Skocz do zawartości

czestek1

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czestek1

  1. E46 2002 brak alarmu, Otwieranie z kluczyka jedno mrygniecie dluzsze. zamykanie 2 mrygniecia w ciagu 1 s. sądze, ze to ustawiono tak jak zamykanie sie drzwi po przekroczeniu 20 km/h, jak i zapalanie sie swiatelek wewnatrz podcas otwierania/zamykania z klucza .
  2. Wiem , ze to jest niszczone i wiecznie jak sie w rece bierze to tarca w srodku lata, szkielko potluczone itd. Ale na Shelu maja automat stojacy , z wyswietlaczem na ktorym ustawiamy dana wartosc i tylko gumowe waż co najwyzej jest PONIERIERANY no i to jest moim takim pseudo wzorcowym urządzeniem. Mam jeszcze swoj przyrząd z tatowych czasów i niby kiedys to działało dobrze...............dlatego mowie ustawiam i automat daje, a ile jest to nikt nie wie :doh:
  3. czestek1 odpowiedział(a) na LukaszKg temat w E36
    Ślizgające sie sprzęgło.
  4. A ja Wam powiem, ze zawsze pompuje opony na tzw. oko, tak aby przylegaly cała powierzchnia bierznika do podloza. A to dlatego, ze na kazdej stacji , na innego rodzaju automacie ze sprezonym powietrzem pokazuje przedziwne wartosci cisniania.Na Bp na recznym pokaze 2.2 a na Schell ustawiany elektornicznie 3.0 to znowy na innym Shellu 1.9 :doh:
  5. A bo kopiowałem bez namysłu polami, myslac , ze w danym polu zawsze jest dana opcja.
  6. Ciegna to te rurki od manetki zmiany biegow do skrzyni, czyli to co jest na zewnatrz pomiedzy dłonia a skrzynia ( rurki z tulejami) o to
  7. Sądzę, ze to ze mnie ta IRONIA. Wzrost sprzedaży nie jest wynikiem rozwoju gospodarczego, tylko tak jak greg zaznaczyl kwestia wzrostu PKB- a to nie nie musi byc wynikiem tego pierwszego. Nowe auta z tych przedziałów cenowych kupuja ludzie , systematycznie zmieniajacy swe pojazdy po 3-5 latach, czyli Ci co tak czy siak mieli pieniadze POMIMO pseudo rozwoju gospodarczego. A BMW zanotował wzrost sprzedazy bo Ludzie uświadomili sobie, ze lepiej dac kilka tys wiecej za auto tej samej klasy , bo kupuja produkt lepszej jakosci, bardziej prestiżowy, i cenie konkurencyjnej z innymi produktami. Wiec zalew nie ironizuj ze mnie , bo demokracja daje nam prawo do swobodnej wypowiedzi. Przedstaw swój pkt. widzenia . Pzdr.
  8. Sprawdz na rozpisce , p[owinna byc tam ta karta plastikowa z podpisanymi bezpiecznikami. na forum jest rozpiska po niemiecku i angielsku. ( po niemiecku centralny to Zentralverriegelung po włsoku Trapă decapotabilă a po ang. Sunroof) Ale jak bezpiecznik to chyba nie zamykalby tez z pilota. ale sprawdzic nie zawadzi.
  9. U mnie jest tam funkcja domykania czy otweirania szyb. Otwor zostaje w pozycji poziomej.
  10. Jesli bierzesz pod uwage Audi A8 i C 300M to w e46 dostaniesz klaustrofobii, a na tylnej kanapie to bedziesz wozil co najwyzej dzieci jak masz. Skro masy takie wzmagania , MOC, pojemnosci wnetrza, 4 drzwi to skup uwage na e39 ( za te pieniadze jest osiagalne znalezienie czegos atrakcyjnego tyle, ze wiaodomo bedzie to auto kilkunastolenie) albo moze e38 .
