Skocz do zawartości

czestek1

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czestek1

  1. czestek1 odpowiedział(a) na Lejdon temat w E46
    ja mam takie http://images31.fotosik.pl/375/4f5465818ce22a3cmed.jpg http://images42.fotosik.pl/17/849587b94184bfabmed.jpg przemilczmy Niemiecki system umieszczania odwaznikow na zewnetrznej- kompozycyjnej. 225/50R16 ET 46 osobiscie ta szerokosc nie powoduje u mnie negatywnych odczuc podczas prowadzenia, kiedy sa na aucie nie wygladaja tez jakos szeroko-masywnie "szpanersko". Jednak wydaje mi sie , ze kola nie wypelniaja dobrze przestrzeni kół. Co mi polecacie? Jaki rozmiar opon na te 16stki. mi chodzi najbardziej na tym aby wyskosc opony byla jak nawieksza ( w e36 mialem 205/60R15) duzy balon dawal lepszy komfort.
  2. Czytałem wasze klopoty z Zanikaniem dżwięku, wyłączania sie radia, NAVI, i z przykrościa stwierdzam, ze zakładane tematy nie maja rozstrzygnięć. U mnie po najechaniu na nierówność w przednich głośnikach , cos zatrzeszczy, przerwie, tak jakby na ułamek sekundy był odłączany przewód od głosników. Nie sadze zeby to była wina kostki przy radiu, bo efekt bylby tez na tylnych głosnikach.Skłaniam sie bardziej ku kostkom przy samych głosnikach w drzwiach. Nie rozbierałem tego ale jesli to wyglada tak samo jak w tylnych to jakim cudem moga tam nastepowac przerwy w sygnale?! Może to wynik niesprawnych - ułamanych, albo uszkodzenia izolacji na przewodach w miejscu przejscia drzwi- karoseria.( podobny klopot wystepuje z łamaniem przewodow idac do klapy bagarznika) Kto z Was rozbierał, szukal konkretnie przyczyny, rozwiazał ten i podobne temu klopoty z 'niepoprawnym dźwiękiem" w głosnikach.
  3. jakas imitacja Mustanga....szkoda kasy na takie coś, leipiej zachowac klasyczna linie
  4. czestek1 odpowiedział(a) na Nest temat w E36
    :doh: Tak , Tak ,,,,własnie tak jakos to szło- pamietam ze nie moglem wyjac a w rezultacie było to banalne mocowanie.
  5. Tak jak wyzej napisalem NIE wazne co , nie wazne gdzie BMW to z zalozenia potencjane samo zło i becalujemy za wszystko wiecej niz inni.
  6. czestek1 odpowiedział(a) na Nest temat w E36
    odepnij tylko wygluszenie od strony dysz i po bokach po co cale zdejmowac reka wysuniesz dysze- pamietam ze jest jakos wsuwana , czy to w zdluz czy trzeba dysze obrucic w bok jakos tak :wink:
  7. czestek1 odpowiedział(a) na Nest temat w E36
    podszedł Ci jakis paproch w dysze i psika jakby chciało a nie mogło, na bok , nie takim strumieniem. ja musialem wyjąc dysze i ja przepłukac, bo za kazdym razem plyn popychal ten syf w kierunku dziurki i zatykal sie na nowo- szpilka tylko odpycha a to nie likwiduje klopotu.
  8. czestek1 odpowiedział(a) na gregoros temat w E36
    Gdyby to byla uszczelka pod glowica to ubywałoby Ci płynu w ukladzie chłodzenia, czyli płyn chłodzacy dostawałby sie do cylindrów. Biały dym- czy taka para moze bc wynikiem tez skraplania sie czasteczek wody w katalizatorze ale to kiedy auto jest użytkowane rzadko i na krótkich odcinkach , moze też byc wynikiem "ochrzczonego" paliwa.
  9. czestek1 odpowiedział(a) na gregoros temat w E36
    a co z plynem , stan jest dobry czy ubya płynu chłodzącego?
  10. czestek1 odpowiedział(a) na gregoros temat w E36
    jak odpalasz po nocy stania auta, jest tak samo jak po tym jak wsiadasz i odpalasz zgaszony 10 minut wczesniej rozgrzany silnik?
  11. czestek1 odpowiedział(a) na gregoros temat w E36
    15 l na 100 to można powiedziec , ze jakos nie specjalnie duzo. Jakie kopcenie masz rury wydechowej? moze uszczelka puszcza. Plyn chłodzący w normie? niskie oborty to moze byc wina sondy, przepływki, nieszczelnosci ukladu dolotowego, przepustnicy i wielu innym . Dlatego chodzi o sprecyzowanie problemu, czy ustaje jak sie silnik nagrzeje czy nie. Twoje zdziwienie jest nieuzasadnione.
  12. Od razu widać , że nie korzystasz z wyszukiwarki. Dublujesz bez namysłu, temat będący 1 oczko niżej, dlatego pytam czy czasami cos Ci nie jest?!Roztargnienie brak koncentracji, polecam magnez.
  13. Jak sie ma BMW nie wazne cyz starsze czy mlodsze zawsze sie BECALUJE INACZEJ niz inni.
  14. Czy Ty się dobrze czujesz....................? :mad2: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=101379&highlight=
  15. Audi to jest coś bardziej bliskiego VW Passatowi, wiec chyba dlatego one trzymaja ten ranking
  16. Wirtualna umieściła na swej stronie ranking najcześciej kradzionych samochodów, spodziewałem sie tam znaleść BMW, rozczarowałem sie. Chyba powinnismy byc zadowoleni?!
  17. To nie jest niczym zabezpieczone, zadnego ocynku . A woda i sól w postaci mgły spod koł aut jadacych z przodu je ciagle atakuja przez nerki mnie zasniedziały nie te bolce tylko ich gniazda. NIE polecam odkrecac tych bolców, bo potem maska bedzie sie zle zamykac. Trudno to ustawic.
  18. Osioł jak kradł to jeszcze szkód narobił- standard sam sie nie nażre i jeszcze komuś zniszczy. Przełamał cos w mechanizmie, masz tutaj taki mechanizm TUUUU pisz i pytaj faceta i tuuuu
  19. To dla tych co TE OKAZYJE wyszukuja i kupują, potem po jednym dniu bycia włascicielem , takowa OKAZYJA ma pełna paletę Dolegliwosci - nie chce zapalić - zgasł podczas jazdy - obroty faluja - brak mocy - seria "coś piszczy" - 5 i 10 auto w rodzinie dziadka
  20. Jest jedyny sposób na to aby wiedzieć jaki jest przebieg. Kupć nowe auto z salonu.Czasami mozna trafic jakąś powypadkowa NOWĄ Toyote , ale przebieg jest w granicach kilku km.
  21. W Stargardzie jest wiele osób specjalnej troski, samochodów również....
  22. Car Memory, Key Memory strona 51 instrukcji obsługi. I wszystko w temacie

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.