Skocz do zawartości

TRAWQ

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ja zmieniłem tylko głośniki i ze zmiany jestem zadowolony. Słychać różnice, dźwięk jest lepszy, pojawiło się więcej basu, i o to chodziło :) Radia nie kodowałem. Strona niestety nie działa :cry:
  2. Jutro będę z tym walczył w takim razie, dam znać jak poszło :) Bardzo dziękuję za pomoc :)
  3. Bardzo Ci dziękuję za pomoc. Byłem w garażu i faktycznie, mój stary subwoofer ma 4 piny :shock: Może wiesz które kable muszę ze sobą połączyć albo gdzie mogę znaleźć opis tej wtyczki co dochodzi do subwoofera, żebym je dobrze połączył :wink:
  4. Witam wszystkich. Raczkuje dopiero w temacie BMW, i mam mały problem. Mianowicie zmieniłem głośniki w swoim E87 ze zwykłych na HI-FI. Oczywiście komplet, ale bez wzmacniacza. Wszystko grało jak trzeba dopóki nie podpiąłem subwooferów. Po podpięciu przestały grać fronty :? Bas jest super, ale chciałbym żeby było jak trzeba. Jest na to jakiś sposób? Z góry dziękuję za pomoc i wskazówki :|

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.