Treść opublikowana przez Jack79
-
BMW DVD HIGH 2016 MK4
andy_64 z tych linków co podałem nie trzeba podawać żadnego klucza. Ściągasz i działa. Kuba_ps2 podałeś dokładnie te same linki co ja. Ten trzeci link to jest link z softem do mk4, który obsługuje fotoradary. Nagrałem i sprawdziłem, działa, są nowe ulice w moim mieście, fotoradarów nie zauważyłem, więc albo nie dodał ktoś na Polskę, albo to jest wersja bez. Nie chce mi się sprawdzać programem do dogrywania fotoradarów. Wrzucę DVD2 na chomika, ale trochę mi zejdzie. Do jutra się wyrobię.
-
BMW DVD HIGH 2016 MK4
Tu masz na mega. Wystarczy założyć darmowe konto. Tą są z tego co wiem z fotoradarami, ale sprawdze to dopiero jutro. BMW GPS High 2017 Europe WEST (DVD1) : https://mega.nz/#!sxIX2L4T!7-ihf3LAKgSYOQqFrS4zPZAstJ0P5HN2pzlPZnSp5ZE BMW GPS High 2017 Europe East (DVD2) : https://mega.nz/#!BsQXSArJ!ntcibfdWqOcz-mmtUCnjOZyKdN3rBWJNEHOCuD5PAfA
-
[e81] SZOK-SAMOZAPŁON!
Co powoduje źe ten podgrzewacz się zapala? Trzeba go profilaktycznie wymieniać?
-
E90 320D problem z odpaleniem w niskich temp
Byłeś na kompie? Tylko takim do BMW, a nie jakimś do wszystkiego. Skoro jest check to jest i błąd zapisany. Przy okazji zobaczysz czy nie ma czasem błędu od świec. Sam je wymieniałeś, bo może mechanik tak se tylko powiedział, że wymienił.
-
BMW e46 320TD Błędy air bag (sterownik)
Podłącz INPE, to się dowiesz co nie działa.
-
Bmw e87 116d nie zapala podczas mrozu
A jakie błędy zczytał ten twój mechanik. To by coś powiedziało. To nie czujnik, tylko sterownik. 300 zł za regeneracje to kupa kasy. To już bym wolał nowy. Co prawda to strasznie awaryjne sterowniki i może być, że dożywotnia gwarancja zwróci ci się szybko. Ja swój polutowałem w domowym zaciszu i śmiga.
-
bmw e92 spotkanie z krawężnikiem
Napierw to zainteresuj się felgą i oponą. Wybierz sie na wulkanizację i za max 20 zł koleś wrzuci ją na wyważarkę i dowiesz się czy to coś w aucie czy kole. Może bombel na oponie ci wyskoczył, może felga się wgieła.
-
Problem z odpaleniem BMW E91 320d automat
Mechanikowi nie chciało się rozbierać, bo otwieranie go, żeby można było go poskładać trwa z godzinę, jak dobrze pójdzie. Ja swój naprawiłem. Podobnie jak w sterownikach od M47N druciki były pourywane. Co do budowy z czego jest zrobiony to się nie zainteresowałem. Wygląda całkowicie inaczej. Płytka jest dwa razy mniejsza. Zanim się go rozbirze wstępnie można obmierzyć go omomierzem, podobnie jak w M47N czy kolejne wyjścia na świece są podłączone. Tak sprawdzałem mojego N47 przed rozebraniem, porównując go z naprawionym sterownikiem od M47N.
-
Usterka świec zarowych w 320d jest widoczna dla komputera?
W tym modelu, jak podłączysz świece bezpośrednio do akumulatora do 12V, to wszystkie będą spalone, bo świece są na 5V. Po drugie ten sterownik to porażka konstrukcyjna, więc zawsze lepiej zacząć od niego. No i tak jak kolega wcześniej napisał komp prawdę ci powie o świecach. Sterownik można wyjąć tylko od spodu i można go naprawić albo kupić drugi. Naprawa koło 100 zł. Nowy koło 250 zł. Chyba że sam go rozbirzesz i politujesz to wszystko wyjdzie 0 zł :D Tematów zresztą o tym jesr pełno. Wystarczy poszukać.
-
Bmw e87 116d nie zapala podczas mrozu
Błędów sterownika świec nie trzeba usuwać z tego co wiem i na pewno nie mają nic wspólnego z tym że rozrusznik nie kręci. Rozursznik powinien kręcić , a z uszkodzonym strrownikiem świec po prostu długo. Jak aku jesteś pewien to może rozrusznik ci się skończył, chociaż najczęściej daje on jakieś objawy.
-
[e46] montaż mikrofonu podsufitka
Spoko. Ja kupiłem sam mikrofon na szrocie. Co do puszczenia kabla to powiem Ci że lekko nie było. Ciągnąłem go stroną pasażera. Zdjąłem ten słupek przy szybie pionowy. Trzeba być delikatnym dostając się do śrub pod zaślepką. Schowek też demontowałem. Cała sztuka to było przeciągnąć to od schowka do góry przez deskę w rogu. Strasznie mało miejsca. Jak już tu przeszło to reszta poszła bez problemu.
