Skocz do zawartości

kulfon3

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kulfon3

  1. ja mam automat,więc przy zmianie nic mi nie tyka.dam znać jak zmienię tuleje wahacza,mam nadzieję,że to akurat to.
  2. Witam, zawracam gitarę w tym dziale,bo przez google nie znalazłem odpowiedzi. Wraca mi poniższy błąd związany z systemem Passive Go: http://i1312.photobucket.com/albums/t527/staticx2/IMG-20140807-WA0000_zps7fe8cffe.jpg jakiś pomysł z jakiego powodu mam ten błąd? szukałem w realoem i antena powinna być gdzieś w tylnym zderzaku - nic mi nie wiadomo,żeby kiedykolwiek był on demontowany i żadnych przygód nie było z tyłem. możliwe,że antena sama z siebie padła? dodam,że bezkluczykowe otwieranie i odpalanie auta działa bez problemu, otwieranie tylnej klapy również OK - z pilota, i bez pilota. jedynie ten błąd przy diagnostyce się pojawia :?: :?
  3. wczoraj z kolegą Halfim wymieniliśmy u mnie w aucie szczotki dodatkowej pompy wody odpowiedzialnej za działanie funkcji REST. z tego co widzę to częsta przypadłość w naszych autach. do wymiany potrzebne są dwie szczotki.zapłaciłem za nie 6,5zł/szt. poniżej zdjęcie starej i nowej:
  4. no wybierz się wybierz. dzisiaj z Halfim skopiowaliśmy u mnie Twój sposób naprawy szczotek pompy wody ;) nie wiem czy się udało naprawić,bo warunki takie,że nie ma jak sprawdzić,ale ori szczotki były tak mega dojechane,że nie miały prawa działać.
  5. jasne wnętrze to nie moja bajka,ale kolorek na zewnątrz piękny i wyposażenie :cool2: szerokości!
  6. miałem kiedys taki sam zestaw wkrętów - w niemczech kupowałem ;) przyłączam się do przedmówców - kiera do wymiany!
  7. hehe,no u mnie te objawy też są nie tyle dokuczliwe co wkur.......ące ;) chciałoby się mieć wszystko na tip top.
  8. ja z kolei obserwuję u siebie telepanie budą (nie tyle samą kierownicą,co bardziej pod pedałem) przy hamowaniu w przedziale 80-60km/h. wiadomo,że każdy by tarcze sugerował,ale tak miałem na ori setupie, nie dawno wymienione przód i tył klocki i tarcze na nówki ATE i dalej tak samo. dzisiaj znalazłem taki wątek na forum niemieckim: http://www.motor-talk.de/forum/wieder-bremsen-problem-vibration-ruckeln-330d-xdrive-lci-t4766124.html gość pisze,że u niego na drgania pomogła wymiana łożysk/tulei wahaczy z przodu (o ile dobrze przetłumaczyłem). no więc mam zamiar spróbować u siebie w najbliższym czasie podziałać z tymi tulejami,z tym że zamiast gumowych założę poliuretanowe. wiem,że temat jest o drganiach niekoniecznie przy hamowaniu,ale to rozwiązanie z wymianą wahaczy bądź samych tulei spotkałem już na necie kilkakrotnie przy problemie drgań i często właśnie to pomagało po uprzednim wykluczeniu tarcz/opon.
  9. Panowie,orientuje się ktoś odnośnie tulei wahacza przedniego - łożysko hydrokinetyczne nr 31126768818 kto jest producentem tego dziadostwa? Czeka mnie wymiana i nie wiem czy od razu do ASO uderzać.
  10. fajnie się czytało to wasze "zbieranie się" - lepsze niż "moda na sukces" ;) ważne,że cel osiągnięty :cool2:
  11. Pisałem,że dzisiaj mnie nie będzie,ale dzięki za pw.
  12. pamiętajcie, "piasta musi być wyszmulana,elegancko " :D
  13. ja w sobotę na 100% nie mogę.a Artur pewnie coś może ogarnąć,ale załatw z nim lepiej ten temat wcześniej na pw.
  14. acha, w takim razie ta obwódka wewnątrz ringów,a wokół prędkościomierza i obrotościomierza jest jedynie podświetlona? - nic się po niej nie przesuwa wraz ze zmianą prędkości?
  15. fajnie wyposażona wersja. widzę,że masz zegary w wersji HIGH. masz może aktywny tempomat?
  16. nie u każdego zamiłowanie do niemieckiej motoryzacji idzie w parze z sympatią do kraju... ;) autko super,zazdroszczę koloru,lotka dodaje uroku "tyłkowi" :cool2:
  17. Dziqusek rzucił termin 1.08 - to jest piątek i mi wstępnie pasuje. A tak przy okazji to w ten weekend na Rakietowej jest JAPFEST - wiem,że to trochę inna bajka niż nasze BMW,ale na pewno będzie co oglądać!
  18. nawet nie pytam ile to kosztowało,ale efekt jest mega! :cool2: dobrze,że nie jadę na zlot bo bym przez te Wasze auta wstydził się swoim jeździć ;)
  19. Nie rozpuści się,nie bój ;)
  20. Choina,mogę podjechać :). Parking koło stadionu od strony Maślic. 17,18?
  21. Stadion Śląska jak kiedyś na przykład :)
  22. Ech,Wy i te gokarty.lepszych aut nie macie? ;)
  23. Mariusz, WTF???? taką perłę puściłeś? szok! :shock:
  24. Mariusz,u Ciebie to ja muszę rezerwację na ten ICek zrobić ;)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.