Skocz do zawartości

puzonn

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez puzonn

  1. Ładna, widać że zadbana :cool2:
  2. coś w tym jest gdyż bmw ma inny system regulacji fotela jak popularne inne marki, szczególnie przesuwanie przod tyl jest dla ludzi niezrozumiałe juz nie jeden wyciągał mi apteczkę, albo mało co nie wyrwał przedłużenia (fotele sporty), krew mnie odrazu zalewa.... a czy to bedzie profesor czy zwykla ku rwa na fotelu obok nie ma znaczenia, mozna tłumaczyć ale i tak nie zrobi tego właściwie stąd tez odrazu wiem który pasażer ma/miał bmw ;) a fotele elektyka to zbedny bajer chyba ze jest kilku uzytkowników ale dziewczyny i samochodu sie nie pożycza.... dochodzi spora wage elektyki... eee dziękuje nie potrzebuje :wink:
  3. puzonn odpowiedział(a) na Rufi46 temat w E46
    mozna sprawdzic luzy na turbo tak jak dostales podpowiedz pod kompem sprawdzic czy potrafi utrzymac cisnienie, jej prace przy roznych obr/obciążeniu itp ogolnie warto pelna diagnostyke zrobic, turbo, przeplywka, szyna, egr itp turbo regenerowane a jaki przebieg ? magiczne 200kkm ?
  4. w mpaku masz duży biały slizg po obu stronach przy błotniku, wyjmując kierunek będziesz mial do niego dostęp, utrudniony ale mozna go poluzować, ustalić idealnie i skrecic prawdopodobnie tam sie przekręcił albo wygiął czy lekko połamał
  5. jak masz jeden to co ty chcesz obstawiać ?
  6. jest dobrze, lepiej jak było ;) mozna zmienic kierunki na ori ale nie jest zle :norty: maska po zmianie na duzy plus :cool2:
  7. puzonn odpowiedział(a) na gajesiu temat w E46
    mayle hd nie są złe, wytrzymały 40tys i maja sie dobrze :wink:
  8. puzonn odpowiedział(a) na crayou temat w E46
    e46 to nie e60 czy nowsze modele gdzie masz od groma elektroniki ze potrzebujesz duzego aku wkladasz to co producent nakazał i tyle, po co robic sobie problemy
  9. za kolektorem jest, zdejmujesz obudowe filtra kabinowego i bedzie dostep klucz 10tka
  10. puzonn odpowiedział(a) na Pawell24 temat w E46
    nic nie idzie na dol po wylaczeniu swiatel :nienie: po uruchomieniu swiatel (nawet pozycji) wykonywany jest test silniczków, lampy ida na maxa w doł i podnoszą ustawiając sie na "wysterowanej" pozycji po to masz dwa czujniki na wahaczach przy xenonach
  11. przy pedale sprzegla http://www.otofotki.pl/img12/obrazki/cl9680_Zrzut_3.jpg
  12. puzonn odpowiedział(a) na tracs2 temat w E46
    a kolejny mirek to kupi, sklei i bedzie e60 m pakiet malyna ;)
  13. puzonn odpowiedział(a) na jusek0700 temat w E46
    chlopie pisz normalnie albo nic nie pisz, guma pod poduszka, co ty odpier alaszmoze miałes rozwalony łącznik elastyczny wału, albo koło pasowe ale ani jedno ani drugie nie jest pod poduszką :duh:
  14. no wlasnie z tą jakością jest różnie w nowych modelach, niby powinno byc lepiej ale epoka e46/39/38 jest na tyle specyficzna i ponadczasowa... ze mimo uplywu lat nadal daje rade ;) :wink: co prawda e46 tez ma gumowane elementy ktore bardzo latwo sie wycieraja i wygladaja paskudnie (tunel srodkowy, schowki itp temt znany) tyle ze jak ktos dba (nie rzuca tam tel itp) to mozna zachować stan idealny :wink: natomiast rączki i inne uchwyty za ktore musimy sie łapać pokrywać gumą lub innym materialem łatwo sciernym to porażka a tak wlasnie bmw uczynilo w następcach e46 itp :duh: albo znikające pixele tak jak piszesz znany temat ale litości - niedopuszczalny w bmw... a jednak :roll: ps. cdv ma e92 w benzynie ? Moze wywal to i będzie lepiej ze zmianami biegów... albo problem to sprzeglo/dwumas lub inny element układanki przeniesienia napędu, tak czy inaczej znając Ciebie ustalisz i wyeliminujesz :cool2:
  15. z mojego porownania na szybko kubelków e46 do e90 nie było różnicy, ogolnie to fotele SS to podstawa w bmw ;) za to w e60 było zdecydowanie lepiej w SS ;) odnosnie wykonczenia to tez przepaści nie ma e46/e90 (czy e92) dla mnie nawet minimalnie lepszej jakosci materialy ma e46 :wink:
  16. puzonn odpowiedział(a) na savater temat w E46
    a nie wiem bo w kwestii ringow sie nie wypowiadam (nie mam i miec nie bede) ale pamietaj ze przy 6000k nie bedziesz nic sensownego widział w nocy a jeszcze w deszczu....wypadek bliżej jak dalej... skasujesz bryke.... nie prorokuje ale oprócz robienia szalu pod remizą takie 6000k do niczego sie nie nadaje gdy masz rodzine, dzieci to należy cenić sobie bezpieczeństwo a do tego 4300k jest idealne i zresztą polecane przez każdego normalnego do xenonu poczytaj sam zdecyduj :cool2:
  17. gdy wciskasz sprzęgło to rozłączasz tym samym przeniesienie napędu hamując na biegu (bez sprzęgła) całość pracuje od początku do konca...
  18. puzonn odpowiedział(a) na savater temat w E46
    tylko i wyłącznie d2s philips 4300k z pewnego źródła a tym źródłem napewno nie bedzie najtańsza aukcja na allegro (albo osram mniej podrabiane ale tez trzeba byc czujnym) tak czy inaczej tanio nie bedzie
  19. m pakiet mhmmmkonkurs -> znajdz jeden element z m pakietu :wink: dobra fotele mozna podciagnac bo są SS ale mozna je było domowić za doplatą (ale te co są pod katem tapicerki nie wystepowaly w mpakiecie) mirki przechodzą sami siebie..... :duh:
  20. puzonn odpowiedział(a) na Xuobuzx temat w E46
    nie podlaczyl przeplywki a skoro to taki mechanik to taki też komputer posiada = niczego nie wykrywający na bank bład był, nieskasowany jest to nie polonez
  21. puzonn odpowiedział(a) na mmizu temat w E46
    na jednej nodze tylko baletnica ustoi, myślimy.... :duh:
  22. i zabawny i zakompleksiony a przede wszystkim zafascynowany głupota i brakiem logicznego myślenia :roll:
  23. niepotrzebnie to dodałeś, może gdyby zainteresowany sam zajrzał gdzie trzeba to zobaczyłby zamiast szampana łancuch ;) :roll:
  24. @Patgor a czego sie spodziewałes po odkreceniu korka oleju na pracujacym silniku ? Wyskakującego szampana ? Zgas silnik i odkrec korek, zajrzyj i zastanów się dlaczego chlapie olejem oraz parą (ewentualnie poczytaj o parze, różnicach temperatur itp) Obstawiam że zaraz odszczekasz że pisze złośliwie.... :mad2: Co do przebiegu to rarytas, mało ktore 320d z 2004r nie mówiac o starszych rocznikach ma jeszcze poniżej 200kkm, większość ma 250+ i są to normalne przebiegi mnożąc lata x ~30kkm 320d z przelotem 150kkm to ideał, nie powinno byc najmniejszych problemów z silnikiem i cała reszta, problemem jest tylko taki egz jeszcze znaleźć...
  25. wow, pokaż nam te felgi !seria M z fabryki wyjeżdżała na wzorach 67, 68, 163, 163M, 164 reszta felg jesli mają zgłębienie i wklejony znaczek M to są felgi m pakietowe, nie mają z serią M nic wspólnego

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.