Treść opublikowana przez daski
-
E39 530D 2000 WBADP81020GS94581
daski odpowiedział(a) na ziolo944 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPo VIN się zgadza. Fajnie,ja miałem Włoszkę z Niemiec,ta jest Włoszką ze Szwajcarii :mrgreen:
-
e46 328i 1998 , Kraków WBAAM51020EZ44659
daski odpowiedział(a) na siwy062 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażStołki zmienione z TKANINA FLOCK HASH / antracyt (E3AT) na skórę,kierownica także ze zwykłej skóry bez przycisków na M z przyciskami.Przód źle poskładany,dołożone ksenony.Zawieszenie widać że modzone.Nic o aucie w ogłoszeniu...biedny samochodzik.
-
E60 520D zarniki
Tylko jeśli jest to oryginał to jest ok w co wątpię. Rzeczywiście cena dwa razy niższa a nawet więcej niż u sprawdzonych sprzedawców.
-
BMW E60 - uszkodzony zderzak
Zrób jak pisze Kolega danielxc717
-
Płyn wspomagania
Ważne aby był taki sam kolor płynu.W E39 miałem czerwony ATF i dolewkę robiłem czerwonym ATF (w E39 są częste wycieki ze zbiorniczka) w moim E60 jest sucho,płyn jest też czerwony.
-
E61 530d 2004 WBANJ71010B519263
daski odpowiedział(a) na kotu temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie wydaje się Wam,że zderzaki mają inne odcienie?
-
Bmw e60 545 łodzkie VIN B081269
daski odpowiedział(a) na piczkok temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie widzę naklejki ksenonu,przynajmniej po lewej stronie zdjęcia.
-
BMW x5 3.0d Vin WBAFF41040LZ08820
daski odpowiedział(a) na pecha75 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPopraw link bo nic tu nie ma.
-
Proszę o pomoc "temperatura"
Wiatrak wiskotyczny to jedno a wentylator elektryczny to drugie. Ty masz wentylator elektryczny.Nie ma czegoś takiego jak piszesz. Możesz mieć uszkodzony czujnik temperatury sterujący wentylatorem.
-
BMW E60 520i-2.2 wyciek płynu ze zbiorniczka uzupełniajacego
Ja kupiłem na Allegro za 175 zł bodajże.Bez znaczka BMW ale z takimi samymi numerami jak oryginał.Korek za 75 zł w ASO. No i gitarka jest.
-
e46 330i WBAAV51080FZ00897
daski odpowiedział(a) na piotto0 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażŚwięty Krzysztofie :duh: toż to z deszczu pod rynnę :nienie:
-
e46 330i WBAAV51080FZ00897
daski odpowiedział(a) na piotto0 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOpłata za "Szwajcara": 33% cła od wartości auta plus 18,6% akcyzy powyżej 2l,razem 51,6% wartości auta.
-
BMW E60 520i-2.2 wyciek płynu ze zbiorniczka uzupełniajacego
Oczywiście,że pęknięcia zbiorniczka wyrównawczego się zdarzają.Ja osobiście wymieniałem go w tamtym roku z tym,że mi pękł z boku a nie jak u Ciebie przy króćcu dolnym. Często podejrzewa się,że padła uszczelka pod głowicą ale w większości przypadków są to pęknięcia z powodu SKS :mrgreen:
-
E61 530xd 2007, Olsztyn WBAPY710X0CU16423
daski odpowiedział(a) na kaczy1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRzeczywiście, http://www.bmwarchiv.de/ nie dekoduje VIN-u tego auta i ja miałem nie raz problem z rozkodowywaniem z tego linka.Ale są jeszcze inne. Autko niczego sobie ze zdjęć i VIN-u. Sprawdź,jedź,oglądaj. P.S. Dla mnie fela powinna być BMW :wink:
-
E91 2011 Kwidzyń 320d WBAUY710X0F214621
