Treść opublikowana przez adamjttk
-
BMW E92 335i, 2008, Lodz, P193531
adamjttk odpowiedział(a) na adamjttk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażVin zdekodowany (znalazlem czas pomiedzy impra z Cichopek a kolacja z Doda) Co poradzic, zazdroszcze. Na moje 320d trzeba bylo leasing na 12 lat, ale co zrobic jak sasiad za plotem kupil nowego paska B6 w tdi. Oby nie, czuje ze moga z tego zakwitnac nowe piekne przyjaznie :mrgreen: Niedlugo minie 10 postow a odpowiedzi na temat brak :cry:
-
BMW E92 335i, 2008, Lodz, P193531
adamjttk odpowiedział(a) na adamjttk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDzieki prostaku za zwrocenie uwagi ze w moim poscie sa drobne braki I za wklejenie informacji jak je uzupelnic. Doceniam merytorycznosc postu pomimo negatywnej energii ktora sie z Ciebie jatrzy. Te odzywki, wjezdzanie na rodzine etc to mam rozumiec taki standard wsrod uzytkownikow bmw (szczegolnie tych kilkunastoletnich podejrzewam, w wiekszosci ze znaczkiem M-power na tylnej klapie zagazowanego 316i)? PS. Tez nie odpowiadaj, pytanie retoryczne. PS2. Zaraz sprobuje zdekodowac VIN wg Twoich wskazowek.
-
BMW E92 335i, 2008, Lodz, P193531
adamjttk odpowiedział(a) na adamjttk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZastanow sie chlopie nad swoim zyciem.. Zalozylem watek z VIN auta szukajac konkretnej pomocy - moze ktos zna auto, cos mi podpowie etc. Konkretnie, na temat. Ty natomiast siedzisz na forum jak mowisz 8 lat, masz 6000 postow czyli wychodzi 2 posty dziennie przez te 8 lat. Dzisiejsza norme juz wyrobiles, gratuluje, napisales kolejne 2 bezsensowne posty zupelnie bez zwiazku z tematem nazywajac mnie chamem pozniej bucem. Dziekuje Ci za Twoj tresciwy wklad. Naprawde nie masz co robic ze swoim zyciem tylko siedziec na forum I pisac takie bzdury w kazdym temacie? PS. Nie odpowiadaj, pytanie retoryczne, znam odpowiedz :roll:
-
BMW E92 335i, 2008, Lodz, P193531
adamjttk odpowiedział(a) na adamjttk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolejny kmiot z milionem postow ktory wyzywa ludzi na forum od chamow (jak widze w historii Twoich postow co 10 post to obrazanie innych uzytkownikow). Powtorze Ci jeszcze raz to samo co uzytkownikowi mikan - nie masz nic do powiedzenia w temacie to sie nie odzywaj I nie nabijaj sobie postow bez sensu. To forum zaczyna schodzic na psy :duh:
-
BMW E92 335i, 2008, Lodz, P193531
adamjttk odpowiedział(a) na adamjttk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażzgin przepadnij buraku, cebulaku, prostaku. :twisted: :mad2:
-
BMW E92 335i, 2008, Lodz, P193531
adamjttk odpowiedział(a) na adamjttk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChlopie nie nabijaj sobie postow w ten sposob. Nie masz nic do powiedzenia - nic nie pisz. "rozkoduj sam" "poszukaj" - rownie dobrze mozemy wszystkich odsylac do google.pl i wogole na forum sie nie udzielac.
