Witam wszystkich. Raczkuje dopiero w temacie BMW, i mam mały problem. Mianowicie zmieniłem głośniki w swoim E87 ze zwykłych na HI-FI. Oczywiście komplet, ale bez wzmacniacza. Wszystko grało jak trzeba dopóki nie podpiąłem subwooferów. Po podpięciu przestały grać fronty :? Bas jest super, ale chciałbym żeby było jak trzeba. Jest na to jakiś sposób? Z góry dziękuję za pomoc i wskazówki :|