Skocz do zawartości

NARESZCIE KUPIłEM


TOMEK77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jakis czas temu pisałem ze nosze sie z zamiarem kupna z3,wczoraj nabyłem takowe auto :mrgreen: mam do was pytanie czy mogilbyscie mi pomóc po numerze nadwozia dojsc jakie mam dokładny wypas?mam pełna elektryke razem z dachem grzane fotele,cieloki(znaczy sie skóry}alu 17,poduchy itp.prosiłbym o pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wchodzac na reaoem wpisujac 7 ostatnich znakow VIn wyswietli ci sie Twoje auto-czasem sa minimalne rozbierznosci co do danych elementow ale to minimalnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o dach... to jeśli chcesz go tylko umyc to polecam szampon do materiałowych dachów oryginał BMW dostępny w Aso lub na allegro... Jesli chcesz dodatkowo zaimpregnować żeby woda ani troche nie wsiąkała w materiał czyli tak jak tutaj:

http://pl.youtube.com/watch?v=1vX2ST6Li90

to polecam impregnat firmy caramba znadziesz na allegro ;)

http://img214.imageshack.us/img214/7770/z3roadsterturninwheelsln4.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super , ze kupileś sobie to autko. Zapewne niesamowita radość ogarnela twoje zmysły. Na zadne pytanie ci nie odpowiem. Ja mam Zetke z 2000 roku z 2,0 silnikiem. Nie mam pojecia ile pali. Nie po to ja kupowalem zeby mierzyc mililitry paliwa ale zeby sie cieszyć jazdą.

W pelni jestem zadowolony i jestem pewny ze ty tez.

Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Włąściciele z3 a jak przebiegała wasza aklimatyzacja do tego ciasnego wnętrza po przesiadce ze zwykłych maszyn? :?: Ja raz w życiu siedziałem z zetce i odniosłem bardzo fajne wrażenie, :modlitwa: wydawało mi się bardzo przytulne :!: :idea:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że przytulne to chyba złe określenie. Wnętrze Z3 jest raczej surowe ale bardzo ergonomiczne zwłaszcza dla kierowcy. Sam design jest bez zarzutu. Wnetrze o sportowym charakterze dobrze harmonizuje z sylwetka auta. Miejsca wystarczajaca dużo, jest wygodnie. Przed zakupem oglądalem wiele modeli. Zupełnie czarne wnetrza były troche przygnebiające jak dla mnie. Spotkałem też w jednym, elementy z jasnej imitacj drewna (prawie żółte)w polączeniu z czarną skórą wygladało to strasznie. Generalnie drewniane wykończenie w tym aucie troche mnie raziło. Wybrałem surowość "aluminium" z niebieską skórą bo ostatecznie pomyślałem, że takie autko musi być inne i koniec.
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wnętrze może i przytulne, kazdy inaczej je oceni...

napewno jest ergonomiczne i nie przytłacza...

wszystko w zasięgu ręki, miejsca np. na nogi bardzo dużo, aż byłem tym na poczatku zdumiony...

 

jedynie włącznik świateł awaryjnych czasami mnie irytuje, bo jest blisko drążka i przypadkowo można go włączyć, ale np. jadąc poza miastem przydaje się w szerzeniu kultury i przyjaźni na drodze... :):)

 

ja również nie "trawie" drewna w zeci (tak jak i automatu), ale wolałbym drewniane wykończenia niż fotele bez skóry, lub szyby na "korbke"... :mad2: dziwie sie że BMW wypuszczało takie ubogie wersje... wkońcu ten samochód jest jedną z lepszych wizytówek marki i nie powinien być aż takim "golasem"

 

a wnęka w konsoli środkowej zamiast przycisków ASC+T, podgrzewania foteli, klimy i el. ster. dachem, jest jak dla mnie wyjątkowo odrażająca... wnętrze wygląda jakby było zdekompletowane...! :duh: szczerze mówiąc to jest :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np. ta:

http://img.otomoto.pl/photos/original/C3/C341/C34152/C3415293_5.jpg

 

dziura na dziurze... jak to wygląda...

rozumiem, że skóra często niepraktyczna, ale jakiś ciapkowaty,szary materiał jest bee... skóra rządzi! :)

a co ciekawe zapalniczka jest, ale popielniczki już nie ma.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.