Treść opublikowana przez elukaes
-
318 tds wentylator
Widzę,że cyrki się robią ja bym tego nie odwlekał sprawdź instalację czy nie ma przetarć nigdzie może gdzieś kable zwierają.
-
E36 1.8is za duże spalanie i ciągle rośnie :)
Radzę najpierw podpiąć komputer.Może to być też przepływka lub coś nie tak z dolotem a katalizator masz nic nie wycinałeś jak nie to ok. Weź też pod uwagę,że mamy chłodniejszą porę roku i auto dłużej się nagrzewa i może więcej palić jak silnik zimny a kiedy robisz może jeszcze krótkie odcinki trasy to może być i takie też spalanie.
-
pomoc kod do radia
Dzięki kolego znów mi pomogłeś.Wyrazy szacunku.Pozdrawiam.
-
E36 1.8is za duże spalanie i ciągle rośnie :)
A to zmienia postać rzeczy.
-
E36 1.8is za duże spalanie i ciągle rośnie :)
Ale jak masz zwykły gaz to sonda nie ma nic do rzeczy wtedy.Może podjedz na regulację gazu.
-
pomoc kod do radia
Witajcie ponownie.Znajomy posiada takie radio beckera i brakuje mu kodu co prawda to z land rovera ale może ktoś pomoże.. http://imageshack.us/a/img341/7450/dsc00334yy.jpg
-
E36 1.8is za duże spalanie i ciągle rośnie :)
Wiesz to może być przepływka lub czujnik temperatury ecu zaniża temperaturę i silnik pracuje na ssaniu ale wtedy były by problemy z pracą silnika na ciepłym.
-
E36 1.8is za duże spalanie i ciągle rośnie :)
Wiesz najlepiej podpiąć pod komputer bo powodów może być więcej.
-
E36 1.8is za duże spalanie i ciągle rośnie :)
Sprawdź sondę.
-
e36 318 is Problem z odpowietrzeniem i elektrozawórem
Tak jak już napisane elektrozawór do wymiany ale także odpowietrzyć należy dobrze aby płyn się nie pienił a może ta nagrzewnica jest nie dróżna
-
E36 1.6m40 93r.->1.8is m42 95r. Drugie narodziny.
Ok nie ma problemu zawsze pomogę na tyle ile będę potrafił.
-
E36 1.6m40 93r.->1.8is m42 95r. Drugie narodziny.
Wtyczki te same są i wymiary także.Alternatywą kaseciaka jest aux.Bratu ostatnio montowałem. Za swoje dałem 400 lub 500 zł już nie pamiętam wg mnie warto było konsola zrobiła się ładniejsza a i wzmacniacz podpiąłem pod to radio.
-
E36 1.6m40 93r.->1.8is m42 95r. Drugie narodziny.
Diabeł tkwi w szczegółach stara gałka http://imageshack.us/a/img842/7820/dsc00320pl.jpg a to nowa nareście http://imageshack.us/a/img231/2522/dsc00321mr.jpg
-
[E36] compact montaż OBC
Może podłączyłeś podtrzymanie pamięci po zapłonie i dlatego się przestawia.
-
1.8i sekwencja
Podjedź do gazownika niech zmieni Ci czas przełączenia na lpg.
-
Brak modułu komfortu E36 coupe 92r
Możesz pod siłowniki zamka u nich dostaniesz instrukcję obsługi i w google też znajdziesz dużo na temat centralnego.
-
Brak modułu komfortu E36 coupe 92r
Ja polecam firmę stig wszystko do auta centralne,sterowniki itd.
-
pomoc kod do radia
Dzięki kolego.
-
pomoc kod do radia
Proszę o kod do kaseciaka bavaria c rewerse rds wybity numer-BP1836N0247191 numer na naklejce-7641836340 oraz Bmw business cd wybity kod-BP0273Y8164532 kod z naklejki-7640273342/40/44Y8164532
-
e36 halogeny przednie - były i znikneły
Zacznij od najprostrzych rzeczy żarówka i bezpieczniki
-
E36 1.6m40 93r.->1.8is m42 95r. Drugie narodziny.
Niestety musiałem zakupić nowe dywaniki gumowe poprzednie myłem na myjce przy okazji i zjechałem na odkurzacz i kiedy odkurzyłem auto miałem zamiar je przynieść już szedłem po nie kiedy dziadek jeden zapytał o drogę jak skończyliśmy gadać ich już nie było wielka szkoda ori dywaniki z wytłoczonym okrągłym znaczkiem(na zdjęciach wcześniej widać jakie były miały taką jakby kosteczkę) wsiąkły ale byłem zły na siebie i własną głupotę.Teraz mam drugie...ale już nie takie jak poprzednie-szkoda chodz i na nich widnieją jakieś po niemiecku wyrazy i numery i napisy bmw ale czy ori?Tego nie jestem pewien. Wycieraczki te są ładne na foto wyszły paskudnie http://i1290.photobucket.com/albums/b529/malyjary/e36/DSC00311.jpg
-
Boczki od kombi do sedana?
Przednie tak tylne nie
-
Pytanie odnośnie rezerwy,oraz wskażnika spalania w konsoli.
Jak będziecie jechać na trasie ze stałą prędkością to ekonomizer wskazuje przybliżone spalanie mi 9l co potwierdza obc.
-
Pytanie odnośnie rezerwy,oraz wskażnika spalania w konsoli.
Na rezerwie masz 8 litrów.Wiesz co do spalania to spalanie jakie pokazuje ekonomizer to spalanie chwilowe i w rzeczywistości jest inaczej.Niepotrzebnie się stresujesz tym.Cóż aby obliczyć spalanie najlepiej zalać do pełna i po przejechaniu 100km dolać do pełna i masz wynik.
-
Pytanie odnośnie rezerwy,oraz wskażnika spalania w konsoli.
Nie jeździj na rezerwie bo pompę paliwa będziesz musiał kupić nową.A bo do ekonomizera to normalne jego zachowanie,że wykracza poza 30.Jeśli stoisz to też wskazówka chowa się poza 30.Tak powinno być.