Skocz do zawartości

czestek1

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czestek1

  1. Już Ci poprawiłem , jak sie rozpedze to nie patrze na klawiature i robie literówki. ze schematu nr.1 musi byc sztywny.
  2. Fakt faktem lakier na feldze jest twardszy, ale co to ma do rzeczy jesli bedziesz parkowal na chodniku wjezdzajac rownolegle do kraweznika, zaden lakier tego nie wytrzyma.Jesli nie uszkodzisz ich powierzchni mechanicznie to zanim zlezie z nich farba to Ty ju ztego auta nie bedziesz mial.
  3. czestek1 odpowiedział(a) na pinki020 temat w E36
    ja mialem takie zwarcie i mi gaslao kiedy przewod od podswietlenia popielniczki dotykala metalu , obudowy auta. Po co chcesz wyciagac AirBag? mozesz wyjmowac poduszke bez powodowania bledow , ale musisz odlaczyc akumulator, jak odpiety mozesz odlaczac wtyczke z poduszki
  4. to musi byc stabilne bo własnie w tym oczku tylko sie porusza trzpien z gałka ktory przesuwa ciegna od skrzyni. U mnie jest maly luz , chyba u wszystkich, koszt tych elementow chyba nie jest duzy nawet w serwisie BMW wiec trzeba zdemontowac i wymienic wszystkie tulejki, gumki i podkladki. ze schematu nr. 1 musi byc sztywna, a jak pracuje to juz wiadomo , zmienia sie cale polozenie manetki,ciegna wzgledem skrzyni i sa klopoty z wprawdilowem torem podczas wbijania poszczegolnych biegów
  5. co masz na mysli pod pojeciem źle wchodzace biegi?
  6. czestek1 odpowiedział(a) na pinki020 temat w E36
    No wlasnie , zegary jak gasna to nalezy sprawdzic wtyczke a jak wszystko to jakies zwarcie masz.
  7. czestek1 odpowiedział(a) na spinacz2100 temat w E46
    Jak "zakładam" to gwarancji juz nie mam.
  8. czestek1 odpowiedział(a) na gibas2 temat w E46
    no fakt aby łacznik chałasował to juz musi byc ekstremalnie zdezelowany, jednak jest to fizycznie mozliwe- sparciała guma łacznika moze sie wykruszyc i metalowe tuleje moga miec luz, z braku tworzywa gumowego sila przekazywana na wał moze krzyżować sie na srubach wewnatrz tuleji (w wyniku luzu )i dawac efekt stukania.
  9. czestek1 odpowiedział(a) na gibas2 temat w E46
    :shock: :shock: :shock: pytanie rzeka, tam moze Ci pół samochodu walic - łacznik elastyczny wał/skrzynia - tuleja mocujaca dyfer ( na oem 9stka) - całe sanki - tuleje wachacza - tuleje belki - zerwany dyferencjał ....każesz Nam wkładać szkale OKO i wróżyć z fusów to teraz Ty sobie powróż i wybierz prawidłowa odpowiedz. A inaczej to polecam zabrac kolesia za chabety czy jak wolisz gnaty , pojechać na kanał i kazac puszczac mu lekko sprzegło a samemu obserwowac co sie dzieje.
  10. czestek1 odpowiedział(a) na spinacz2100 temat w E46
    MOzna owszem wymieniac odboje , osłony, nawet poduszki....ale nie stosuje sie tego tak jakos rygorystycznie, bo co wymieniac poduszke skoro jest sprawna- nie tlucze sie na wybojach, czy osłone ktora jest zwykla plastikowa rurka.
  11. czestek1 odpowiedział(a) na gibas2 temat w E46
    przeciwienstwo wylotu...wszystko przez co przeplywa powietrze od krawedzi maski- nerek po silnik- przepustnice.
  12. widac , ze ma pojecie co posiada :P ale ze zdjec samochod wyglada ładnie ( wiadomo , niektore szczegóły nie kazdemy przypadaja do gustu)
