Treść opublikowana przez adamjttk
-
audio za rozsadne pieniadze w e90
Witam, po sprzedazy mojego E90 zostaly mi - zestaw Gladen One 200 I wzmacniacz Mosconi Gladen AS100.4 jakby ktos byl zainteresowany. Uzywane 1,5 roku, stan jak nowe, oddam za okolo 50-60% wartosci sklepowej. Dzwiek bije hifi na glowe, jakosc mniej wiecej HK. Mam tez maskownice na tweetery, konwerter helixa hi-low I cale okablowanie. priv
-
BMW 120d E87 by BruceLee :-)
Hej kolego, I jak, udalo Ci sie w koncu sprzedac auto w satysfakcjonujacej cenie? Moje zostalo sprzedane tydzien temu, kupila pierwsza osoba ktora obejrzala, wsiadla I sie przejechala (zima to slaby okres na sprzedaz auta jednak). Auto ostatecznie sprzedalo sie za 9% mniej niz chcialem na poczatku gdy je wystawilem po raz pierwszy czyli tragedii nie ma. Opuszczalem cene co miesiac o 2-3% az do skutku.
-
Azurite Black F10 535xd M '15
gratuluje auta, sliczne i gustowne!
-
E90 320d LCI 3-city
Prosze o zamkniecie tematu, samochod zostal dzis sprzedany. Auto sprzedawalo sie prawie 4 miesiace, ciezko sprzedaje sie na naszym zepsutym rynku samochody pewne I bezwypadkowe gdy wokol zalew szrotu z zachodu po cenach dumpingowych. Po E90 czas na F20!
-
[F21] M135i Estoril Blau 2013
dobra kombinacja!
-
F20 116i M-pak Estoril Blue
Dzieki za mile slowa. Co do automatu to na pewno super sprawa ale tutaj F20 w benzynie+automat+Mpak = albo nowe auto z salonu trzeba brac albo nieprzyzwoita cena uzywanych (w sensie cena tak jak za auto bez automatu +20 czy +25 tys PLN), az tak bardzo nie bede za nim plakal :) Wiadomo, jak sie nie ma co sie lubi... Do jazdy po miescie zrezygnowalbym z M-paku w imie tego ZF'a ale ze auto jest na trasy.. ;) Nawigacja poza wartoscia estetyczna jest zupelnie bezuzyteczna bo jezdze w 98% jedna droga do i z pracy ale nie mowie nie, pewnie z nudow tez ja doposaze. Co do braku mocy to pozwole sobie wkleic zdjecie kolegi kamazzi z chiptuningu, ten silnik ma naprawde potencjal (ponownie - tutaj zupelnie nie do wykorzystania):
-
F20 - 116i - Kamazzi
Ten przyrost mocy wyglada naprawde dobrze. Orientacyjny czas 0-100 km/h wydaje sie ze bedzie cos pomiedzy 6.5-7.0 co byloby naprawde dobrym stosunkiem cena/wydajnosc dla F20 czy nawet F30.
-
F20 116i M-pak Estoril Blue
Czesc, przedstawiam wam moj nowy nabytek - F20 116i w pelnym M-paku z lakierem Estoril Blue z norweskiego ASO BMW Premium Selection. http://images68.fotosik.pl/610/9aafa0c46345402d.jpg Moim poprzednim samochodem bylo E90 320d LCI ktore uzytkowalem przez poltora roku ale z racji wyprowadzki do Norwegii postanowilem zmienic auto (E90 nie oplacalo sie importowac z powodu wysokich oplat - clo, akcyza, VAT etc oraz wysokiego przebiegu ktory predzej czy pozniej dalby o sobie znac). Auto jest wciaz na sprzedaz jezeli bylby ktos zainteresowany - priv, polski salon, automat, pelna historia serwisowa oraz 100% bezwypadkowe auto. Sprzedawany za 25% ceny nowego, polecam. nieaktualne http://images66.fotosik.pl/346/05dfcbe9246d8571.jpg Z racji tego ze autem jezdze sam (dojazdy do pracy) nie bylo sensu ladowac sie znowu w serie 3, stad pomysl malego sprytnego kompaktu jakim jest F20. U dealera pierwsza jazda testowa odbyla sie 116d, takze w pelnym m-pakiecie (i troche dziwnym kolorze Valencia Orange). Auto po 5 minutach odrzucilo mnie zupelnie - w srodku wygladalo super w porownaniu do E90 (widac wyraznie uplyw czasu) ale przyspieszenie slabowite (10,5s?) a co najwazniejsze kierownica przez opcje Servotronic w polaczeniu z elektrycznym wspomaganiem zachowywala sie fatalnie - auto nie prowadzilo sie zupelnie jak E90, nie czulem tego ''polaczenia'' z autem, kierownica mozna bylo krecic jednym palcem co mi zupelnie nie odpowiadalo. Wyszedlem rozczarowany z mysla szukania kolejnego E90 LCI. Po tygodniu za namowa dealera wrocilem jednak do salonu (po uprzednim dokladnym sprawdzeniu specyfikacji auta) na jeszcze jedna jazde testowa - tym razem bez opcji 216-Servotronic oraz z benzyna zamiast ropy. Dealer zapewnial ze auto bedzie dla mnie duzo lepsze i ma to czego szukam. Pod wzgledem dodatkow bylo podobne do 116d czyli pelny pakiet zewnetrzny i wewnetrzny M na czym mi najbardziej zalezalo (przede wszystkim zawieszenie 704 oraz kwestie wizualne - bez tego pakietu F20 wyglada brzydko wg mnie, wersja F20 po lifcie duzo naprawila) oraz kilka innych mniej czy bardziej potrzebnych dodatkow. Sceptycznie nastawiony odebralem kluczyki i bingo, jazda okazala sie strzalem w dziesiatke - zupelnie inne doznania w porownianiu do 116d. Auto w trybie sport przyjemnie i szybko wkreca sie na obroty oraz prowadzenie w koncu przypominalo normalne bmw. Decyzje podjalem praktycznie od razu. System audio byl wisienka na torcie :) Zakup byl przemyslany pod katem konkretnych potrzeb. Wiadomo, ze jezeli chodzi o opcje to nigdy nie dostaniemy w 100% tego co chcemy kupujac auto uzywane (tym bardziej na tak malym rynku jak norweski) dlatego musialem isc na pewne nieduze kompromisy. Mysle ze nastepne auto bede juz zamawial w salonie gdzie bede mial mozliwosc skonfigurowania kazdej, nawet najmniejszej drobnostki. Rozkodowany VIN: Model description: 116i Market: Europa Type: 1A11 E-Code: F20 Chassis: Sports Hatch Steering: links Doors: 5 Engine: N13B16U0 - 1,60l (100kW) Drive: Heckantrieb Transmission: manuell Body Color: Estorilblau 2 Metallic (B45) Upholstery: Stoff Hexagon Alcantara/anthrazit (HAAT) Production date: 08.09.2012 Assembled in: Regensburg http://images70.fotosik.pl/610/d52c039afe5466d6.png Code Standard Equipment S548A Kilometer-calibrated speedometer Code Optional Equipment S1CAA Selection of COP relevant vehicles S230A Extra package, EU-specific S249A Multifunction f steering wheel S258A Tire with run-flat functionality S2N4A M Sternspeiche 386 S2PAA Lug bolt retainer S320A Deleted, model lettering P337A M Sports package S423A Floor mats, velours S428A