Skocz do zawartości

daski

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daski

  1. Na obecną chwilę na razie nie mam nic na oku.Jak będę coś miał dam Ci znać na PW-ogólnie możemy kontaktować się na PW. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Masz VIN - zadaj pytanie tutaj : viewforum.php?f=44 PS Chociaż VIN jest wyssany z palca :duh:
  3. Sa starsze auta z automatem i maja sie dobrze. :cool2: No,prorok czy co? :mrgreen:
  4. Jakiś czas temu kolega 320Si miał 525i.Zapytaj na PW.
  5. Było viewtopic.php?f=44&t=273370&p=2048325&hilit=E60+530i#p2048325
  6. Jest to pianka do czyszczenia,dezynfekcji parownika klimatyzacji.Poszukaj na internecie,jest tam instrukcja jak ją zastosować.
  7. W E39 przez 5 lat lałem castrola edge 0W40.Silnik lekko się pocił ale nie było potrzeby dolewania,nie robiłem płukanek.Może nawet wstyd mi się przyznać,przez ten czas nie wymieniłem odmy a zrobiłem trochę ponad 70 tys.
  8. Kurna,Sosna,przecież WD40 nie jest do takich spraw :cry2: Mogą kończyć się szczotki.Sprawdź to chłodzenie także.
  9. Po wymianie szyby z sensorem deszczu trzeba aktywować nowy sensor przy pomocy INPY-inaczej nie będzie działał.W INPIE wchodzisz w E39,następnie w karoseria a tam w czujnik deszczu AIC.Masz tam podmenu na dole,możesz zobaczyć status sensora,aktywację(inicjalizację),błędy.Poniżej zamieszczam zdjęcia z mojej byłej E39 ze sprawnym sensorem i z uszkodzonym.Także kiedyś wymieniałem szybę i musiałem taką operacje przeprowadzić. Sensor sprawny http://static.pokazywarka.pl/i/5938809/687465/sensor-deszczu-sprawny.jpg sensor uszkodzony http://static.pokazywarka.pl/i/5938820/309789/sensor-deszczu-uszkodzony.jpg
  10. To,że skóry wymienione na jasne to dla mnie plus.Ważny stan techniczny i serwis auta. Wklej VIN w temat.
  11. Mi kiedyś po nacisnieciu hamulca trzeszczał pedał.Nasmarowałem i było ok.Podobnie było z pedałem sprzęgła.
  12. Mam dokładnie jak pisze kolega Młodzik18.Padł mi moduł MULF a nastepnie zmieniarka.Kupilem w ASO most i jest przejście przez swiatłowód.Zostaje kupno MULFA lub TCU,zmieniarki,zakodowanie i....oby działało.
  13. Osobiście ja 500km bym nie jechał.Najpierw sprawdź przebieg.
  14. Zdejmij osłonę silnika i zobacz od spodu na kanale.Może cieknie z simeringa koła pasowego lub dalej w stronę skrzyni.
  15. A może to tak : 20 -13=7tys. na pakiet startowy? :lol:
  16. Ja mam to samo.I jeszcze zmieniarka mi odmówiła posłuszeństwa :cry2:
  17. daski odpowiedział(a) na silverr temat w E60, E61
    Tak jest,30tys.W moim jest 25tys. a wymieniam co około 15tys. Ja nigdy nie myślałem o takiej ingerencji w komputer.
  18. :cool2: Dajta zarobić innym :cry2: Ale czego Jaś się nie nauczy,tego Jan nie będzie łumiał :mrgreen:
  19. Historię auta to sprawdź Ty.Te silniki potrafią nieraz brać spore ilosci oleju przez uszczelniacze zaworowe i ostatni wlasciciele leją za gęste oleje i silnik umiera.
  20. W E60 do 15tys. mimo że komputer pokazuje 25 tys. Wcześniej w E39 sugerowałem się zielonymi kontrolkami.
  21. To jeszcze daj VIN. viewtopic.php?f=44&t=72889

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.