daski odpowiedział(a) na doradca temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWg. VIN nie ma M-pakietu: VIN: WBAUY710X0F214621 Type code: UY71 Model: 320D EFFDYN EDITION (EUR) E-F-R series: E91 LCI (LifeCycleImpulse) Series: 3 Type: TOUR Steering: LL Doors: 5 Engine: N47T Displacement: 2.00 Power: 120 (163 hp) Drive: HECK Transmission: MECH Paint code: 896 - BLUEWATER METALLIC Upholstery code: LCSW - LEDER DAKOTA/SCH Prod.date: 2011-11-03 S1CA SELECTION COP RELEVANT VEHICLES S1CB ACEA / CO2 scope S1CC Auto start/stop function S1CD Brake Energy Regeneration S2BW BMW LA wheel, double spoke 268 S2PA Lockable wheel bolt S3AA DACHRELING SCHWARZ S4AE Armrest front, retractable S4CG Interior trim strips "satin-silber" matt S6AA BMW TeleServices S6AB Control, Teleservices S6FL USB/audio interface S6VC STEUERUNG COMBOX P7KB NAVIGATIONPAKET PROFESSIONAL P7RS Package Comfort S8S3 Automatic locking during starting S8SC Telematics access request,country-spec. S8SP Control unit COP S8TL TAGFAHRLICHT FRONT UND HECK AKTIV S8TN TAGFAHRLICHT UEBER LICHTMENUE EINST S230 Extra package, EU-speciifc S240 Steering wheel, leather S249 Multifunction f steering wheel S321 Exterior parts in vehicle colour S431 Interior rear-view mirror with auto dip S441 Smoker package S493 Storage compartment package S507 Park Distance Control (PDC), rear S520 Fog lights S521 Rain sensor S534 Automatic air conditioning S540 Cruise control S548 Kilometre speedo S609 Navigation system, Professional S620 Voice control S644 Preparation f mobile phone w Bluetooth S698 Area-Code 2 for DVD S868 Language version, Dutch S886 Operating instructions, Dutch Popraw link bo nie działa.
-
e46 330i Ryki WBABN51040JT62751
daski odpowiedział(a) na wentyl666 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ tym przebiegiem to przesadził :duh:
-
E46 320i 2003, Tczew CH55540
daski odpowiedział(a) na m-a-tek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego m-a-tek,gdzie mieszkasz?Patrząc na Twoje wyszukane auta tutaj to są one trochę porozrzucane po Polsce.Wrzucasz auta do tego działu (już 11 sztuk)od dwóch tygodni.Byłeś oglądać jakieś?
-
zestaw naprawczy
Zrobiłem fotkę mocowania dojazdówki: http://static.pokazywarka.pl/i/6033421/342582/img-2693.jpg Stalowa taśma jest owinięta taśmą materiałową (trochę się odkleiła i opadła,muszę poprawić) bo ocierała nieraz na wybojach o oponę i trzeszczało.
-
E46 330D WBAED91030FM75097
daski odpowiedział(a) na Krzysztof676 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTrochę mętliku narobiłeś DRAY. :wink: A co do auta to trzeba negocjować,przynajmniej co do przebiegu jeśli jest oryginalny.
-
E46 318Ci 2005, Pyrzyce WBABX91000PN77817
daski odpowiedział(a) na m-a-tek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSam wypisujesz takie pierdoły. W mojej byłej E39 kobita właścicielka miała na kciuku pierścionek i zjechała kierę przy przebiegu 140tkm od wewnątrz,porozcinała nici. A co do "bez odbioru" to jesteś fanem Czterech Pancernych? :norty:
-
E46 1.8i benzyna Kraków WBAAY71060FZ52516
daski odpowiedział(a) na ludwiik temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChyba nie ma co się przyczepić ze zdjęć. To nie byłeś oglądać?
-
debica 225/50 do e60
Czy wysokość 50 to nie za niska na zimę?Ja mam 55 i myślałem o 60.
-
dziwna praca klimatyzacji.Potrzebna pomoc.
Najprawdopodobniej może być uszkodzony czujnik wysokiego ciśnienia ale i być może coś dzieje się z wentylatorem.
-
E60, 2007r., Tychy, WBANX31010CW80343
daski odpowiedział(a) na _piotr temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak,przednie blotniki są aluminiowe.Tak samo kielichy.
-
zestaw naprawczy
Tak,dojazdówka 17 cali 135-80-17.Na górze w środku bagażnika są fabryczne otwory.Tam przez jeden z otworów przewiesiłem stalową taśmę,która ma otwory na końcach,włożyłem śrubkę i oba końce skręciłem motylkiem.I tak sobie wisi :cool2: