Skocz do zawartości

daski

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daski

  1. Ja się dziwię,że montujesz 19 do 520i.
  2. Poczekaj,poszukaj,coś dorzuć jeszcze bo możesz płakać i płacić.
  3. Wymienione zderzaki,nawigacja.Nie ma zdjęć środka-sprzedający jakby się bał tego pokazać?
  4. Bo Tapatalk to wielkie g...o.Wyszukuj na komputerze.
  5. Od tego jest odpowiedni dział :search:
  6. Tak,ładowanie powinno się robić pod maską.Ja mam zwykły prostownik z regulacją natężenia ładowania i amperomierzem.Zawsze ładuję na małym prądzie.
  7. W moim przypadku winny był słaby już jedenastoletni oryginalny akumulator.Właśnie kupiłem nowy,wymieniłem i jest ok.Jak ładowałem stary przez noc to przez kilka dni było ok a potem znowu to samo.
  8. daski odpowiedział(a) na Zyga24 temat w E39
    Pytanie na jaki czujnik wymieniłeś.Tanie chińskie czujniki prawie od razu są już nieraz niesprawne.
  9. Jeśli szukasz właśnie takiego auta z takim silnikiem to masz dwa w jednym miejscu-nie zdarza się to często. Potwierdź przebieg,serwisy i oglądaj. W dziale giełda popraw MB4 na M54 :cool2:
  10. To nie są nity a śruby torx mocujące osłonę i są one jak najbardziej oryginalne.Pierwsze wersje E60 wychodziły z takimi jasnymi śrubami,potem już były czarne.Jakby uszkodzone żaluzje z przodu zamykające i otwierające dostęp powietrza do chłodzenia. Auto wg.mnie warte oględzin jeśli potwierdzi się przebieg i serwisy.
  11. Jeśli nie masz zamiaru kupować auta i tylko "tak sobie wrzucasz" to pomyśl nad tym,że marnujesz czas tych,którzy starają Ci pomoc w kupnie.Zabawy zostaw sobie na prywatne okazje!
  12. Kierownica wymieniona z S240 na S249. Czyli co?-możliwość dzwona?
  13. Najprawdopodobniej urwany kabelek od czujnika temperatury lub brak czujnika (takie są tego objawy -40 stopni) Co do temperatury 16 stopni na wyświetlaczu to jest to zadana temperatura dla systemu klimatyzacyjnego.
  14. Dołożona nawigacja,wymieniona kierownica oraz listwy z drewnianych na teraźniejsze.
  15. Sprawdź to auto tutaj: viewtopic.php?f=44&t=186938
  16. Ja miewam to samo tylko w małym stopniu,prawie niezauważalnie i nie zawsze. Nie kazano mi się tym przejmować co czynię :mrgreen:
  17. Z VIN się zgadza. Przebieg rzeczywiście do weryfikacji :mrgreen:
  18. "Ostatni przeglad wykonany 17.07.2015 juz w Polsce w serwisie BMW" Nie wiem,może jestem za podejrzliwy ale takie numery robią handlarze z cofaniem licznika a potem z byle pierdułą do ASO i jest te 92 tys. :think:
  19. To jest auto przed liftem 05.2000 a lift był w 09.2000.Żaden M-Pakiet. Wymienione zderzaki,lampy.Instalacja STAG 300 jeśli dobrze dobrana i założona to sprawuje się super(ciekawe jakie podzespoły).

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.