-
BMW E92 335i, 2008, Lodz, P193531
adamjttk opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZna ktos to auto? http://otomoto.pl/bmw-335-salon-polska-bezwypadek-igla-C34099445.html Na weekendowe auto idealna, cena rozsadna, wyposazona bardzo dobrze i z PL salonu. Modellbezeichnung: 335i Ausführung: Europa Typschlüssel: WB71 E-Code: E92 Karosserie: Coupé Lenkung: links Türen: 2 Motor: N54B30O0 - 3,00l (225kW) Antrieb: Heckantrieb Getriebe: automatisch Außenfarbe: Black Sapphire Metallic (475) Innenraum: Leder Dakota/creambeige (LCGE) Produktionsdatum: 10.03.2008 Werk: Regensburg S459A Sitzverstellung elektrisch mit Memory Seat adjuster, electric, with memory S481A Sportsitz Sports seat S502A Scheinwerferreinigungsanlage Headlight cleaning system S520A Nebelscheinwerfer Fog lights S522A Xenon-Licht Xenon Light S548A Kilometertacho Kilometer-calibrated speedometer S704A M Sportfahrwerk M Sports suspension S851A Sprachversion deutsch Language version German S1CBA CO2 Umfang CO2 package S1CDA Brake Energy Regeneration Brake Energy Regeneration S205A Automatikgetriebe Automatic transmission S217A Aktivlenkung Active steering S249A Multifunktion für Lenkrad Multifunction f steering wheel S2C6A BMW LM Rad Sternspeiche 189 BMW LA wheel, star spoke 189 S358A Klimakomfort-Frontscheibe Climate comfort windscreen S403A Glasdach elektrisch Glass roof, electrical S415A Sonnenschutzrollo hinten Sun-blind, rear S423A Fussmatten Velours Floor mats, velours S428A Warndreieck und Verbandstasche Warning triangle and first aid kit S430A Innen-/Aussensp. mit Abblendautomatik Interior/outside mirror with auto dip S431A Innenspiegel automatisch abblendend Interior mirror with automatic-dip S464A Skisack Ski bag S470A Isofix-System Isofix-System S493A Ablagenpaket Storage compartment package S494A Sitzheizung Fahrer/Beifahrer Seat heating driver/passenger S4AEA Armauflage vorn verschiebbar Armrest front, retractable S4ATA Interieurleisten hochglänzend schwarz Interior trim finishers black high-gloss S508A Park Distance Control (PDC) Park Distance Control (PDC) S521A Regensensor Rain sensor S534A Klimaautomatik Automatic air conditioning S541A Aktive Geschwindigkeitsregelung Active cruise control S563A Lichtpaket Light package S5ACA Fernlichtassistent High-beam assistant S609A Navigationssystem Professional Navigation system Professional S612A BMW Assist BMW Assist S616A BMW Online BMW Online S620A Spracheingabe Voice control S633A Vorbereitung Handy Business Preparation, mobile phone, Business S6AAA BMW TeleServices BMW TeleServices S6ABA Steuerung Teleservices Control for Teleservices S710A M Lederlenkrad M leather steering wheel S752A Individual Audiosystem Individual audio system P7RSA Paket Comfort Package Comfort S7SPA Navi Professional/Handyvorber. Bluetooth Nav Professional/cellph. prep. Bluetooth L801A Länderausführung Deutschland National Version Germany S863A Händlerverzeichnis Europa Retailer Directory Europe S879A Bordliteratur deutsch On-board vehicle literature German S8SCA Freischaltung Telematik länderspez. Telematics access request,country-spec. S8SPA Steuerung COP Control unit COP S964A Navi DVD bei Auslieferung anfordern Navi DVD to be requested at shipping
-
Bmw e91 330d VIN WBAVU91080KT13893
adamjttk odpowiedział(a) na Tomwit temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż..
-
E90 LCI 330D WBAPR91080A179421
adamjttk odpowiedział(a) na adamjttk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNiby tak, przeciez E90 LCI R6 chodza u nas juz po 50-60k PLN ;) Ale jak odfiltrujesz ze chcesz automat, (preferujesz navi i skorzana tapicerke) i zaznaczysz bezwypadkowosc to zostaje 1-2 egzemplarze wlasnie w takich cenach. Przebieg rzeczywisty tez robi swoje. Nie ma sily, te auta dobrze wyposazone nowe kosztowaly po 60k+ euro, akcyza 18% i cena jest jaka jest. Alternatywy duzej nie widze, swojego 320d sluchac juz dluzej nie moge, E90 R6 z Niemiec z PS z 2010-11 kosztuja 120k+ PLN, jedyne co jeszcze ciekawe to nowe F30 328i ale to tez od 150k PLN PS, silnik brzmi jak diesel R4 a do tego te zenujace zarowki w kierunkach :mad2: :duh: Jakbym tak bardzo nie lubil tego RWD i "prowadzenia" to juz dawno zamienilbym na A5q tfsi SB.
-
E90 LCI 330D WBAPR91080A179421
adamjttk opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam, prosze o rozkodowanie nr VINi opinie. Moze ktos zna auto? http://otomoto.pl/bmw-330-C33533628.html
-
E90 330xd Starachowice VIN WBAVD91020A081667
adamjttk odpowiedział(a) na tomekk87 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego z forum, Twoj sposob rozumowania nie sposob mi inaczej skomentowac niz patologia. Smutna polska patologia. Cos ala kanarek mieszkajacy cale zycie w klatce ktory nie teskni za wolnoscia bo swiata poza klatka nie ma, nie widzial, "to przeciez niemozliwe". "Stan auta" jak to ujales to glownie pochodna wlasnie przebiegu. W 3.0 E90 nie jezdza dziadki, wszystkie egzemplarze traktowane sa "dynamiczniej" niz skody kowalskiego. To ze ktos uwaza ze "dba" o swoje auto bo leje co 10k km motula i wymienia "filtry" i jezdzi z pokrowcem na siedzeniach nie ma wielkiego znaczenia jezeli auto ma przelotu 400k km i zostawia 4 slady bo glownie takie do nas trafiaja na lawetach. PS. W tej kwocie proponuje poszukac E46 badz Golfa VI z poczatku produkcji, nie mowie tego zlosliwie. Unikniesz rozczarowania, kosztow I siedzenia godzinami na forum w dziale usterek z tematami typu "kupilem zadbana igle, nie zdazylem przejechac 5kkm a do wymiany jest rozrzad, wtryski, turbina, zawieszenie, sprzeglo etc, nie mam skad wziac 20k na naprawe, jak to "zdrutowac" i ze bmw to gniot a nie porzadna marka bo sie sypie po 180k km". PS2. Nie wiem po co sie produkuje, i tak pewnie kupisz bo to E90 i 3.0 w dieslu..
