Treść opublikowana przez czestek1
-
jakie sworznie??
Nie wiem czy piszesz o zewnetrznych , czy wewnetrznych czy o tych i o tych. Ja zalozylem raz jakies teknoroty to po kilku miesiacach wysadly, zakupilem Meyle auto juz 2 lata na nich lata i nie wykazuje usterek. Bierz tylko wzmocnione ( Ja zrobilem komplet bo za samo zdjecie wachaczy koszt wynosil tyle co za czesci, wiec jakby byla potrzeba za miesiac wyniemiac kolejne bo od nowych wysiadly stare szybciej to bez sensu pl;acici 2 razy za demontarz) Jak masz kase to wymieni tuleje i sworznie
-
Gorące (nie)pozdrowienia
czestek1 odpowiedział(a) na voshon temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyGratulacje dla osobnika z grafitowego-stalowego e36 325 TDS , ktory ok. 17.15 wcioł mi sie przed maske , z pasa do skretu w prawo. przec to wymuszenie zostalem przed swiatlami. Szkoda ze ta zmeczona zyciem BMKa z pędu nie poleciales na wprost .
-
Opony przód 205/55/16 Tył 215/55/16 co z DSC/ABS w E46?
No co jest chłopaki :?: :|
-
Felgi do mojego bmw - które ładniejsze na żywo?
Krzysiek ja tego do siebie nie kupilem, cena byla atrakcyjna bo same felgi byly warte 1700zł do tego byly te opony NEXEN w stanie prawie ze idealnym, dlatego kolega pojechal i wzielismy za 1500 :wink: kolega zalozyl je do Astry2 narazie jezdzi ale chce odsprzedac. Ja wole osobiscie wyzszy profil zeby auto bylo bardziej komfortowe i preferuje od Chinczykow uzywane Michelin czy continental. ale powiedz mi bo widze , ze fachoweic jestes- chce zastapic u siebie 225/50R16 takim zestawem przod 205/55/16 a tył 215/55/16 czy DSC ||| i ABS nie oszaleja?
-
Gdzie myjecie swoje bunie??
Kiedys był podobny temat , gdzie lub jak myjecie auta zima. Ale mniejsza o to. preferuje mycie reczne- osobiste, Mycie pedzlem lub miekka szczotka ,na zasadzie zmiatania brudu z lakieru ( szmata czy gabka zbieta drobiny pylu i trze dalej po lakeirze) o dobrze plukamy najlepiej karcherem.( przed i po myciu) A teraz hit, ostatnio kolega podjechal na znana nam myjnie samoobslugowa, i przeplukac auto chcial z pasku w nakolach i na podłodze auta, to wyobrazcie sobie ze facet powiedzial jemu zeby tego nie robil - bo jest zakaz gdyz piasek im leci do kanału odplywowego :duh: :duh: :duh: no dobra rozumiem jakbym wpadl i traktor po orce plukal :twisted: wychodzi na to , ze aby moc jechac na myjnie umyc auto, musze najpierw umyc auto i czystym jechac na myjnie bo im nabrudze. Banda debili :mad2:
-
Felgi do mojego bmw - które ładniejsze na żywo?
Wczoraj bylem z kolega po felgi 17stki ,mialy załozone opony nietypowe chyba jak na 17stke bo 205/40 opony mialy jakies 6-max do 10 tys km. WRacalismy juz na tych kolach i NEXENy sprawowały sie bardzo dobrze- bylo slonecznie i sucho ale i chlodniej z deszczem. opony nie chałasuja na tyle intensywnie aby bylo to dokuczliwe czy drażniące słuch.
-
Opony przód 205/55/16 Tył 215/55/16 co z DSC/ABS w E46?
Tak jak w temacie chce załozyc na przednia os 205 o profilu 55 a na tylna 215/55 czy DSC nie oszaleje? ABS pewnie nie bo mialem w e36 195/65 i 205/65 i było wszystko ok z tym systemem. Doradzcie. :? Czekam na Wasze doswiadczenia.
-
Co myslicie o takich swiatlach?
A wczoraj jadac w trasie, na drodze 2 pasmowej nagle wyskoczyl policjant , zbaranialem bo przeszdl na drugi pas , NIe wiedzailem o co chodziczy predkosc przekroczona?! NIE facet jechal audi A4 mial niebieska poswiate z lamp, spryskiwaczy nie dojzałem.....dlatego zatrzymywali i kontrolowali.
-
Wydałem kilka stów i dalej puka!
własnie skłaniałbym sie ku temu, bo zadnych odgłosow nie ma podczas jazdy, tylko wylacznie na postoju podczas wbijania. a silnik, skrzynia, most wsyztskie te elemnty sa zawieszone na elemantach ruchomuch jakimi sa tuleje poduszki. wiec to ma sie nijak do stukania podczas postoju.
