Treść opublikowana przez daski
-
BMW 535 - wbade11060bm55265- łódzkie
daski odpowiedział(a) na Jerryccc temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzebieg: 188'514 km Letzte MFK: 08.08.2012 Teraz przebieg 187000?
-
BMW 535 - wbade11060bm55265- łódzkie
daski odpowiedział(a) na Jerryccc temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeśli było u rolnika to fotel kierowcy wszystko tłumaczy.Jeśli nie,to fotel kierowcy tłumaczy kręcony przebieg.
-
BMW 530d prawdziwy wzór wbanr71030cr05041
daski odpowiedział(a) na robek123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTen "prawdziwy wzór" ma najprawdopodobniej wymienione lampy z przody i z tyłu na poliftowe.Ciekawe dlaczego?Bo jeśli właściciel dla siebie to super :cool2:
-
Kabel diagnostyczny oraz tylna szyba otwierana.
Poszukaj lub zadaj pytanie tutaj: viewforum.php?f=48
-
e60 WBANE31050B947916
daski odpowiedział(a) na jas87 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCło odpada jeśli auto zostało wyprodukowane na terenie UE. Według sprzedającego auto ma opłacone opłaty celno-skarbowe więc nie zostało wyprodukowane w UE.
-
e46 323ci WBABM310X0EZ65378 Poznań - Walony w tył
daski odpowiedział(a) na Tefugioss temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeśli są w bardzo dobrym stanie to nawet więcej.
-
Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
Ja w mojej E39 520i M52TU przez 80 tys. lałem Castrol 0W40 Edgie i przy wymianach wg wskazań zielonych kontrolek nic nie dolewałem.Auto na liczniku miało 230 tys.w chwili sprzedaży.
-
Kasowanie Inspekcji Klocków Hamulcowych E90
:search: Poszukaj wyszukiwarką,jest kilka takich tematów :search:
-
BMW E90 IPLA problem
piszesz "kolego" a temat założyła dziewczyna ;) a może ona próbuje zainstalować IPLĘ do komunikacji interfejsu z autem ;o (taki mały żarcik) jednym z najważniejszych problemów przy instalacji/uruchamianiu INPY są wszelkiego typu zapory systemu windows, antywirusy, programy do telefonów i jakieś różne "pierdółki" które trzeba poprawnie wyłączyć. Pozdrawiam Rzeczywiście chodziło mi o INPĘ :) ale powiem szczerze, że żarty żartami a problem dalej występuje. Zainstalowałam windows xp, w sumie jest czysty i nie ma żadnych antywirusów itp. Udało mi się raz doprowadzić do połączenia z autem, ale ogólnie w samym programie większość rzeczy nie działała, tylko ten ogólny test. Kable mam dwa i według tego co pisali sprzedawcy - pasują do mojej bmki. Znalazłby się jakiś miły kolega, który by mi pomógł przy instalacji? Zależy mi na konkretnych poleceniach co po kolei i jakie wersje (bo widzę, różni różnie piszą). Jestem po informatyce, więc dam rade zastosować się do poleceń. Komputer nie jest mi obcy, tylko to środowisko odnośnie bmw trochę tak:) Napisz do Kolegi Din76,może Ci to zrobić za pomocą teamviewera,mi pomógł.
-
bierze olej e46 318 143km
Takie bzdury komu jeszcze opowiadasz? :mrgreen: Jaki olej lejesz? Strażniku Teksasu,spinasz się tak, jakbym Ci matkę obrażał, a tylko żartuje z dizla.. :mrgreen: Dystansu trochę Panie maniek, bo Ci żyłka pęknie. Kolego Pacino20,te silniki naprawdę są "słynne" z "brania" oleju szczególnie do roku bodajże 2004 gdzie wtedy poprawiono materiał na uszczelniacze zaworowe.Niektóre potrafią "zjeść" 1L na 1000km. Kolega maniek21112 słusznie prawi i to nie są bzdury a Ty ucz się od starszych i trochę pokory :nienie:
-
e46 323ci WBABM310X0EZ65378 Poznań - Walony w tył
daski odpowiedział(a) na Tefugioss temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNic to!Kolego i Panowie,to auto można kupić dla samych felg :mrgreen:
-
Lubelskie
Można wiedzieć jakim autem?
-
BMW e60 WBANA71000B105150
daski odpowiedział(a) na jas87 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSprzedana :sad2:
-
BMW e60 WBANA71000B105150
daski odpowiedział(a) na jas87 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRealne spalanie trasa 9-13L miasto 13-18L Moja miała także magiczny przebieg 180 tys a po podłączeniu pod INPĘ 230 co potwierdziło ASO.
-
E46 Coupe 320CI WBABD11030PM33768 Warszawa
daski odpowiedział(a) na dar3k2015 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażProsz viewtopic.php?f=44&t=182523
-
Lubelskie
Sam jestem ciekawy.
-
e39 2.5i Radom WBADT310X0GN73338
daski odpowiedział(a) na kulyk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOstatni wpis 5 lat temu.Wątpię w ten przebieg.
-
E60 535 2009', Różanki WBANX91070CU48106
daski odpowiedział(a) na Ontario temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMyślisz,że wstawienie VIN-u i linka wystarczy? Przeczytaj regulamin.
-
530i M54 Wskaźnik temp płynu chłodniczego, jak interpretować
Jeździłem w mieście(latem) z testem nr 7 oraz z podpiętą INPĄ.Temperatura oscylowała w granicach 86-96 stopni.Trochę powyżej 97 stopni załączał się wentylator i po osiągnięciu temperatury około 95-96 wyłączał się. Komora silnika sprawia wrażenie mocno nagrzanej i u mnie z powodu tego,że przód auta jest z aluminium a aluminium bardzo dobrze przyjmuje i oddaje ciepło.
-
Slabe naglosnienie
Jaką masz nawigację wg. VIN-u?Professional lepiej brzmi od Business.
-
e 60 WBANA31010B912544 co sądzicie
daski odpowiedział(a) na jas87 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWyposażenie z VIN się zgadza.Brak oryginalnych felg styl 134.Zweryfikuj przebieg ze stanem faktycznym.Na fotkach :cool2:
-
E61 530d WBANS71000CP32809 Zduńska Wola
daski odpowiedział(a) na Chagi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ M-pakietu ma kierownicę,podszycie antracyt i sportowe siedzenia(to żaden M-pakiet :mrgreen: ).Nie ma żaluzji za grillem-chyba usunięte.
-
Jakas dziwna antena?
Jeśli auto było wyposażone fabrycznie w jakieś gadżety typu "policja" to musi być to w VIN-ie. Również ktoś sam jako samoróbkę mógł tą antenę tam umieścić z jakiegoś powodu.
-
E39 530i, 2002 Zuzela WBADT61090CJ56978
daski odpowiedział(a) na miketcho temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJedź.
-
E39 530i, 2002 Zuzela WBADT61090CJ56978
daski odpowiedział(a) na miketcho temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSerwis auta szybko zakończony. :?: :?: :?: