od 499zł: http://allegro.pl/bmw-m3-chlodnica-oleju-interkuler-bmw-m3-e90-i4127670295.html
  14. Mariusz, to Ty wygrałeś ostatnio w lotto??? pół allegro wykupiłeś :D
  15. dostałem więcej zdjęć od Piotrka z Wet Look i krótki opis co i jak: przy aucie został wykonana korekta tzw. "ONE STEP" czyli korekta polegająca na odpowiednim dobraniu kombinacji pasta/pad, tak aby uzyskać zadawalający efekt. Przy pełnej korekcie zazwyczaj trzeba użyć 2-3, a czasem i więcej takich kombinacji. Na pierwszych zdjęciach widać efekty tego pojedynczego etapu. Przednie reflektory zabezpieczyliśmy powłoką kwarcową (gyeon Q2 MOHS). Wcześniej auto zostało umyte, odsmolone i wyglinkowane. Po korekci zostało ponownie umyte, po czym cleaner (zymol HDC), oraz nałożony został wosk (zymol GLASUR), który wygrzliśmy promiennikiem podczerwieni dla lepszej trwałości. Na opony nałożlyliśmy dressing (gyeon Q2 TIRE). kontakt: Piotrek : 501 252 735 można się na mnie powołać,albo na forum ;)
  16. a co wchodzi w skład tego pakietu? mógłbym zobaczyć u siebie czy to ma związek,bo mam to gniazdko pod schowkiem,a poza tym w podłokietniku,dwa za podłokietnikiem dla pasażerów i jedno w bagażniku. nie mam pakietu dla palących :)
  17. we wrocławiu masz jeszcze jetronik - ja u nich robiłem program.najlepiej zapytaj o cenę tu i tam.
  18. Ale niedziela to fantastyczny termin. Powiedz tylko gdzie i kiedy :D Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka może być i jutro jak masz czas to daj znać i coś się wymyśli
  19. też myślałem,że Elena jest ciemnogranatowa :) piękne auta!
  20. dzięki ;) zgadza się.przede mną był tam młody ze swoją białą strzałą. tyle,że u niego robota była bardziej kompleksowa. sam nigdy w życiu bym tego nie dał rady tak zrobić - brak sprzętu,wiedzy i talentu ;) do chłopaków mam 7km,więc pewnie zostanę stałym klientem :)
  21. auto niebawem będzie mieć 240 000 na budziku,więc z tej okazji do wymiany olej w dyferencjałach i skrzyni VTG.materiały zakupione u kolegi gorik79: poza tym jakiś czas temu wleciał snap-in adapter do samsunga s3-mini: i w kolejce na montaż czeka intercooler z 335d - przyda się na lato ;)
  22. Dzisiaj odebrałem auto ze SPA ;) Polecam firmę Wet Look z Wrocławia! :cool2: Największe wrażenie zrobiły na mnie lampy przód/tył i elementy w czarnym połysku - wyglądają jak nowe! Z pracy nad lakierem też jestem bardzo zadowolony.Ogólnie odebrałem auto w stanie salonowym :) zdjęcia "przed"/"po" wrzucę jak dostanę od detailera no i krótko po wyjeździe auto zaliczyło prawdziwy "wet look"
  23. piękna sztuka!mi też się podobają te koła w tym aucie.szkoda,że nie dałeś zdjęcia z boku żeby było widać te tarcze :)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.