-
Obnizenie 320d ktore wybrac? pomocy
eibach pro kit 30/25 u mnie w 320d (zawieszenie standardowe bylo) polecam, jezdzi sie o wiele lepiej w zakretach http://img692.imageshack.us/img692/5742/5qty.jpg
-
Jaki silnik do e90?
Ladna, dokladnie takiej szukam. W niemczech takie po oplatach cos kolo 120-130 chodza. Jezeli tu jest z zyskiem handlarza za 70 to odpowiedz sobie sam na pytanie.. :/ Znasz VIN?
-
Jaki silnik do e90?
auto a auto, nie wiem czy o tym samym mowimy. ja mowie o bezwypadkowych autach z udokumentowana i weryfikowalna przeszloscia, najlepiej z PL salonu z w miare rozsadnym przebiegiem, dobrym wyposazeniem. pokaz mi takie E90 za 30 tys z 2006r to kupie sobie drugie. za 30 tys to mozna z tego roku kupic sobie ladna Octavie bo nawet na Passata bedzie to za malo a gdzie Bmw czy inne premium. dla mnie osoba ktora ma 30 tys i szuka bmw powinna poszukac jakiegos zadbanego E46 i zostawic troche grosza na drobne naprawy, markowe opony itp bo jak kupi E90 to na 95% trafi sie jej szrot z >300 tys przebiegu i mocno powypadkowa przeszloscia. A przedsiebiorcow Mirkow od picowania szrotow jest u nas niestety tysiace i sa duzo cwansi niz napaleni ludzie szukajacy okazyjnego E90 za 30k... co do kredytow, leasingow na nowe auto to wydaje mi sie ze mylisz troche strach z polskim pragmatyzmem i mozliwosciami - nowe auto na zachodzie to najczesciej segment B czy C, miejskie wozidla do/z pracy bo ludzie maja wieksza sile nabywcza za swoje pensje wiec ich po prostu stac na comiesieczne raty za Corsy, Fiesty, Golfy itp. Auta wieksze czy tym bardziej premium to w 80-90? % sprzedaz flotowa do firm. A nie oszukujmy sie - auta nowe i do tego premium to raczej nie produkt pierwszej potrzeby a jedynie wizytowka uzytkownika - "tak, dbam o swoj wizerunek, stac mnie na komfort, moge sobie pozwolic". Jedyne co zauwazam "dziwnego" w naszej mentalnosci (sam tez tak mam - zeby nie bylo) to to ze zdecydowanie wolimy majac te przyslowiowe 30tys kupic sobie 10 letnie wypierdziane premium klasy sredniej niz np. roczna Corse czy Fieste.
-
Jaki silnik do e90?
Kolega zapomnial o : 1. kosztach kredytu (odsetki, prowizje etc) okolo 20k PLN 2. wiekszych kosztach ubezpieczenia (AC) auta o tej wartosci - 10k PLN przez 3 lata 3. za 110 nie kupi rozsadnej rocznej f30 nawet 318, a jezeli znajdzie golasa 316 to powodzenia w sprzedazy za 3 lata za 70k. 4. jak bedzie mial zadbane e90 8 letnie to sprzeda je za wiecej niz 30.
-
BMW 320d e90 2010r, Kalisz WBAPP11070E559754
adamjttk odpowiedział(a) na sowa50 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażahahaha ksiazka mistrz :D
-
e92 335i, Warszawa, WBAWB73567P033264
adamjttk odpowiedział(a) na miazgat0r temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJedno z niewielu ogloszen z US ktoremu bym sie przyjrzal. Tak jak ktos napisal - carfax czysty, auto rocznikowo 2006, uzytkownik mial auto 3 lata I dalej jezdzi (zaleta:P), wyposazenie bieda I jeszcze po jakiejs stluczce - cena wydaje sie adekwatna, opis brzmi uczciwie I przede wszystkim inteligentnie a nie jak "mirek". Proponuje spytac o zdjecia z tej "stluczki" - na pewno ma je uzytkownik/ASO/ubezpieczalnia - I wtedy bedzie juz wszystko wiadomo.
