Treść opublikowana przez kulfon3
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
dzięki ;) zrobiłbym sobie z chęcią E92 lub E90,ale to już trochę większa rzeźba :lol:
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
białego nie ma ;) ja w to nie idę,bo mi fabrycznego m-paka szkoda ;)
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
to idź w zderzaki performance - paski z boku już masz ;)
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
no średnio jakbyś chciał mierzyć co do milimetra,ale przecież nie mówię,że jest to ori ;), może kiedyś sobie dotnę jeszcze raz ;) najwaźniejsze tak jak napisałeś,że dziur nie widać. tuleje kupiłem od producenta.są z Wrocławia,więc miałem odbiór na miejscu. http://www.strongflex.eu/pl/bmw-e93-05/1014-tuleja-wahacza-przedniego-4x4.html
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
dzięki za wcześniejsze komenty. tutaj nowy zakup - tuleje poliuretanowe Strongflex przedniego wahacza - specjalnie do x-drive. jak się uda to pod koniec przyszłego tygodnia montaż: poza tym zdemontowałem łącze snap-in i powiększyłem w ten sposób schowek.zrezygnowałem z zakupu wypełniającego korytka - 50-60zł za ten kawałek plastiku to moim zdaniem gruba przesada.zrobiłem po swojemu - plastikową wkładkę dociąłem pod wymiar i okleiłem czymś w stylu zamsz/alkantara.schowek teraz jest jeszcze bardziej pojemny.
-
skradziono E90 320xdA biały Wrocław
współczuję,mam nadzieję,że się znajdzie. miałeś jakieś zabezpieczenia??
-
F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32
pięknie pomodzona jedynka! :cool2: świetny pomysł z pomalowaniem dyfuzora. jeszcze podziałaj z tym wydechem i będzie tyłek kompletny!
-
ppatryk -->> e92 LCI M-Pakiet - str. 14 wiosna '16
jeżeli pieniądze nie byłyby problemem to wybrałbym takie rozwiązanie: http://img.photobucket.com/albums/v180/jeffbechtel/PhotoFeb22120211PM_zpsdb1d3638.jpg http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=993447
-
Koszt wymiany szyby przedniej F30
acha,ok. ja mam ten pakiet dilerski i odnośnie szyb jest o tyle korzystnie,że nie wpływa na AC i wymieniają na oryginał ze znaczkiem BMW.
-
Koszt wymiany szyby przedniej F30
no ale jeżeli miałeś ten pakiet dilerski z Allianza to ta wymiana raczej Cię nie kosztowała,nie? :)
-
Koszt wymiany szyby przedniej F30
kolego _holek i jak tam Twoja szyba wklejona przez Inchcape we Wro? wszystko ok?
-
ppatryk -->> e92 LCI M-Pakiet - str. 14 wiosna '16
wygląda jak performance,tyle,że ma ścięte końcówki ;) jaka cena dla porównania?
-
BMW e92 320d Monaco Blue .... Do sprzedania
bomba! :) na zdjęciach wygląda niesamowicie! :cool2:
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
dzięki za cynka BBrys. ja mam z przodu klocki ceramic,ale pewnie i tak z czasem zrobiłby się syf. przez Twoje auto zacząłem po części myśleć nad tymi felgami,bo u Ciebie wyszła petarda.no ,ale skoro to ma być na 1-2mce to szkoda kasy i czasu.
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
cieszę się,że jesteś zadowolony. tłumik MG to pierwsza klasa. sam tłumik performance na pewno lepiej wygląda od seryjnego,ale wizualnie nie jest to Bóg-wie-co. ja z tego moda jestem bardzo zadowolony,więc :cool2:
-
Błąd systemu Passive Go
Wafeltom,dzięki za opinię
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
pokaż zdjęcie co to za cudo z tym wyobleniem :)
-
ppatryk -->> e92 LCI M-Pakiet - str. 14 wiosna '16
ech,marzy mi się coś takiego,ale z xdrive i w automacie. piękna sztuka, niech Ci służy! :cool2:
-
e90 320d dodatkowa pompa wody do wymiany
hehe,spoko.ja na szczęście mogłem je odebrać osobiście we wrocławiu.tak czy owak cena super w porównaniu z kupowaniem nowej pompy!
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
oj tam, wiadomo,że do zdjęcia włączyłem :) ale nawet wyłączone wyglądają zajefajnie jak dla mnie :)
-
e90 320d dodatkowa pompa wody do wymiany
ładnie przepłaciłeś ;) - ja dałem 6,50zł za sztukę ;)
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
Mariusz,zadzwonię do Ciebie jak mnie temat przypili,na razie IC leży w garażu :) a teraz wczorajszy mod - już dawno chciałem go zrobić - miałem tak w poprzednim aucie,ale tutaj konieczność zdejmowania kół i nadkoli jakoś mnie średnio mobilizowały.w końcu się wziąłem i zrobiłem. myślę,że 20-30 kuni doszło ;)
-
e90 320d dodatkowa pompa wody do wymiany
u mnie też wymiana zrobiona. poniżej zdjęcie starej i nowej szczotki: http://i1312.photobucket.com/albums/t527/staticx2/IMG-20140807-WA0001_zps1e49bf69.jpg
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
heh, dzięki za uwagę,ale wydech jest dokładnie tak jak go BMW zaprojektowało :cool2: no latem tego raczej nie sprawdzisz. a wywala Ci błąd?
-
E90 bicie kierownicy
no byłem na szarpakach 2 razy i wszystko git. tarcze,klocki zmienione niedawno przód/tył i dalej wyczuwam bicie przy hamowaniu.