:search: :search: :search: :search: :search: :search: Witam wszystkich, potrzebuję pomocy w sprawie naprawy abs, nie działa, święci się kontrolka no i oczywiście kontrola trakcji też się swieci. Po podłączeniu się do złącza diagnostycznego wychodzi błąd czujnik tylnego prawego. Tutaj zaczynają się schody, wymieniłem czujnik i nic. Dokąd idzie kabel od czujnika? chciałbym go sprawdzić. Możliwe że uszkodzony jest magnes na łożysku, jak to sprawdzić? Niechciałbym wymieniać łożyska nie potrzebnie. Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi.