Treść opublikowana przez Jack79
-
Wyciek z pod bagnetu
No niestety w M47 na pewno będzie ciekło. Ja robiłem przy zmianie oleju, więc dawałem nową uszczelkę. Zrób przy zmianie i nie będziesz miał dylematu. Podkładka jest miedziana, więc teoretycznie na raz bo się odkształca. P.S. nie zauważyłem podpisu, że 143KM. Masz N47.
-
318 n43 Ładowanie akumulatora agm
Jak jest 10 letni to tak.
-
Aku umarł czy coś kradnie prąd
12V to już niestety kiszka. Nie masz co dumać. Masz stary akumulator i tyle.
-
Wyciek z pod bagnetu
Jaki silnik? M47 czy N47. M47 odkręcasz bagnet. Jedna śruba wkręcona u góry bagnetu do kolektora ssącego. Odpinasz jak coś masz do rurki dopiętego. Ciągniesz i tyle. Spuśc olej przed. N47 jest trochę więcej roboty, bo trzeba wyjąć rurę od IC do kolektora. Wykręcić sterownik świec. I pod nim jest śruba od bagnetu. Odpinasz co jest przypięte do bagnetu. Wyciągasz rurę.
-
[E90] Mechanizm składania lusterka zewnętrznego
Tu chłop składa i rozkłada takie lusterko
-
[E90] Mechanizm składania lusterka zewnętrznego
Niestety nie ma innego sposobu i nie ma zestawów naprawczych. Jak chcesz rozłożyć to najlepiej odgiąć te rurkę do góry, żeby sprężyna wyszła. Tylko wcześniej skompresuj sprężynę, żeby cię nie zabiła. Ponowne złożenie w drugą stronę, tylko trzeba dobrze zabezpieczyć te tuleje na której jest sprężyna. Gdzieś tu widziałem, że ktoś stosował pierścień segera. Jak znajdę linka to wstawię
-
Aku umarł czy coś kradnie prąd
Rano nie odpalać, tylko zobaczyć ile ma Volt. Bierzesz miernik w dłoń i mierzysz.
-
Mapy PREMIUM ROUTE NEXT LIVE EVO WAY MOTI BUSINESS MOVE HIGH
Dodałem ma pierwszej stronie nowe mapy LIVE 2021-2 https://mega.nz/file/yNIEWBDZ#LhcbLkaiVHhGsJGjSqoZSsNU-wpzAoLtncUTfBNHIss
-
Aku umarł czy coś kradnie prąd
Raczej z akumulatorem. Jak postoi przez noc to ile ma V? Taka trasa co jeździsz spokojnie wystarczy. Ja swoim struclem E46 w dieslu robie może 3km dziennie teraz od ponad dwoch lat. Ruszam go żeby go straż miejska nie odholowała :D Nic akumulatorowi nie jest. Nie doładowuje go i śmiga bez problemu. Także twoje 24km to luzik. Poza tym masz apke bimmee-tool, która zrobi ci logi z ładowania. To sobie zobaczysz co się dzieje z ładowaniem.
-
BMW X1 PL menu
Mniej wiecej tak. Rób jak mówią instrukcje do CIC.
-
Mapy PREMIUM ROUTE NEXT LIVE EVO WAY MOTI BUSINESS MOVE HIGH
Pojawiła się wersja 2021-2ap WAY. Zaktualizowałem link na pierwszej stronie. Na te chwilę jest tylko na mega i zajmuje koló 15GB. https://mega.nz/file/hQZxAAIa#VtjTcfJ8KWiQuEi5RsPim0X97G3bDxNSHn3agvpWuCc
-
BMW X1 PL menu
Żadna. Masz mapy Motion? T6tzeba to zaprogramować, podłaczając pod kompa. Wpisując w google znajdziesz sporo informacji.
-
Aku umarł czy coś kradnie prąd
Jak jest stopień naładowania poniżej 40 procent to auto i informuje cię że aku pada i przestają działać światła powitalne itp. Wedlug mnie w tym aucie to on już nie pośmiga. 14,7V to jest na odpalonym a na zgaszonym po powiedzmy 30 minutach stania? 12,6V to bardzo dobrze, 12V to już lipa.
-
Automatyczne podnoszenie klapy bagażnika e88
Właśnie czytałem, że w oryginały da rade wepchnąć te spreżyny wyrzucajace, ale nie podniosą klapy. Znowu zamienniki mocniejsze są dłuższe i nie da się w nie wepchnąć sprężyn. Gdzieś na forum UK, ktoś szukal jak to wykonać w E88.
-
BimmerCode
Tryb EXPERT jest jak byś mial przed oczami plik z NCSEXPERTA. Jak wiesz które opcje przestawić to powinno dać radę. bimmerCode nie zmienisz VO.
-
Road Map EUROPE WEST & EAST Premium 2021-1
No przeciez sie pokrywa. Masz mapy PREMIUM 2011 w aucie, auto z 2011, więc wszystkp się zgadza.
-
Aku umarł czy coś kradnie prąd
Będziesz miał np. w bimmer tool, albo w INPIE jak masz kleme IBS. Raczej już czas na niego.
-
Automatyczne podnoszenie klapy bagażnika e88
Też nie wiem. Musi być więcej, żeby unieść klapę, ale o ile to napiszesz jak przetestujesz. Sprężyny też musisz dokupić.
-
Automatyczne podnoszenie klapy bagażnika e88
Ale musisz kupić mocniejszą niż masz. Oryginał to 41627166758, czyli takie parametry od FEBI Długość [mm]: 363 Średnica obudowy [mm]: 18 Średnica korbowodu [mm]: 8 Siła wyrzutu [N]: 260 Suw [mm]: 106,5 Szukasz czegoś podobnego. Tylko z siłą pewnie jakieś 300N.
-
N47d20a automat
Bez kodów z kompa nikt ci nie pomoże. Te kody to są dla użytkownika, żebyś wiedział, że nie jest dobrze, ale nic nie mówią CC-ID 29 – Engine Problem, Power Reduced Podłącz pod kompa telefon. Tylko pod coś do bmw a nie uniwersalnego. Komp INPA lub ISTA, na telefon CARLY lub darmowy na androida bimmer-tool LITE błędy pokaże i skasuje. Na rozrząd to nie wygląda.
-
E87 bagaznik.
Masakra :duh: Spójrz trzy tematy niżej. Temat przewija się co chwila. Wystarczy chwilkę poszukać.
-
[E90] Problem z przygaszającym podświetleniem.
A co ci ta apka mowi o akumulatorze? Może już pada? Wtedy różne dziwne rzeczy się dzieją, chociaż masz błąd dityczący przyciemniania. Tridno orzez inrernet pomóc. Najlepszy test akumulatora to bez odpalania słuchać muzyki. Jak nie wywali ci komunikatu o słabej baterii lub się nie wyłączy to jest ok. Dodatkowo jak jest słaby, to nie działa sporo rzeczy jak, światła piwitalne, podgrzewana tylna szyba, START/STOP.
-
[E90] Problem z przygaszającym podświetleniem.
FRM A8a9 - FRM: High beam/turn-off light, right, faulty 9cb6 - FRM: Headlight beam height control coil break 9cb7 - FRM: Headlight beam height control driver fault 9cb1 - FRM: Dimmer potentiometer faulty - to wygląda na twój problem - problem z pokretłem ściemniania oświetlenia KOMBI a3b6 - No message, receiver instrument panel, transmitter CAS DDE 49a2 - No message (ambient temperature, 0x310), receiver DDE, transmitter instrument cluster 4bf7 - Message (Kilometer reading, 0x330) Coś masz dużo błędów z licznikiem zwiazanych. Dobrze masz wtyczki dopięte?
-
Wycieki z węża intercoolera bmw e 87
W ASO
-
E87 2008 wariujące zegary
To hit. Uszczelnij lampy tylne. Moduł trzeba kupić idpiwiedni w zależnosci od tego z czego jest u ciebie dzwiek.tu masz wszysyko napisane. Najlepiej swoj naprawić. Swoj sam ponaprawiałem https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=164&t=383330