Warning triangle and first aid kit S431A Interior mirror with automatic-dip S481A Sports seat S494A Seat heating driver/passenger S4AEA Armrest front, retractable S4DXA Accent moldings, blue metallic matt S4MRA Interior strips, aluminum hexagon S502A Headlight cleaning system S507A Park Distance Control (PDC), rear S520A Fog lights S521A Rain sensor S522A Xenon Light S534A Automatic air conditioning S544A Cruise control with brake function S5DAA Passenger airbag deactivation S5DCA Rear-seat headrests, folding S654A DAB-Tuner Radio Bavaria C III S663A Radio BMW Professional S674A Hi-Fi System Harman Kardon S698A Area-Code 2 for DVD S6NHA Hands-free with USB interface S704A M Sports suspension S710A M leather steering wheel S715A M Aerodynamics package S760A High gloss shadow line S775A Headlining anthracite S842A Cold-climate version S850A Additional Export tank filling S853A Language version English S888A On-board vehicle literature Danish S8KAA Oil-maintenance interval - 24 months/30,000 km S8SMA Car ident. number visible from outside S8TGA Thiefproofing device S8V2A Label Zdjecia dealera sprzed salonu, moje pojawia sie jak pogoda bedzie odrobine laskawsza: http://images68.fotosik.pl/610/866a57bd50a4c4e9.jpg http://images69.fotosik.pl/611/17c8c0a8d7b18d39.jpg http://images67.fotosik.pl/612/dfaee60915b02b17.jpg http://images67.fotosik.pl/612/63cb5f5649fb67b3.jpg http://images70.fotosik.pl/610/92549e247b3029c2.jpg http://images69.fotosik.pl/611/5b88e4d36caed465.jpg http://images67.fotosik.pl/612/5811c9c4f67cdccf.jpg http://images67.fotosik.pl/612/4fd9e4aa16c51a00.jpg http://images66.fotosik.pl/610/b9d82b948d4d4e41.jpg http://images68.fotosik.pl/610/360401e9ff9128f3.jpg http://images70.fotosik.pl/610/18053dc4699b8689.jpg http://images70.fotosik.pl/610/157b048b7316c96c.jpg Co potrzebowalem w BMW: - 704 - sportowe, obnizone zawieszenie (codzienne dlugie dojazdy do pracy okolo 50km w jedna strone po kretych drogach u podnozy gor) - 481 - sportowe fotele (z tego samego powodu) - HAAT - alcantara badz materialowe fotele (skora rano jest zimna mimo podgrzewanych siedzen, mam tak w rodzinnej Toyocie i sie tu slabo sprawdza) - 544 - tempomat (czasami trzeba sie wlec w kolumnie aut a Norwedzy jezdza niestety przepisowo. 50 to 50 a nie 70 jak u nas I nie ma jak wyprzedzac zupelnie) - 674/676 - dobre audio z USB (gdyby bylo HIFI juz by mi wystarczalo, HK jest jeszcze tyci lepszy chociaz nadal nie gra tak dobrze jak doposazone Gladen+Mosconi w mojej poprzedniej E90. Zestaw podstawowy sie nie nadaje do niczego, wstyd ze BMW montuje takie gowno w autach premium) - 215 - automat (niezaprzeczalna wygoda chociaz w trasie nie brakuje go az tak bardzo jak w jezdzie po miescie stad decyzja zakupu auta. Gdybym mial nim jezdzic po miescie nie zdecydowalbym sie na model bez ZFa) - 522 - xenony - jezdze do pracy rano i zima jest ciemno i to kwestia bezpieczenstwa Czego nie potrzebowalem w BMW: - 216 - servotronica!! Nie kupilbym auta z tym. - LC - skorzanych foteli (zimne rano, brak garazu..) - 609 - nawigacji (auto wyglada z nia atrakcyjniej w srodku (professional) ale mi jest zupelnie bezuzyteczna a znalezc F20 z Premium Selection z navi jest dosyc ciezko w Norwegii, inny rynek) - diesla - mimo ze robie duzo kilometrow rocznie to kultura pracy jednostek wysokopreznych BMW (tym bardziej przy zimnym skandynawskim klimacie) jest fatalna i jestem w stanie placic wiecej za benzyne zeby nie jezdzic klekotem (mialem N47 i pracowal malo przyjemnie dla ucha) - duzego mocnego silnika - lokalna aberracja - po E90 2.0d jedyny silnik o jakim myslalem to R6 ale oplaty za mocniejsze silniki w