Skocz do zawartości

kulfon3

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kulfon3

  1. rozchodzi się o to,żeby cena była jak w linku ;)
  2. ech, może ktoś mi się w przyszłości odwdzięczy i wrzuci linka do dyfuzora do e90/91. tymczasem za jedyne 450zł dyfuzor performance do E92/93: http://allegro.pl/tylny-dyfuzor-spojler-bmw-e92-lift-m-pakiet-tyl-i4358207673.html
  3. no wiadomo,że nie za darmo,ale serwis sprawdzony,więc wiesz za co płacisz.no ja tu na miejscu nie znam takiego warsztatu.
  4. graty! niech się dalej sprawuje! szkoda,że we Wrocku nie mamy takiego Gorika
  5. masz rację - cena z kosmosu i wygląda (przynajmniej na białym) średnio. no ale u Ciebie jest petarda :cool2:
  6. Tobie ma się podobać,ale faktem jest,że jakbyś tunel "przekręcił" to by wyglądało bardziej na ori ;)
  7. wszystkie mody trafione :cool2: jest taka dokładka do LCI ? ;)
  8. Mama prawdę ci powie :) :cool2:
  9. Ja będę w Gdyni,więc odpadam.
  10. ja bym brał srebrną. czarna robi robotę i syfu nie widać,ale przy Twoim kolorze by ginęła,a tak to byłby fajny kontrast. no chyba,że chcesz wersję all black! ps. tak na marginesie - w tych ostatnich modach pokazałeś,że auto bez mpakietu też można zrobić "z pazurem"!
  11. w końcu widzę dawcę IC dla mojego auta ;) (jeszcze nie założyłem) piękna fura! :cool2:
  12. :cool2: rewelacja!Ty jesteś "wariat" :)
  13. przekonałeś mnie. jeżeli zamieniłeś E61 na prosiaka to maluj ;)
  14. musiałbyś jeszcze plastidipem na czarno całe auto pojechać żeby efekt był ;)
  15. dzięki za komentarze odnośnie felg :roll2: i te pozostałe też ;) kkamo84 co do dźwięku to zmiana jest subtelna.tak jak pisałem to 2.0d,samym tłumikiem m3 nie zrobisz ;)
  16. w tej konfiguracji kolorystycznej autko wymiata z czarnymi dodatkami!!! 318,a wygląda z przodu co najmniej jak 335 ;) :cool2:
  17. lubię takie kontrasty! felgi i nerki jak najbardziej :cool2: natomiast lusterka jak dla mnie to już za dużo i bym sobie odpuścił. no i weźże w końcu nazbieraj na te zaślepki spryskiwaczy,bo robisz kilera na zewnątrz,a brak takiego detalu trąci druciarstwem :wink:
  18. dzisiaj w końcu nastąpiła od dawna planowana wymiana tłumika/wydechu ori na Performance. zdjęcie po wycięciu starego: po: po wymianie mam wrażenie,że silnik na wolnym chodzi ciszej,auto trochę lepiej się zbiera między 2-3 i nawet jak mu się depnie to jakiś tam dźwięk z siebie wydobywa. oczywiście jest to dalej 2.0d,więc dupy nie urywa,ale jak ktoś taki wydech dorwie w dobrej cenie to polecam moda :cool2:
  19. Masz takie możliwości warsztatowe w ogródku? ;) Ciekawy mod z tym plastidipem
  20. ja mogę dodatkowo potwierdzić,że IC z 335d nie podejdzie pnp do 320d. średnica wylotu z 335d jest o wiele większa niż w 320d.
  21. super mody! szkoda,że nie dałeś zdjęcia kierownicy ;)
  22. Gdzie? Przed stadionem?
  23. dzisiaj wymieniałem klocki i tarcze z przodu. zdemontowane części - (poprzednio montowane w ASO w Niemczech) to ori tarcze i klocki JURID.
  24. mx-nowicki znam z forum a3-club.net. sam nie korzystałem,ale też mieli pozytywne opinie.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.