-
[e46] montaż mikrofonu podsufitka
lord ja mam taką samą podsufitkę jak ty i chciałem wmontować mikrofon od Densiona PRO. Skończyło się na tym że zakupiłem oryginalny mikrofon od BMW z tą obudową (taki jak w tym temacie na zdjęciu) i zaadoptowałem go do Denisona. Pozbyłem się całej elektroniki, żeby był taki sam jak ten od Densiona. Następnie wyjąłem lampke pociągnąłem kabel do podsufitki. Dziurę wyciąłem nożem do tapet, wcześniej oklejając sobie taśmą papierową miejsce cięcia. Bardzo łatwo idzie. Mikrofon wygląda jak miałby być tam w oryginale. Jak będziesz chciał fote to pisz. Nie bój się ciąć bo idzie gładko. Ja się srałem z godzinę zanim zacząłem ciąć :)
-
Akcja serwisowa e46 2002-2003? Poduszki powietrzne.
Ja pierdycze, na miejscu ASO to bym się wstydził to wypuścić. Wygląda jakby ta poduszka miała wypaść na pierwszej dziurze. W sumie to już się cieszę, że nie chcą mi wymienić mojej poduszki na takiego bubla nie spasowanego. To że ASO nie potrafi to nie znaczy że się nie da. ASO to taki sam mechanik jak każdy inny. Jednemu się chce drugiemu nie.
-
SSD w CIC E90 LCI
Nie kupuj tego KingSpeca. Nie nadaje się do tej navi. Owszem wszystko działa, ale tylko 5 minut i potem restart. Okazuje się że te dyski mają jakiś kontroler, który nie jest obsługiwany przez CIC. Także chwilowo z racji zimy zaprzestałem walki, żeby plastików nie połamać. A dysk mam na sprzedaż. Co do szybkości działania, to muszę powiedzieć, że jestem rozczarowany. Przez 5 minut da się potestować trochę. Navi uruchamia się niewiele szybciej, praktycznie nie zauważalnie, nie wiem czy jest sens walczyć. Druga sprawa że może powodujący konflikty dysk, nie działa jak powinien. Sam już nie wiem czy się bawić.
-
[e87] problem z rozruchem w zimie
To co to za mechanik do dupy, że nie powiedział od razu że świece na darmo wymieniał. W sumie to taki jaj każdy :D jak sam się nie zainteresujesz to sprawnym autem nie będziesz jeździć.
-
[e87] problem z rozruchem w zimie
Przekaźnika tu nie ma jest tylko sterownik, który pada częściej niż świece. Skoro masz świże świece to podłącz pod kompa. Jak będzie nadal błąd świec to masz sterownik do wymiany/naprawy. Nie ma co go wymieniać od tak sobie.
-
320D 150 KM wymiana końcówki wtrysku
Nie ma co się bać ściągania kolektora. Spokojnie bez nerwów i po problemie. Na 100% zrobisz to lepiej niż nie jeden mechanik. Ściągnięcie tego kolektora z instrukcjami z netu to pryszcz, a srałem się z tym jak ty, bo wcześniej tego nie robiłem. Jak zdjąłem sam kolektor to wyszło ile uchwytów kabli mam połamanych przez poprzednich babolarzy.
-
Jaki Laser w navi MK3 ?
No to rzeczywiście masakra. Całe szczęście że mam MK4 :D pozostaje wtedy powalczyć z tym laserem :(
-
Jaki Laser w navi MK3 ?
Moje zdanie jest takie, abyś darował sobie wymianę samego lasera i od razu kupił oryginalny napęd w ASO BMW. Ja najpierw zakupiłem za jakieś 150 zł laser, oczywiście zamiennik a nie SANYO jak jest w oryginale, tylko że ja mam MK4. Oryginalnego Sanyo nie znalazłem wymiana samodzielna. Podziałał rok z kawałkiem i padł. Następnie zakupiłem za 400 zł kompletny napęd i śmiga już ponad dwa lata jak dobrze pamiętam. Polecam od razu zakupić napęd, oszczędzisz nerwow i kasy.
-
E91 320d trzęsie po uruchomieniu po nocy
Ta ikonka świec nie ma nic wspólnego z tym czy one grzeją czy nie. Ona nie jest od tego. A świece rzeczywiście grzewają do chyba 40 stopni silnika. Tematów jest o tym pełno. Jak jest świeca lub sterownik uwalony to rzeczywiście po odpaleniu przez kilka sekund słabo chodzi.
-
Zakup BMW Serii 1, porównania, pytania, oceny
0okm dobrze pisze. Moja jedynka zaczęła poprzedniemu właścicielowi dzwonić przy 170 tys km. Także rozrząd wymieniony przy takim przebiegu. Teraz ma prawie 230 tys km. Silnik N47 tylko 143KM z 04.2009. Te silniki muszą mieć wymieniany rozrząd i tyle. P.S. Ładne autko, tylko szkoda że taki golasek.
-
BMW DVD HIGH 2016 MK4
Najlepiej obraz płyty zrobić. Nie jest niczym zabezpieczona. Każdy program do nagrywania ma taką opcję, żeby zapisać w ISO.
-
BMW DVD HIGH 2016 MK4
Przeglądam kilka for dotyczących navi i na każdym jest taki baran, który napisze że ma i to już od dawna lub nawet wstawi linka do czegoś, ale nie poda hasła. Trzeba czekać, jeszcze 2017 High nikt nie udostępnił.
-
BMW ROAD MAP EUROPE PREMIUM 2017-1
matsember wszystko działa. Sprawdziłem idzie bez problemu. Najlepiej pobieraj wersje torrentową, nie musisz wtedy bulić kasiuty. pawel9832 jak już pobrał wszystko z mojego chomika to bez sensu pobierać od nowa z twojego. Mamy różne wersje. Musiałby targać wszystko od nowa.
-
BMW ROAD MAP EUROPE PREMIUM 2017-1
Jakimoto, no musiałbyś ściągnąć ponownie. Też polecam Kruka. Kod działa, wszystko ok. Szybko miło i bez problemu.