Norwegii zabijaja (BMW M135i bazowa wersja kosztuje w Polsce 180 tys PLN, w Norwegii 360 tys PLN a drog nie ma i nie ma gdzie jezdzic szybko, moja srednia predkosc z komputera to 45 km/h..) Czego mi brakuje: - 215 - automatu (niezbyt ale jednak.. starzeje sie :P) - 322 - dostepu komfortowego (znowu maly uzyteczny gadzet) - 403 - szyberdachu (jazda gorskimi drogami w sloneczny dzien bez spalinowego smogu.. - namiastka kabrio) - 430/431 - fotochromowych lusterek (uzyteczna funkcja gdyz wiekszosc Norwegow nie przejmuje sie przelaczaniem swiatel mijania/drogowe i czesto oslepiaja) - 524 - adaptacyjnych reflektorow (bezpieczenstwo, mnostwo nieoswietlonych zakretow) - asystenta swiatel drogowych (bardzo uzyteczna funkcja, zaluje ze nie mam okropnie) Co planuje zmienic/dolozyc: - fotochromowe lusterka - to na 100%, dodatkowa motywacja to beznadziejnie male lusterko wsteczne ktore irytuje mnie od poczatku (nic nie widac). To bedzie pierwszy mod - sprawdze czy w lci jest wieksze a jak nie to bede kombinowal z innych modeli jak np. F30 - czarna nerka m-performance (wzgledy estetyczne) - nawigacja - musze przemyslec ten mod tzn. bardzo irytuje mnie ten kontroler idrive ktory mam - wyglada jak jakas tania gumowana rzecz wogole nie pasujaca do kokpitu. Ten nowy duzy aluminowy kontroler z touchpadem (od 2014?) za to wyglada wysmienicie. Musze tez pobawic sie wiecej navi professional i zobaczyc jakie funkce oferuje i czy gra jest warta swieczki. Jezeli nie zdecyduje sie na wiekszy monitor z navi to wymienie tylko sam kontroler. - chip/box - musze to przemyslec bo srednia predkosc z ostatnich 3 mies to okolo 45km/h i nie wiem czy jest sens tym bardziej ze auta w Norwegii maja 5 lat gwarancji (mi zostalo jeszcze 2,5) i ewentualnych problemow ze strony ASO w razie jakiejs wiekszej awarii. Poza tym mandaty tutaj bola bardziej niz w PL (ostatnio kolega za przekroczenie predskosci o 14km/h dostal 1.500 PLN.) - kierownica M-pakiet LCI z airbagiem po liftingu (chce kupic i tak fabrycznie nowa kierownice a ta po liftingu jest wysmienita w trzymaniu) - pedaly M-performance aluminiowe (wzgledy estetyczne) - przyciemnic tylne szyby (estetyka) - kola/opony 16''/18'' RTF zostaja, dziur tutaj nie ma a prowadzenie jest lepsze jednak.
-
Akcja serwisowa 2.0d N47 rozrząd !!
mam E90 LCI z listopada 2008 (pierwszy wypust), silnik n47 w wersji C i nie ma akcji serwisowej. Czyli tylko silniki N47 w wersji A sa nia objete. Czyli moze jednak te silniki w wersji C sa juz poprawione, moj ma 200.000 km, rozrzad nie byl wymieniany i nie sprawia problemow, nie halasuje etc.
-
BMW 120d E87 by BruceLee :-)
40,0k dostalem oferte odkupu przez dealera, do reki. Sugerowal sie wyliczeniem eurotaxu na okolo 42k. Po 5 min stala by pewnie wystawiona za 50,0 bezposrednio przez salon patrzac jakie tam golasy 318 z przebiegiem 200k I przed lci stoja.. :)
-
BMW 120d E87 by BruceLee :-)
Moje auto ma _minimum_ przyzwoitosci czyli dynamiczne 180KM, automat, ksenony, sportowe polskorzane siedzenia I tempomat. Zgadzam sie ze wyposazenie nie powala na kolana I mozna miec duzo wiecej I ladniej (sam tez dokupywalem 18'', pro audio etc) ale jak dla mnie wszystko to wystarczalo by czerpac radosc z jazdy bmw. Wiadomo ze im wiecej tym lepiej ale jak sie nie ma co sie lubi.. :) Historia I bezwypadkowosc dla mnie to podstawa. A 2k uwazam to uczciwa cena, dealer musi wystawiac I odnawiac ogloszenia, przyjmowac zainteresowanych, prezentowac auto, tracic czas na jazdy probne itp. Osobiscie spodziewalem sie wyzszej kwoty I bylem gotowy ja zaplacic :D PS. Przepraszam za zasmiecanie offtopem Twojego watku, jakby co to posprzataj!
