Skocz do zawartości

czestek1

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czestek1

  1. SPrawdzilem ta tuleje. Podczas puszczania na 1 i R widac jak dyfer pracuje na niej- przesuwa sie - wydaje mi sie , ze zbyt swobodnie. Z zewnatrza ta tuleja nie wyglada na zniszczona, jakas popekana. Jednak ruch w granicach 1cm, moze ciut wiecej. Tearaz pytanie do tych co to robili, bo zastanawiam sie nad sposobem wyjecia jej z ucha a potem wcisniecia na miejsce. Czyk to robiliscie, w jaki sposób. Jaki sciagacz sobie domowym sposobem zmajstrowaliscie?
  2. Nikt nie sprzeda Ci swojego patentu na jakies cuda wianki bo mija sie to z celem , prawda? rusz glowa, pomysl co mozna zrobic aby unieruchomic pojazd. Np. blokade skrzyni zdejmuja w 30 sekund. :norty: Jeden pisal na forum jak to bylo kiedy zgubiono kluczyk od blokady, pan co zajmuje sie otweiraniem drzwi do mieszkan , cyk myk i w chwilunie mial juz trzpienia w reku.
  3. czestek1 odpowiedział(a) na luki e 46 temat w E46
    Tak jak piszesz. Ale przyda sie sciagacz do sprezyn aby ja troche ścisnąć bo tak łatwo nie wylezie.
  4. auto zlepione z 3, bulo chyba srebrne......co nie?!
  5. Bez obaw, nikogo nie ganie :twisted: tylko nie przejmuj sie tak zobaczysz jak bedzie kiedy sie ociepli.
  6. W 1 poscie piszesz , ze wyniki ze stacji wskazuja na nieprawidlowe spalanie, potem( siejesz panike bo zle policzyles) piszesz, ze sie pomylka. Ja zapytam tak . Ile czasu masz ten samochod..........????aby mowic , ze duzo pali musisz miec miarodajne wyniki z poprzedniego sezonu zimowego, przy uzytkowaniu samochodu w taki sam sposób i w podobnych warunkach. Jesli auto masz krótko to skad mozesz sadzic , ze on wlasnie tyle nie pochlania benzyny....jak dla mnie ten wynik jest NORMALNY. Gdy spalanie wzrosnie do 17-20 l/100 to mozemy sadzic , ze sonda padla a tak.......przyzwyczaj sie , ze BMW to benzynoholiki
  7. no to wyglada tak jakby sie dławil , na biegu jalowym pedem powietrza. A masz ten lacznik ? tak wyglada jakkoncowa do odkurzacza miedzy nerkami a filtrem?
  8. To mi wyglada na dlawienie sie , brak powietrza lub jego za duzo. Kiedy mialem e36 z LPG || gen lacznik pomiedzy obudowa filtra a nerkami bylo wymontowane bo wlasnie podczas dojazdu na swiatlach na luzie pęd powietrza zaklucal lot mieszanki , dlawil silnik, po demontarzu lcznika podczas skretu silnikowi brakowalo powietrza bo byl zaklucony jego prosty tor do filtra, tak bylo zle i tak zle.......taka kolomyja. moze masz cos z filtrem?!
  9. :modlitwa: burza w szklance wody. :duh:
  10. wszystko sie zmiania jesli rozrusznik nie nadaje sie do regeneracji- to i tak powinni go oddac, co ma producent do Towjego rozrusznika-sprzedal Ci go i Ty go chcesz.... jesli zaplaciles za NOWY rozrusznik, wyjety z magazynu to musza Ci oddac stary. a Jak zaplaciles za wymiane na inny regenrowany w formie wymiany to winienes byc poinformowany o tym...i uswiadomiony na czym to polega i ze bedziesz mial mniejszy koszt usługi, Informacje powinienes miec chocby po to , ze jako klient mozesz sobie nie rzyczyc montarzu regenerowanego elementu tylko nowy wylacznie. chyba Cie orżnęli........ a Jak Ci facet powiedzial , ze nie oddaja bo zostal na wymiane to i powinien powiedzie "bo Pan placi za regeneracje "
