Skocz do zawartości

kulfon3

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kulfon3

  1. dzięki ;) zrobiłbym sobie z chęcią E92 lub E90,ale to już trochę większa rzeźba :lol:
  2. białego nie ma ;) ja w to nie idę,bo mi fabrycznego m-paka szkoda ;)
  3. to idź w zderzaki performance - paski z boku już masz ;)
  4. no średnio jakbyś chciał mierzyć co do milimetra,ale przecież nie mówię,że jest to ori ;), może kiedyś sobie dotnę jeszcze raz ;) najwaźniejsze tak jak napisałeś,że dziur nie widać. tuleje kupiłem od producenta.są z Wrocławia,więc miałem odbiór na miejscu. http://www.strongflex.eu/pl/bmw-e93-05/1014-tuleja-wahacza-przedniego-4x4.html
  5. dzięki za wcześniejsze komenty. tutaj nowy zakup - tuleje poliuretanowe Strongflex przedniego wahacza - specjalnie do x-drive. jak się uda to pod koniec przyszłego tygodnia montaż: poza tym zdemontowałem łącze snap-in i powiększyłem w ten sposób schowek.zrezygnowałem z zakupu wypełniającego korytka - 50-60zł za ten kawałek plastiku to moim zdaniem gruba przesada.zrobiłem po swojemu - plastikową wkładkę dociąłem pod wymiar i okleiłem czymś w stylu zamsz/alkantara.schowek teraz jest jeszcze bardziej pojemny.
  6. współczuję,mam nadzieję,że się znajdzie. miałeś jakieś zabezpieczenia??
  7. pięknie pomodzona jedynka! :cool2: świetny pomysł z pomalowaniem dyfuzora. jeszcze podziałaj z tym wydechem i będzie tyłek kompletny!
  8. jeżeli pieniądze nie byłyby problemem to wybrałbym takie rozwiązanie: http://img.photobucket.com/albums/v180/jeffbechtel/PhotoFeb22120211PM_zpsdb1d3638.jpg http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=993447
  9. acha,ok. ja mam ten pakiet dilerski i odnośnie szyb jest o tyle korzystnie,że nie wpływa na AC i wymieniają na oryginał ze znaczkiem BMW.
  10. no ale jeżeli miałeś ten pakiet dilerski z Allianza to ta wymiana raczej Cię nie kosztowała,nie? :)
  11. kolego _holek i jak tam Twoja szyba wklejona przez Inchcape we Wro? wszystko ok?
  12. wygląda jak performance,tyle,że ma ścięte końcówki ;) jaka cena dla porównania?
  13. bomba! :) na zdjęciach wygląda niesamowicie! :cool2:
  14. dzięki za cynka BBrys. ja mam z przodu klocki ceramic,ale pewnie i tak z czasem zrobiłby się syf. przez Twoje auto zacząłem po części myśleć nad tymi felgami,bo u Ciebie wyszła petarda.no ,ale skoro to ma być na 1-2mce to szkoda kasy i czasu.
  15. cieszę się,że jesteś zadowolony. tłumik MG to pierwsza klasa. sam tłumik performance na pewno lepiej wygląda od seryjnego,ale wizualnie nie jest to Bóg-wie-co. ja z tego moda jestem bardzo zadowolony,więc :cool2:
  16. Wafeltom,dzięki za opinię
  17. pokaż zdjęcie co to za cudo z tym wyobleniem :)
  18. ech,marzy mi się coś takiego,ale z xdrive i w automacie. piękna sztuka, niech Ci służy! :cool2:
  19. hehe,spoko.ja na szczęście mogłem je odebrać osobiście we wrocławiu.tak czy owak cena super w porównaniu z kupowaniem nowej pompy!
  20. oj tam, wiadomo,że do zdjęcia włączyłem :) ale nawet wyłączone wyglądają zajefajnie jak dla mnie :)
  21. ładnie przepłaciłeś ;) - ja dałem 6,50zł za sztukę ;)
  22. Mariusz,zadzwonię do Ciebie jak mnie temat przypili,na razie IC leży w garażu :) a teraz wczorajszy mod - już dawno chciałem go zrobić - miałem tak w poprzednim aucie,ale tutaj konieczność zdejmowania kół i nadkoli jakoś mnie średnio mobilizowały.w końcu się wziąłem i zrobiłem. myślę,że 20-30 kuni doszło ;)
  23. u mnie też wymiana zrobiona. poniżej zdjęcie starej i nowej szczotki: http://i1312.photobucket.com/albums/t527/staticx2/IMG-20140807-WA0001_zps1e49bf69.jpg
  24. heh, dzięki za uwagę,ale wydech jest dokładnie tak jak go BMW zaprojektowało :cool2: no latem tego raczej nie sprawdzisz. a wywala Ci błąd?
  25. no byłem na szarpakach 2 razy i wszystko git. tarcze,klocki zmienione niedawno przód/tył i dalej wyczuwam bicie przy hamowaniu.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.