-
BMW 120d E87 by BruceLee :-)
Ot I cala prawda, wszystko zalezy czy chcemy auto sprzedac czy sprzedawac. Jak chcesz czekac I masz mozliwosci (miejsce w garazu, wolna gotowka etc) to warto, chociaz po tylu miesiacach ja bym dawno zwatpil I odpuscil w sensie zostawil bym ja dla siebie na emeryture badz przelknal strate, woz lub przewoz. 100% bezwypadkowe bmw 320d lci z oryginalnym lakierem w automacie I z polskiego salonu bez sensu sprzedawac za 38-40k PLN, czekam na klienta podobnego do mnie ktory wezmie nie "full opcja igla" tylko auto z normalnym wyposazeniem w normalnej cenie ale za to pewne. Ja juz kupilem sobie kolejne auto (tak jak Ty potrzebowalem wieksze) I mi gitara czy sie sprzeda, mysle, ze w koncu ktos normalny sie jednak trafi. W komisie salonowym stoi bo wyjechalem z kraju wiec chlopaki z salonu sie zajmuja sprzedaza. Gotowki mi nie brakuje wiec najwyzej zostawie je sobie na emeryture bo tak jak mowilem 40k to nie majatek I imho wartosc jest jednak wyzsza. Skromne 2k sobie zycza, fotosesja w cenie :) PS. Auto ktore wkleiles jest bardzo ladne ale osobiscie nawet bym na nie nie spojrzal przegladajac ogloszenia bo u mnie opcja "bezwypadkowy" jest zaznaczana jako pierwsza. Jezeli jej nie ma to ja to rozumiem ze w polskich realiach auto zaliczylo dzwona konkretnego czyli ma atrapy zamiast poduszek, krzywe punkty bazowe etc. Balbym sie tym jezdzic szybko. A komisy omijam szerokim lukiem, dla mnie w PL to synonim patologii I szczerze podziwiam bezmyslnosc/brak wyobrazni ludzi ktorzy tam szukaja upragnionej okazji. Pozdro!
-
BMW 120d E87 by BruceLee :-)
http://otomoto.pl/bmw-120-e87-individual-C35552368.html Hej kolego, pierwotna cena (45k PLN) za jaka chciales sprzedac auto byla abstrakcyjna jak na rok/przebieg niestety. W koncu samochod ma juz 10 lat i duzo km przejechanych. Wyposazenie za to jak na jedynke jest super. Spojrzalem na Twoj watek bo tez sprzedaje swoje E90 wiec znam ten bol przy sprzedazy jak sie ma dobry, zadbany egzemplarz a z cena trzeba rownac do allegrowych cofanych ulepow od handlarzyn bo inaczej prawie zerowe zainteresowanie. Podejrzewam, ze realna cena jaka ktos bedzie chcial zaplacic za Twoje auto to 28-30 tys PLN. Wymienione sprzeglo, dwumas, klocki czy filtry to jedynie rzeczy eksploatacyjne i praktycznie wogole nie wplywaja na podwyzszenie wartosci auta. PS. IMHO odsylanie ludzi do komisu po ulepy jezeli nie podoba im sie cena auta jest wyrazem frustracji z powodu dlugiego sprzedawania auta, na Twoim miejscu bym ten zapis usunal z ogloszenia bo potencjalni kupujacy moga zle go odebrac. Powodzenia w sprzedazy :cool2:
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Bez obrazy, ile masz lat, 12? ''Mykasz'' po auto na ''10/12 lat minimum'' I rozwazasz tu o odsprzedazy, ''serwis in ASO'' etc? No tak, racja, wartosc rezydualna 10% albo 11% robi przeciez olbrzymia roznice. Nie zapomnij pochwalic sie nowym nabytkiem w galerii :duh:
-
Mariusz--->>>BMW E92 335d ///M Performance///SPRZEDAM///