-
BMW 320d e90 2010r, Kalisz WBAPP11070E559754
adamjttk odpowiedział(a) na sowa50 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego to jest bardzo bogato wyposazone 320d. Wejdz na mobile.de, zaznacz 320d z 2010r z przebiegiem ponizej 125kkm, skorzana tapicerka, nawigacja, PDC, szyberdach, grzanie foteli, BT etc. Zobaczysz ze ceny NAJTANSZYCH ogloszen zaczynaja sie od 18k euro, koncza na okolo 25k(PS). Nawet biorac najtansze ogloszenie, 18k euro z akcyza i oplatami to 80k PLN. Dolicz do tego zysk handlarza, skromne 5k PLN I wychodzi 85k PLN. To jest 20k PLN wiecej niz ten czlowiek chce za to auto. Odpowiedz sobie sam na pytanie dlaczego :mad2: :duh: To auto jest na 99% po konkretnych dzwonie i/albo ma skrecony licznik z 250k km Zadziwiaja mnie tacy "lowcy okazji" kiedy wiadomo ze nasz rynek to taka patologia, nie szkoda Ci wtopic w ulepa 65k PLN? Przeciez takie ogloszenie z milionem ladnych zdjec, duza czcionka w roznych kolorach mozna z 90% prawdopodobienstwem nawet nie czytac, wiadomo ze szrot. W takiej kwocie celuj w sam poczatek produkcji 320d LCI (koniec 2008, poczatek 2009), z przebiegiem 200k km I polowa tego wyposazenia. I po 3-4 obejrzanych autach trafisz na to jedno wlasciwe. A jak chcesz 2010r, przebieg 100k I takie wyposazenie to szykuj 85-90 tys PLN.
-
2008 M3 E90 - Srebrny, manualna skrzynia, wersja amerykańska
..
-
BMW F30 M-PAKIET :)
super wyglada, takie auta sprawiaja ze bialy przestaje sie kojarzyc z autami przedstawicieli handlowych :P duzy plus za silnik (dzieki nowym uturbionym benzynom ludzie w koncu odwracaja sie plecami od klekotow) jak sie sprawuje tapicerka, nie myslales o normalnej dakocie?
-
Odbiór BMW F30 335i x-drive
bjeda, multipla jest najlepsza, szkoda że roczny koszt utrzymania jej wszedł mi więcej niż 320d F30 salonowe. dobrze ze nie brutto :lol: a tak wogole moglbys zrobic male podsumowanie kosztow rocznych, mysle ze wielu entuzjastow na forum zaciekawi informacja jakie sa roznice finansowe co do wersji cywilnych. i moze co niektorzy na forum sie zastanowia zanim powiedza ze emki to swietne daily-cary :twisted:
-
Odbiór BMW F30 335i x-drive
tak a teraz jedzisz e36 tds jak miales x6 tobie chyba sie snilo :Dj dlatego też lubiłem mieć Multiple w podpisie. Potem bjeda w 320d śmiała się że multiplo jeżdze.... ;) "bjeda" kupuje tluste 320d za rownowartosc 2x Twojej 7 czy 8 letniej multipli. czy ja wiem czy taka "bjeda" :twisted:
-
all show and no go
Tu wyglada to zdecydowanie lepiej! http://www.f30post.com/forums/showthread.php?t=936171 A co do silnika i dzwieku 28i wiadomo - jest jak jest, ale zawsze to brak klekotu no i jednak te 6.0 s do setki mozna juz nazwac "szybszym" autem, zdecydowanie bardziej mi pasuje do tego pakietu od 2.0d. http://www.f30post.com/forums/attachment.php?attachmentid=966551&stc=1&d=1390218877 http://www.f30post.com/forums/attachment.php?attachmentid=966549&stc=1&d=1390218877 http://www.f30post.com/forums/attachment.php?attachmentid=966557&stc=1&d=1390219223
-
all show and no go
Niby tak, ale jakby nie patrzec pakiet nazywa sie jednak "Performance" i kojarzy sie z usportowionymi modelami a 2.0d nijak nie pasuje ze swoim kle-kle :) No niechby chociaz do 328i zalozyli..
-
m3/m4
Dodaj jeszcze na koniec przewal na opcjach dodatkowych. W US masz kilka pakietow, prawie max doposazenie auta to extra 15-20% ceny bazowej. U nas jak bedziesz chcial doposazyc to wyjdzie 30-40% extra..