  13. Własnie wróciłem od mechanika, Ku mojemu zdziwieniu mowia , ze wszystko z tyłu z ukladem przeniesienia napedu jak i tulejami jest OK. :roll: Kurde ,chyba ja jestem przewrazliwiony i musze sobie uswidomic , ze to TYLKO samochod i taka maszyna nie jest IDEALNA. poczekam na lepsza pogode i podejme sie w ciemno wymiany tej tulejki nr.9 najwyzej sie namecze podczas wymiany, ale skoro Wy piszecie ze to samo było to musze sie sam przekonac.( delikatne bo delikatne , ale uderzenie jest wyczuwalne)
  14. czestek1 odpowiedział(a) na Mairek10 temat w E46
    Jak poczytasz wyżej to sie dowiesz dlaczego. Jak poczytasz wyżej to sie dowiesz, ze wlasnie lifting wszedzie byl , tyl , przod, tapicerka, tylko silnik byl 1895.
  15. czestek1 odpowiedział(a) na Mairek10 temat w E46
    Maska, blotniki lampy, te podkladki pod nimi zdecydowanie PO LIFTINGU ( co do zderzaka sie nie wypowiadam bo nie znam sie jakie byly zderzaki M pakietu ) Ja jak szukalem auta to spotykalem - ogladalem wersje z Po lifcie wizualnym ze starymi( przed liftowymi) jednostkami napedowymi.
  16. Bede rzeźbił jakos ( zapytam tez ile w moim wartsztacie wezma za ta tulejke) w sumie zaden klopot tylko sciagacz potrzebny) cos skołuje w sklepie metalowym albo castoramie
  17. Zdecydowanie , ale tak po cichu mam na myśli bramkę nr. 2. i w dalszym ciagu nie dziwie sie tym wszystkim absurdalnym naciaganiom babć na SZMAL dla wnuka, jak młodzi ludzi znajacy realia ( ale chyba własnie nie znaja) nie sa przezorni i nie SPRAWDZAJA AUTA przed kupnem :duh: Przeciez w ten sposób każdy na własne życzenie zciąga na siebie takie problemy. Przepraszam, ale zacytuje słowa a artykułu na WP ".......przed szkodą i po szkodzie Polak głupi"
  18. No dobrze, szkoda, ze sie tak stało, współczuje........ale autor nie odpowiedzial na pytanie Wiemy , ze sedan, jaki silnik i czy była to OKAZJA?
  19. Zagłowki trzeba pociagnac , wyleza. Mozesz tez wykrecic glosniki bo sa przykrecone do polki. Po zdjeciu oparcia kanapy, od dolu w szczelinach od strony bagarznika sa 4 uchwyty -koleczki rozporowe. W bmw jest plastikowa tulejka- cos jak kolek rozporowy a w jej srodek wchodzi zwykly okragly plastikowy walec. muszisz od dolu go wycisnac- mialem troche meki z nimi bo nie ma doscia i siedza mocno. i jak masz zdjece boki na slupkach wysuwasz półkę w strone przodu auta.
  20. Powiedz tylko , ze masz Diesla........moze w kombi dodatkowo?
  21. czestek1 odpowiedział(a) na Mairek10 temat w E46
    pomylil fotki , bo nie sadze aby pomylil sie 2 razy w jednej aukcji
  22. czestek1 odpowiedział(a) na Mairek10 temat w E46
    zaokraglone niby pod liftowy kierunek a spodnia ramka przed l;iftem
  23. w tym temacie znajdziesz informacje , i inne ciekawostki http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=58141
  24. Znaczy sie kupiles inne , nie te z aukcji?bo te felgi to przepraszam Cie sa wstanie złomu :? niezły biznes kolega na Tobie zrobilby, ( jesli kupiles to za tyle co jest w aukcji) jedna pogieta z reszta wszystkie sa chyba jajami a nie kołami- zobac zile one maja odwaznikow poklejone aby zniwelowac krzywizne.masakra http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=58141
  25. czestek1 odpowiedział(a) na Mairek10 temat w E46
    Mairek przynoś wstydu chlopakom ze Szczecina........widzailes zdjecia auta po lifcie- wiesz na czym polega lifting w tym modelu? :? http://images48.fotosik.pl/36/a4d828ef124fb63amed.jpg http://images35.fotosik.pl/36/3f3436d2363d77a1med.jpg po lifcie http://images33.fotosik.pl/380/ea73ac38a94f3195med.jpg http://images50.fotosik.pl/17/2bdb35ec642699e9med.jpg masz różnice

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.