Stara prawda mowi ze cos jest warte tyle ile ktos jest w stanie za to zaplacic i ani zlotowki wiecej. Mi sie wydaje ze postrzeganie przebiegu akurat nie jest "durna mentalnoscia" Polakow bo jest to najwazniejsza cecha oprocz rocznika implikujaca "wartosc auta" (wiadomo - bezwypadkowosc i udokumentowana historia to oczywista oczywistosc, przynajmniej dla mnie). Wyposazenie schodzi juz troche na drugi plan, zawsze mozna je pozniej doposazyc. Argumenty typu czesto wymieniany olej czy filtry czy "chuchanie i dmuchanie" sa dla mnie niepowazne osobiscie, tzn nikt lachy nie robi i trzeba je po prostu wymieniac. A jak nie wymieniasz to i tak nic strasznego sie nie stanie, myslisz ze te smutne 30 letnie jezdzace trupy po naszych drogach maja wymieniane co 10 tys km olej czy filtry? Ludzie wymieniaja co 50 tys km, raz na kilka lat albo i jeszcze rzadziej i co? I nic, dalej jezdza kolejne tysiace km bez wiekszych awarii. Gdyby samochod mial sie rozpasc bo nie wymieniles oleju co 10 tys km to myslisz ze mialbys dzisiaj na ulicach tyle 25-30 letnich "M3-power" 316i w gazie ktorymi jezdza dzieciaki ktore tankuja te auto po 30 PLN bo na wiecej ich nie stac? Zycze powodzenia w sprzedazy auta, sam swoje teraz sprzedaje (przekroczylo magiczne 200k km) i wiem ze latwo nie jest tzn jak mowi kolejne stare powiedzenie - chcesz kupic dobre auto to musisz sporo przeplacic a jak chcesz sprzedac to musisz rownac z cena do allegrowych rodzynow :)
-
E90 320d LCI 3-city
...
-
BMW 320d ED Efficient Dynamics e90 VIN: WBAPP51040A869066
adamjttk odpowiedział(a) na frshman temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażcena adekwatna do rocznika i przebiegu. brakuje troche skorzanej tapicerki oraz automatu, jezdzi sie duzo lepiej na codzien :cool2: ps. link juz nie dziala ps2. jak szukasz auta to spojrz na moje, ma wiekszy przebieg ale i automat no i cena zdecydowanie nizsza! http://allegro.pl/bmw-320d-lci-salon-pl-stan-idealny-ogl-prywatne-i4781696298.html
-
Jaki silnik do e90?
eee tam po co sie produkujecie, i tak kupi :PP handlarz cwaniak, vinu nie da, auto powypadkowe, pewnie skrecony licznik, ksiazki nie praktykuje pokazywania ale cena jest odpowiednia! prawdziwe CCC :D ja osobiscie dla zasady z komisu w Radomiu badz z Gubina auta nie ogladalbym (juz nie mowie o zakupie), nawet jezeli auto sprzedawane by bylo przez papieza, to jest proszenie sie o klopoty, o bycie wydymanym :P
-
BMW 330d TitanSilver M-pakiet 2009
da sie jezdzic normalnie na tej gumie natrysnietej na feldze? :) u mnie na 18'' profil 35/40 po Gdansku juz jest ciezko i serce boli bo ciagle jakies remonty i dziura na dziurze. Masz wytarta ostro kierownice, przydaloby sie jakies obszycie na nowo!
-
E90 320d LCI 3-city
przeciez wymiana tych wszystkich rzeczy (oprocz audio) razem zajmuje ile, 20-25 min? audio dam do zakladu do demontazu, polski rynek to rynek ceny niestety i nikt nie chce doplacic nawet zlotowki za cokolwiek :)
-
E90 320d LCI 3-city
...
-
2008 M3 E90 - Srebrny, manualna skrzynia, wersja amerykańska
...
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
w leasingu lzejsza reka sie wydaje pieniadze jednak bo wydaje sie ich znacznie mniej w porownaniu do osob fizycznych. I chyba tylko o to koledze chodzilo, nie potrzebna szydera od razu. A co do zupelnie golej wersji F10 - kolego to nie jest najlepszy pomysl, ten samochod z daleka bedzie tylko przypominal premium, w srodku gdzie bedziesz siedziec bedzie szaro i ponuro. Za 3 lata to auto bedzie warte 50-60 tys i kupca bedziesz dlugo szukal. Nie lepiej poszukac w tej cenie F30 albo F10 PS?
