Treść opublikowana przez maciejek
-
[E36] POMOCY !!!!!!!
Otwory są na dole drzwi, od spodu, zwróć uwagę że woda w czasie deszczu spływająca po szybie do środka drzwi opuszcza je dołem. A co do błotnika to woda zanim narobi szkód po prostu wyparuje. Nie ma się czym przejmować.
-
[E36] POMOCY !!!!!!!
W drzwiach na dole są odpływy, dla pewności możesz je przetkać od zewnątrz czymkolwiek :wink:
-
Wymiana komputera silnika jak to jest
Sprawdzimy jak nie odpali to znaczy ze mam ze zlym numerem :) numer na nowym sterowniku powinien być taki sam jak na starym ewentualnie sterowniki można sprawdzić czy są zamienne ( czasami ta sama część występuje pod różnymi numerami) inaczej może być kupa
-
pompa???? pomocy
Daj sobie spokój, już trzeci miesiąc użeram się z nimi o wymianę wadliwego przepływomierza i ......... pompki właśnie do TDS-a (trzeciej)-. Sprzedają tandetę i nie ma możliwości wyegzekwowania reklamacji ( bez kija do golfa nr. 12 :wink: ) Jak chcesz jeździć bez problemu kup coś firmowego i będziesz miał problem z głowy.
-
Przekładka silnika 320d z 136ps na 150 ps
A sterownik silnika, wiązkę elektryczną i kluczyki też masz? Sam silnik nie wystarczy niestety....
-
gdzie w Warszawie -chip 325 tds ?
http://www.goodhope.pl/ pogadaj z nimi znają się na rzeczy jak nikt inny
-
Podkladka pod wiatrak klimy - BMW318TDS
A próbowałeś serwis BMW? Czasami nowe oryginały są tańsze niż podróby i używki
-
przekaźnik pompy paliwa e30 gdzie kupić???
Zadzwoń na Strażacką do Autoklasacji , może będą mieli
-
trzepanie kierownicą
Wygląda na zwichrowane tarcze, zawieź do przetoczenia i powinno być git
-
Płyn się gotuje w zbiorniczku wyrównawczym
Na 95% masz uszkodzoną uszczelkę pod głowicą, lub głowicę. Spaliny z cylindra idą przez kanał wodny do zbiorniczka, stąd bąbelki i wysoka temperatura cieczy chłodzącej.
-
[E-46] Koło pasowe w BMW e46 320d rok 2000 - jakie kupić
To pierwsze jest stosowane po 09.2001. numer twojego kółka to 11232247565.
-
[e 39]prosze pomóżcie mi z inspekcją
Opisałem wszystko w poście dotyczącym inspekcji po liftingu
-
Kontrolka poduszek powietrznych
Jak wrócisz z diagnostyki napisz co za błędy zostały odczytane.
-
Kontrolka poduszek powietrznych
Możesz sprawdzić, w sumie nic strasznego zależy tylko czy chcesz?
-
Kontrolka poduszek powietrznych
Lampka zapala sie , gaśnie i zapala, oznacza to że niesprawny jest układ Airbagu. A co może być przyczyną awarii to tylko możliwe do zdiagnozowania przez komputer. Jak pali sie lampka od poduch to system jest wyłączony.
-
kasowanie inspekcji - ale po liftingu
A oto metoda kasowania inspekcji w E39 z okrągłą wtyczką: Olej Włączyć zapłon, połączyć pin 7 z masą. Po upływie trzech sekund powinny zaświecić się pięć zielonych diód. Wyłączyć zapłon. Inspekcja: Włączyć zapłon, połączyć pin 7 z masą. Po upływie dwunastu sekund powinny zaświecić się pięć zielonych diód. Wyłączyć zapłon. Inspekcja z zegarkiem: Włączyć zapłon, połączyć pin 7 z masą. Po upływie dwunastu sekund powinny zaświecić się pięć zielonych diód. Wyłączyć zapłon. Poczekać 20 sekund. Włączyć zapłon, połączyć pin 7 z masą. Po upływie dwunastu sekund powinny zaświecić się pięć zielonych diód. Wyłączyć zapłon.
-
kasowanie inspekcji - ale po liftingu
A może znasz jeszcze jakies ciekawe i przydatne metody omijania serwisu i radzenia sobie samemu? Myslę, że będzie dużo zainteresowanych. No cóż.... sam prowadzę mały warsztat, ale mogę w pewnych kwestiach pomóc. No problemo, nie jest to wiedza tajemna :wink:
-
kasowanie inspekcji - ale po liftingu
I nie zadziała. Masz okrągłe gniazdo pod maską i w takim przypadku jest inna procedura. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: I z pewnością chciałbyś ją poznać :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
pompa???? pomocy
Wszystko wskazuje na pompę w zbiorniku, ale przed wymianą sprawdź czy dochodzi prąd do pompki. Jak będziesz wymieniał pompkę, użyj wysysarki do oleju aby z dna zbiornika usunąć paprochy i wodę i umyj sitko ( jak tego nie zrobisz możesz załatwić nową pompę ). UWAGA!! nie zakładaj chińszczyzny, szkoda kasy i roboty.
-
Moja bunia chciała mnie spalić!
A nic nie spadło na kolektor wydechowy?
-
kasowanie inspekcji - ale po liftingu
Na zdrowie :wink:
-
olej do skrzyni
Spójrz wyżej napisałem o oznaczeniach, oleju LONGLIFE po prostu się nie wymienia tylko uzupełnia.
-
Kontrolka poduszek powietrznych
Oprócz wykasowania błędu z poduszek radziłbym przejrzeć cały układ elektryczny od poduch.
-
olej do skrzyni
Tak, co czwarty przegląd, chyba że masz olej typu LONGLIFE, to się go nie wymienia
-
olej do skrzyni
Masz tylko cztery możliwości : Naklejka pomarańczowa - ATF DEXRON II D Naklejka zielona - syntetyczny Mobil SCH630 (BM) Naklejka żółta - MTF-LT-1 olej nie wymienialny, uzupełnia się tylko ubytki tym samym olejem Brak naklejki - SAE80