Witam chcialbym wybrac sie do niemiec po auto znalazlem taki egzemplarz.Czy warto kupic za ta cene,sprzedajacy ma ksiazke serwisowa do pewnego czasu a pozniej faktury na wszystkie naprawy do zrobienia jest rdza na blotniku dorzuca zimowki do niego http://www.mobile.de/pl/Samochod/BMW-325i-Klimaautomatik-Xenon-ALU18-Zoll/vhc:car,pgn:1,pgs:50,srt:date,sro:desc,mke:3500,frn:01-2000,prn:2000,prx:4001,ger:manual_gear,pwn:110,vcg:limousine/pg:vipcar/217684978.html