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
http://www.wykop.pl/ramka/1945392/jak-kupic-uzywane-bmw/ ;P
-
BMW E92 335i, 2008, Lodz, P193531
adamjttk opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://otomoto.pl/bmw-335-salon-polska-bezwypadek-igla-C34099445.html Czy zna ktos to auto, google po VIN nic nie wyszukuje..? PS. Uprzejmie prosze uzytkownikow mikan, adalbert, ppgp o stfu. Modellbezeichnung: 335i Ausführung: Europa Typschlüssel: WB71 E-Code: E92 Karosserie: Coupé Lenkung: links Türen: 2 Motor: N54B30O0 - 3,00l (225kW) Antrieb: Heckantrieb Getriebe: automatisch Außenfarbe: Black Sapphire Metallic (475) Innenraum: Leder Dakota/creambeige (LCGE) Produktionsdatum: 10.03.2008 Werk: Regensburg S459A Sitzverstellung elektrisch mit Memory Seat adjuster, electric, with memory S481A Sportsitz Sports seat S502A Scheinwerferreinigungsanlage Headlight cleaning system S520A Nebelscheinwerfer Fog lights S522A Xenon-Licht Xenon Light S548A Kilometertacho Kilometer-calibrated speedometer S704A M Sportfahrwerk M Sports suspension S851A Sprachversion deutsch Language version German S1CBA CO2 Umfang CO2 package S1CDA Brake Energy Regeneration Brake Energy Regeneration S205A Automatikgetriebe Automatic transmission S217A Aktivlenkung Active steering S249A Multifunktion für Lenkrad Multifunction f steering wheel S2C6A BMW LM Rad Sternspeiche 189 BMW LA wheel, star spoke 189 S358A Klimakomfort-Frontscheibe Climate comfort windscreen S403A Glasdach elektrisch Glass roof, electrical S415A Sonnenschutzrollo hinten Sun-blind, rear S423A Fussmatten Velours Floor mats, velours S428A Warndreieck und Verbandstasche Warning triangle and first aid kit S430A Innen-/Aussensp. mit Abblendautomatik Interior/outside mirror with auto dip S431A Innenspiegel automatisch abblendend Interior mirror with automatic-dip S464A Skisack Ski bag S470A Isofix-System Isofix-System S493A Ablagenpaket Storage compartment package S494A Sitzheizung Fahrer/Beifahrer Seat heating driver/passenger S4AEA Armauflage vorn verschiebbar Armrest front, retractable S4ATA Interieurleisten hochglänzend schwarz Interior trim finishers black high-gloss S508A Park Distance Control (PDC) Park Distance Control (PDC) S521A Regensensor Rain sensor S534A Klimaautomatik Automatic air conditioning S541A Aktive Geschwindigkeitsregelung Active cruise control S563A Lichtpaket Light package S5ACA Fernlichtassistent High-beam assistant S609A Navigationssystem Professional Navigation system Professional S612A BMW Assist BMW Assist S616A BMW Online BMW Online S620A Spracheingabe Voice control S633A Vorbereitung Handy Business Preparation, mobile phone, Business S6AAA BMW TeleServices BMW TeleServices S6ABA Steuerung Teleservices Control for Teleservices S710A M Lederlenkrad M leather steering wheel S752A Individual Audiosystem Individual audio system P7RSA Paket Comfort Package Comfort S7SPA Navi Professional/Handyvorber. Bluetooth Nav Professional/cellph. prep. Bluetooth L801A Länderausführung Deutschland National Version Germany S863A Händlerverzeichnis Europa Retailer Directory Europe S879A Bordliteratur deutsch On-board vehicle literature German S8SCA Freischaltung Telematik länderspez. Telematics access request,country-spec. S8SPA Steuerung COP Control unit COP S964A Navi DVD bei Auslieferung anfordern Navi DVD to be requested at shipping