  11. Jestem bylym pracownikiem InterCarsu, nasi klienci czyli mechanicy zwracali wymontowane , uszkodzone półosie w zamian za inne- nie zawsze nowe, jednak sprawne po regeneracjach w pelni przydatne i wartosciowe. Za takie cos wlasciciel auta w ktorym je wymieniano placil czesto o 1/3 ceny mniej, reasumujac wymiana tego polegala na oddaniu do regenreacji ( cos jak zwrot butelki po piwie w sklepie za ktora placimy kaucje) Oszukali Cie, zregenruja go i sprzedadza innemu, facetowi. Zaplaciles za nowy element nie za jego regeneracje wiec Musza Go oddac- wykorzytsuja ta nieswiadomosc ludzi i maja potem czysty zysk na takim rozruszniku.Wiec jesli kwota na fakturze jest pomniejszona o wartosc starego to zgoda, ale jak nie to Okradli Cie............. :? powiniens zaplacic za wymontowanie , regeneracje swojego rozrusznika i wmontowanie .
  12. wyglada jak odbicie lustrzane, daty na zdjeciach, nie wiem czy kluczki nie powinny byc po lewej.........czy po prawej stronie kierownicy no i wskazówki na zegarach
  13. ale 1.8 czy nawet 2.5 w benzynie spalajac tej benzyny wieksza ilosc w porównaniu do Diesla nie ma tak wysokiej ilosc szkodliwych zwiazkow do atmosfery jak diesel ( stąd te goraczki Dieslowcow w duzych aglomeracjach miejskich)
  14. Nie Hińczyk tylko Hinczyk...........
  15. Bardzo aktualny, realny kłopot. Niestety MAJA RACJĘ :|
  16. czestek1 odpowiedział(a) na barti801 temat w E46
    No niestety jestesmy skazani na taka rzeźbę ........ co nam zostaje to zachowac zdrowy rozsądek i umiar, z pewna doza dystansu i zimnej krwi bez napalania sie podczas ogledzin.
  17. czestek1 odpowiedział(a) na andrew_0 temat w E39
    jesli spryskujesz szybe plynem rownoczesnie uruchamiaja sie wycieraczki ( przecieraja szybe mimo , ze sa Wyłączone) rownoczesnie ( u mnie tak jest, u Ciebie dysze od spryskiwacza reflektpra sa na zderzaku) wysuwaja sie dysze i nastepuje natrysk RAZ a po chwili 1-2 sekund kolejny raz. U ceibie sytuacja jest o tyle latwa ze nie ma ruchomej dyszy, i wystrczy wężyk od plyny z dysz wpiąć jakims trujnikiem do przewodu od plynu spryskiwaczy szyb.( czy tam gdzies tuż przy silniczku na zbiorniku z plynem, tylko co z wiekszym cisnieniem w dyszach na reflekor?!)
  18. Bo to jest FULL wypas , ma naped na 4 kóła , jest w kombi + Diesel no i 2007 rok :twisted: .nie zdziwiłbym sie jakby z niego trupa wyjęto. :? z reszta na tej ich stronie jest troche parchów , nawet na zdjeciach lawetka hurtowa dostawa.
  19. czestek1 odpowiedział(a) na andrew_0 temat w E39
    pisalismy juz cos na forum o tym, chlopaki pisale tez ze klosze lamp nie beda spryskane tez czesciej niz chyba co 3 czy 5 minut, jakos tak.
  20. Okazja, chyba juz gdzies ja widzialem.jak mozna sprzedawac cos takiego , jeszcze za taka KASE?! :doh:
  21. najpierw zrob diagnostyke komputerowan silnika nim cos kupisz i poplyniesz z kasy.
  22. przeplywomierz to takie ustrojstwo z wtyczka i przewodami co to znajduje sie pomiedzy puszka od litra powietrza a silnikiem . Jak nie wiesz to sobie na allegro popatrz.
  23. Momento.......! Co spalanie jakies palanie , przede wszystkim w jakich warunkach eksploatacji auto tyle pali. Moje 1.8 w miescie na krotkich odcinkach - niedogrzany silnik ciagle pali 12.6 .........tak wiec wiecej konkretow a nie walisz ogolnikami.
  24. To nie jest odpowiedni dział na takiego dywagacje. Lepiej nie gdybaj.....nie pytaj na zapas jak sie zachowac w takiej sytuacji.........tylko rób wszystko zeby nie mila miejsca taka sytuacja z Twoim udziałem.
  25. to szerpniecie znikneło? bo rozumiem , ze niedosyt to masz w wyniku tych tulejek belki a z tej wymiany jestes zadowolony

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.