-
Wydałem kilka stów i dalej puka!
u mnie czasem puknie jak wbijam 1 czy R ( kiedy auto jest calkowicie zatrzymane) mechanicy sprawdzili mi te tuleje przy dyfrze i sa w bdb stanie. Ja tego nie rozumiem , co jest grane , i taki dziwne uczucie jak wciskam sprzeglo podczas cofania z mala iloscia gazu. tema rzeka, u jednych jedno u innych drugie. przerabialem łacznik elastyczny wał/skrzynia i to nie ten "doznania" tu sa problemu zdecydowanie na osi tylnej http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=99149&highlight=
-
jak poprawic osiągi w BMW M3 e46
Jak my jestesmy te dwa małe , sprzęgło i hamulec to ty jestes ten DUŻY od gazu :norty: podaj adres to z Warszawy sie pewnie jacyś chętni znajdą :norty:
-
jak poprawic osiągi w BMW M3 e46
tylko bez epitetów tutaj, jak narazie Ty jestś jedynym baranem bo sie podobnie jemu zachowujesz obrażając innych tymi epitetami. Jak sie cos nie podoba to zmien forum. A swoja droga jestesmy przewrażliwieni TAKI zbiegami okolicznosci. Pozdrawiam
-
BMW serii 3 ''Sam naprawiam samochód''
....Od koloru do wyboru :norty: :norty: :norty:
-
jak poprawic osiągi w BMW M3 e46
...piotr23_24 reinkarnacja :?:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
:shock: nie ma co......Golfik ciagle na podwójnym Gazie :twisted:
-
Wymiana tulei wahacza przód-trzeba ustawiać zbiezność?
Dokladnie jak kolega napisal wyzej. Ale sa niestety ludzie - mam na mysli tutaj w szczegolnosci mechanikow ktorzy tweirdza ze zbieżność trzeba ustawiac po kazdej wizycie na wartsztacie tak jak ja mialem , pojechalem zapytac o cos, to zapytali czy po kupnie auta bylem na diagnostyce komputerowej silnika. Ja mówie, ze nie. :worried: po co jak samochod śmiga idelanie, zadnych klopotow . A onize to nic , ze trzeba zrobic diagnostyke :twisted2: a co ja głupi jestem- za nic mam kase dac sobie wyrwac , niech sie turlaja :roll2:
-
panowie czy BMW E36 320i to wytrzyma ?
Ty sie tak nie spinaj, bo zmieniles tresc 1 posta, tam z tego co pamietam raczej byla forma zartu wprowadzona, i pisałes cos raczej jak osiagnac taki efekt- wiec reasumujac na filmie jaki podałes efekt jest ...... smiechu wart,pic na wodę.Baa mało tego tytuł tematu nie mowi NIC o checi profesjonalnej modyfikacji silnika. Wiec zwolnij troszeczke z tymi epitetami.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Nie użytkowane na polskich drogach :norty: to droga korespondencji zarejestrował je w PL( i to co najmniej 3 lata temu kiedy to konczono wydawanie numerów z flaga PL) , do tego na naklejka CB president :mrgreen: ostatnie foto powinno byc sygnowane opisem (przepraszam jesli kogokolwiek urażę okresleniem madafaka- tylko do celu doraźnego okrelenia ) "Żaden madafaka nie podskoczy do Kozaka" http://images37.fotosik.pl/71/26e75cbd1c41c034med.jpeg
-
geometria przednich kół
A same opony letnie sa w porządku?
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
ABS, el. szyby, el. lusterka, klimatyzacja, skórzana tapicerka, alufelgi, system nawigacji, centralny zamek, autoalarm, poduszka powietrzna, radio / CD, wspomaganie kierownicy, immobiliser, komputer, welurowa tapicerka, ksenony, podgrzewane fotele, ESP, EDS, światła przeciwmgielne, kierownica wielofunkcyjna bo on ma na podłodze welur i na podsufitce :wink:
-
panowie czy BMW E36 320i to wytrzyma ?
:twisted:
-
Zanikający dzwięk
gdybym mial jakies radio na podmiane chetnie bym podmienil i pojezdzial ale to nie takie proste bo trzeba rozbierac tapicerke. sprawa byla by prosta dgyby bylo tak jak w innych samochodach - ze standardowym wejsciem na radio jak w e36
-
Instalacja przycisków multifunkcji do kierownicy
Ci co maja mutifunkce sie wypowiedza bo ja zbaraniałem. :wink:
-
Instalacja przycisków multifunkcji do kierownicy
:shock: guziki sobie kupiłes? raczej cała poduszke ( nie wiem czy nie kierownice bo to jest w koplecie) http://moto.allegro.pl/item561306213_bmw_e38_e39_e46_poduszka_powietrzna_multi_funkcja.html
-
panowie czy BMW E36 320i to wytrzyma ?
bez jajców ............... :8) skubaniec sobie ustawil jałowe na 1500 obr/min :twisted: przekalibrował obrotka :liar: