Treść opublikowana przez kulfon3
-
E90 bicie kierownicy
ja mam automat,więc przy zmianie nic mi nie tyka.dam znać jak zmienię tuleje wahacza,mam nadzieję,że to akurat to.
-
Błąd systemu Passive Go
Witam, zawracam gitarę w tym dziale,bo przez google nie znalazłem odpowiedzi. Wraca mi poniższy błąd związany z systemem Passive Go: http://i1312.photobucket.com/albums/t527/staticx2/IMG-20140807-WA0000_zps7fe8cffe.jpg jakiś pomysł z jakiego powodu mam ten błąd? szukałem w realoem i antena powinna być gdzieś w tylnym zderzaku - nic mi nie wiadomo,żeby kiedykolwiek był on demontowany i żadnych przygód nie było z tyłem. możliwe,że antena sama z siebie padła? dodam,że bezkluczykowe otwieranie i odpalanie auta działa bez problemu, otwieranie tylnej klapy również OK - z pilota, i bez pilota. jedynie ten błąd przy diagnostyce się pojawia :?: :?
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
wczoraj z kolegą Halfim wymieniliśmy u mnie w aucie szczotki dodatkowej pompy wody odpowiedzialnej za działanie funkcji REST. z tego co widzę to częsta przypadłość w naszych autach. do wymiany potrzebne są dwie szczotki.zapłaciłem za nie 6,5zł/szt. poniżej zdjęcie starej i nowej:
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
no wybierz się wybierz. dzisiaj z Halfim skopiowaliśmy u mnie Twój sposób naprawy szczotek pompy wody ;) nie wiem czy się udało naprawić,bo warunki takie,że nie ma jak sprawdzić,ale ori szczotki były tak mega dojechane,że nie miały prawa działać.
-
BMW E90 330i Madaro84
jasne wnętrze to nie moja bajka,ale kolorek na zewnątrz piękny i wyposażenie :cool2: szerokości!
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
miałem kiedys taki sam zestaw wkrętów - w niemczech kupowałem ;) przyłączam się do przedmówców - kiera do wymiany!
-
E90 bicie kierownicy
hehe,no u mnie te objawy też są nie tyle dokuczliwe co wkur.......ące ;) chciałoby się mieć wszystko na tip top.
-
E90 bicie kierownicy
ja z kolei obserwuję u siebie telepanie budą (nie tyle samą kierownicą,co bardziej pod pedałem) przy hamowaniu w przedziale 80-60km/h. wiadomo,że każdy by tarcze sugerował,ale tak miałem na ori setupie, nie dawno wymienione przód i tył klocki i tarcze na nówki ATE i dalej tak samo. dzisiaj znalazłem taki wątek na forum niemieckim: http://www.motor-talk.de/forum/wieder-bremsen-problem-vibration-ruckeln-330d-xdrive-lci-t4766124.html gość pisze,że u niego na drgania pomogła wymiana łożysk/tulei wahaczy z przodu (o ile dobrze przetłumaczyłem). no więc mam zamiar spróbować u siebie w najbliższym czasie podziałać z tymi tulejami,z tym że zamiast gumowych założę poliuretanowe. wiem,że temat jest o drganiach niekoniecznie przy hamowaniu,ale to rozwiązanie z wymianą wahaczy bądź samych tulei spotkałem już na necie kilkakrotnie przy problemie drgań i często właśnie to pomagało po uprzednim wykluczeniu tarcz/opon.
-
Częsci pierwszego montażu -lista producentów
Panowie,orientuje się ktoś odnośnie tulei wahacza przedniego - łożysko hydrokinetyczne nr 31126768818 kto jest producentem tego dziadostwa? Czeka mnie wymiana i nie wiem czy od razu do ASO uderzać.
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
fajnie się czytało to wasze "zbieranie się" - lepsze niż "moda na sukces" ;) ważne,że cel osiągnięty :cool2:
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
Pisałem,że dzisiaj mnie nie będzie,ale dzięki za pw.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
pamiętajcie, "piasta musi być wyszmulana,elegancko " :D
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
ja w sobotę na 100% nie mogę.a Artur pewnie coś może ogarnąć,ale załatw z nim lepiej ten temat wcześniej na pw.
-
[e90] 320d 2007r
acha, w takim razie ta obwódka wewnątrz ringów,a wokół prędkościomierza i obrotościomierza jest jedynie podświetlona? - nic się po niej nie przesuwa wraz ze zmianą prędkości?
-
[e90] 320d 2007r
fajnie wyposażona wersja. widzę,że masz zegary w wersji HIGH. masz może aktywny tempomat?
-
Re: BMW E90 LCI ///M by mundi ATE POWER DISC+ATE CERAMIC
nie u każdego zamiłowanie do niemieckiej motoryzacji idzie w parze z sympatią do kraju... ;) autko super,zazdroszczę koloru,lotka dodaje uroku "tyłkowi" :cool2:
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
Dziqusek rzucił termin 1.08 - to jest piątek i mi wstępnie pasuje. A tak przy okazji to w ten weekend na Rakietowej jest JAPFEST - wiem,że to trochę inna bajka niż nasze BMW,ale na pewno będzie co oglądać!
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
nawet nie pytam ile to kosztowało,ale efekt jest mega! :cool2: dobrze,że nie jadę na zlot bo bym przez te Wasze auta wstydził się swoim jeździć ;)
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
Nie rozpuści się,nie bój ;)
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
Ok.18.
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
Choina,mogę podjechać :). Parking koło stadionu od strony Maślic. 17,18?
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
Stadion Śląska jak kiedyś na przykład :)
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
Ech,Wy i te gokarty.lepszych aut nie macie? ;)
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Mariusz, WTF???? taką perłę puściłeś? szok! :shock:
-
Moje e90 tragedii nie ma. Sprzedana...
Mariusz,u Ciebie to ja muszę rezerwację na ten ICek zrobić ;)