Skocz do zawartości

daski

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daski

  1. Przebieg: 188'514 km Letzte MFK: 08.08.2012 Teraz przebieg 187000?
  2. Jeśli było u rolnika to fotel kierowcy wszystko tłumaczy.Jeśli nie,to fotel kierowcy tłumaczy kręcony przebieg.
  3. Ten "prawdziwy wzór" ma najprawdopodobniej wymienione lampy z przody i z tyłu na poliftowe.Ciekawe dlaczego?Bo jeśli właściciel dla siebie to super :cool2:
  4. Poszukaj lub zadaj pytanie tutaj: viewforum.php?f=48
  5. Cło odpada jeśli auto zostało wyprodukowane na terenie UE. Według sprzedającego auto ma opłacone opłaty celno-skarbowe więc nie zostało wyprodukowane w UE.
  6. Ja w mojej E39 520i M52TU przez 80 tys. lałem Castrol 0W40 Edgie i przy wymianach wg wskazań zielonych kontrolek nic nie dolewałem.Auto na liczniku miało 230 tys.w chwili sprzedaży.
  7. :search: Poszukaj wyszukiwarką,jest kilka takich tematów :search:
  8. piszesz "kolego" a temat założyła dziewczyna ;) a może ona próbuje zainstalować IPLĘ do komunikacji interfejsu z autem ;o (taki mały żarcik) jednym z najważniejszych problemów przy instalacji/uruchamianiu INPY są wszelkiego typu zapory systemu windows, antywirusy, programy do telefonów i jakieś różne "pierdółki" które trzeba poprawnie wyłączyć. Pozdrawiam Rzeczywiście chodziło mi o INPĘ :) ale powiem szczerze, że żarty żartami a problem dalej występuje. Zainstalowałam windows xp, w sumie jest czysty i nie ma żadnych antywirusów itp. Udało mi się raz doprowadzić do połączenia z autem, ale ogólnie w samym programie większość rzeczy nie działała, tylko ten ogólny test. Kable mam dwa i według tego co pisali sprzedawcy - pasują do mojej bmki. Znalazłby się jakiś miły kolega, który by mi pomógł przy instalacji? Zależy mi na konkretnych poleceniach co po kolei i jakie wersje (bo widzę, różni różnie piszą). Jestem po informatyce, więc dam rade zastosować się do poleceń. Komputer nie jest mi obcy, tylko to środowisko odnośnie bmw trochę tak:) Napisz do Kolegi Din76,może Ci to zrobić za pomocą teamviewera,mi pomógł.
  9. daski odpowiedział(a) na jarasss1993 temat w E46
    Takie bzdury komu jeszcze opowiadasz? :mrgreen: Jaki olej lejesz? Strażniku Teksasu,spinasz się tak, jakbym Ci matkę obrażał, a tylko żartuje z dizla.. :mrgreen: Dystansu trochę Panie maniek, bo Ci żyłka pęknie. Kolego Pacino20,te silniki naprawdę są "słynne" z "brania" oleju szczególnie do roku bodajże 2004 gdzie wtedy poprawiono materiał na uszczelniacze zaworowe.Niektóre potrafią "zjeść" 1L na 1000km. Kolega maniek21112 słusznie prawi i to nie są bzdury a Ty ucz się od starszych i trochę pokory :nienie:
  10. Nic to!Kolego i Panowie,to auto można kupić dla samych felg :mrgreen:
  11. daski odpowiedział(a) na AdminOld temat w Polecane warsztaty
    Można wiedzieć jakim autem?
  12. Realne spalanie trasa 9-13L miasto 13-18L Moja miała także magiczny przebieg 180 tys a po podłączeniu pod INPĘ 230 co potwierdziło ASO.
  13. daski odpowiedział(a) na AdminOld temat w Polecane warsztaty
    Sam jestem ciekawy.
  14. Myślisz,że wstawienie VIN-u i linka wystarczy? Przeczytaj regulamin.
  15. Jeździłem w mieście(latem) z testem nr 7 oraz z podpiętą INPĄ.Temperatura oscylowała w granicach 86-96 stopni.Trochę powyżej 97 stopni załączał się wentylator i po osiągnięciu temperatury około 95-96 wyłączał się. Komora silnika sprawia wrażenie mocno nagrzanej i u mnie z powodu tego,że przód auta jest z aluminium a aluminium bardzo dobrze przyjmuje i oddaje ciepło.
  16. daski odpowiedział(a) na dakine0007 temat w E60, E61
    Jaką masz nawigację wg. VIN-u?Professional lepiej brzmi od Business.
  17. Wyposażenie z VIN się zgadza.Brak oryginalnych felg styl 134.Zweryfikuj przebieg ze stanem faktycznym.Na fotkach :cool2:
  18. Z M-pakietu ma kierownicę,podszycie antracyt i sportowe siedzenia(to żaden M-pakiet :mrgreen: ).Nie ma żaluzji za grillem-chyba usunięte.
  19. daski odpowiedział(a) na edek115 temat w E60, E61
    Jeśli auto było wyposażone fabrycznie w jakieś gadżety typu "policja" to musi być to w VIN-ie. Również ktoś sam jako samoróbkę mógł tą antenę tam umieścić z jakiegoś powodu.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.