  11. W Twojej sytuacji masz racje , nie wchodzily wszystkie biegy bo nie było wysprzeglenia ukladu. A tutaj jest mowa tylko o jednym biegu 2. Wydaje mi sie, ze gdyby to byla wina wsyprzeglika inne biegi jak u Ciebie zachowywałyby sie- a w tej sytuacji nie ma to chyba zwiazku.
  12. ...mechanizm krzywkowy napędzany elektrycznym silnikiem krokowym
  13. .........po to masz olej w skrzyni biegów :wink:
  14. czestek1 odpowiedział(a) na jedynakk temat w E36
    O przyjemnosci w dłubaniu to Ty mi nic nie mów, Najfajniej bylo w zime, z latarka w ciemnosciach i mrozie w kanale pod chmurka, tak wiec.....znam takie przyjemnosci
  15. Kilkanascie lat temu nie było mnie stac na dobrego "górala" takiego z rogami i 21 przełożeniami Shimano....Z przykroscia stwierdzam, ze To co mam dzisiaj , a jest tego niewiele nie jest zasługa Tego Państwa ani jego rozwoju gospodarczego. Nawet go nie czuje bo dalej jak był syf , brudne budynki, zniszczone drogi, zamykane duze zaklady ( mam na mysli Stocznie) tak jest syf. To rozwijajace sie tak dynamicznie jak klepia Panstwo nie dało mi niczego wrecz musialem jeszcze zapłacic podwójny podatek Bo ruszyłem do pracy za granice. dzisiejszy młody biznesmen tak jak mowisz bierze auto w leasing,bo juz nie wypada sie pokazac w Skodzie Fabia, dodatko mozna zrealizowac swojego pragnienia posiadania w tym wypadku BMW. Co z tego , ze firma to firma KrzaK - ważne , ze dalej rozwija sie kombinatorstwo. To Ci co podniesli statystyki sprzedazy, a Ci co kupowali dalej beda kupowac i bedzie to ciagle na tym samym poziomie.
  16. Sukces oparty na rozwoju gospodarki krajowej. Bo zaraz padne ze smiechu . :clap: chyba ze ta gospodarka rozwija sie wszedzie tam gdzie mnie nie ma. Nowe auta kupuja Ci co je kupowali wczesnie, czyli ludzie , ktorzy mieli , maja i beda miec wystarczajace srodki na ich zakup. Rodacy pracujacy na zachodzie RACZEJ nie kupuja nowych BMW, owszem zamieniaja uzywki na lepsze i drozsze ale raczej ciezko tyrajac nie wydaja kasy na nowa 3jke.
  17. Tak czy siak, Wiele bylo o takich wlasnie felgach na forum. Ładnie sie na nich prezentuje Trójka.........miodzio, ale chlopaki odradzaja , firma z ...? nie wiadomo skąd , sklad stopu tez nie wiadomo. Ulegaja skrzywieniu , na nasyzch drogach . Ale po EU ...to co innego
  18. Taka podróba , ze nawet nie ma znaczka BMW. Kup a za 1000km dasz do prostowania.
  19. Ten ubezpieczyciel chyba jest nie sprawny umysłowo zeby nie powiedziec ułomny. sila przeciw sile.Akcja reakcja. moglo sie normalnie cos zerwac
  20. czestek1 odpowiedział(a) na qasdf temat w E46
    U mnie w e36 bicie na kierownicy pojawilo sie po wymianie opon na zimowe- jedna została uszkodzona przez co pojawiało sie szarpanie na kole kierownicy. Zdejmiesz kola do wyważenia -sprawdz opony.
  21. Otworz schowek , na górze sa dwa białe zaczepy- przekrec je o 90' i uchyli Ci sie panel z bezpiecznikami. Jest jakby podwieszony.
  22. ZENT z ta zapasówka normalnie to Pojechałeś po Bandzie :lol: jak nie ma aku w bagarzniku to mozesz pod nogami jak w Mercu :8)
  23. czestek1 odpowiedział(a) na jedynakk temat w E36
    a ile wydałes na to środków? 1/3 wartosci auta, czy 2/5 ?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.