Treść opublikowana przez krys32
-
Zakup e39 2.0 / 2.8
Pieniążków może być trochę mało. Rocznik do września 98 będzie bez vanosów więc lepiej. Co do instalacji to BMW dobrze znosi gaz jeżeli instalacja będzie dobra i założy ją człowiek z głową. Więcej się dowiesz w tematach na górze. Powodzenia w zakupie.
-
E39 525D by palekkk
Tak prawda :D Nawet moja dawała mi jakieś kremy i ch... dały :D Teraz mam na kierownicy drugą nakładkę założoną bo mi tej kierownicy szkoda, a po drugie pierwszą już zdarłem. Dlatego znajomi powiedzieli, że jakby mieli mi auto pożyczyć to tylko i wyłącznie jakbym w rękawiczkach jeździł hehe :D
-
E39 jakie mieliście problemy po zakupie?
Fajną musiał mieć minę ten co od niego kupowałeś auto :mrgreen: A jeszcze jakbyś powiedział, że nie kupujesz to już w ogóle hehe
-
Zmiana kaseciaka na CD
Zmieniarka jeżeli jest to znajduje się w schowku w bagażniku po lewej stronie.
-
520i lpg przerywa nieregularnie
No i dobrze, że wszystko ok. :cool2: Miłej zabawy :D
-
Ciepłe powietrze leci tylko podczas jazdy
Słuchaj zadzwoń do mnie to Ci wytłumaczę po chłopsku :mrgreen: Numer piszę Ci już na PW
-
520i lpg przerywa nieregularnie
No drogie lecz kupując komplet można dobrze zaoszczędzić w focie. Jedna cewka 254zł. bodajże, a ja za komplet płaciłem 1600zł. Więc sztuka wychodzi po 200zł.
-
Ciepłe powietrze leci tylko podczas jazdy
Myślisz, że pompa wody koledze padła?
-
e39 523i benzyna 1997 sedan gniazda zaworowe
Ja zbyt dobrych opinii nie słyszałem o tych dodatkach niestety.
-
Ciepłe powietrze leci tylko podczas jazdy
Ja obstawiam zapowietrzony układ. Wczoraj się męczyłem z tym i nie tylko :duh:
-
pytanie na temat wiatraka e39
Nowego roku, ale chyba 2014 :mrgreen:
-
520i lpg przerywa nieregularnie
To ktoś zdolny to robił. Ale już po wymianie cewek?
-
E39 525D by palekkk
Co do kierownicy to chyba od rąk zależy. Dajcie mi jakąś kierownicę na 2-3 miesiące i zajadę ją hehe :D Znajomi mówią, że papier ścierny mam w rękach :mrgreen: Co do lamp. Jeżeli Ci się podobają to ok. Uważam, że fajnie, że temu takie się podobają, a tamtemu inne. Można e39 zobaczyć w różnych odsłonach. Jakby wszystkie auta i ludzie byli tacy sami to by było nudno.
-
Ekonomiczne/bezawaryjne silniki w E39
No wiem, jednak 4.4 było jednym z marzeń na liście i w końcu zostało wykreślone z tej listy :P A, że koszty... Hmm byłem świadomy mniej więcej hehe :mrgreen:
-
z 530d Touring do 728i
Ja też bym nie kupił 4.4 na vanosach dlatego szukałem starszej bez vanosów, ale zadbanej. Wybór padł i nie żałuję :P
-
523i - falujące obroty, gaśnie
Nie będą pasowały. Czujniki nie należą do najtańszych. Najlepiej jakbyś miał podmienić od kogoś. A co do szczelności do kup zmywacz do hamulców i psikaj ile wejdzie. Jak obroty się zwiększą to jest nieszczelność.
-
Zmiana kaseciaka na CD
Ale one się nie rozdziela czasem na dwie części? :roll: Taniej by wyszło. A zmieniarki w bagażniku kolega nie ma?
-
Gwizdy od 2500rpm m57
A Ty Paweł znów o jednym :mrgreen:
-
520i 97 sekwencja - problem z odpalaniem na mrozie
Tym bardziej, że technika idzie cały czas do przodu i na przykład sterownik gazu AG CZECH z funkcja (ATS) pobiera sam i zapisuje mapę benzynową i gazową w trakcie jazdy, wprowadza samoczynnie korekty mapy gazowej tak, aby mieszanka gazowo-powietrzna była taka sama jak na benzynie.Wobec tego nie trzeba jechać na regulację instalacji,ponieważ sterownik zrobi to sam. Mogę powiedzieć, że ten sterownik spisuje się bardzo dobrze. Założyłem go u siebie i wiem, że mieszanka jest właściwie dobrana. A że trochę więcej gazu pobiera to nic. Chociaż silnika nie będę musiał remontować za jakiś czas :)
-
Holowanie automatu
Z tym ostatnim pytaniem to żeś pojechał po bandzie. Takie coś to wychodzisz do auta i sprawdzasz. A reszta jest na forum Nie trzeba nigdzie szukać nawet hehe :D Jest widoczna gołym okiem hehe :D Chyba, że nie masz ucha do wkręcenia :mrgreen:
-
Ekonomiczne/bezawaryjne silniki w E39
No ja kupiłem cewki nie dawno. 1600zl za komplet oryginalnych :duh:
-
520i 97 sekwencja - problem z odpalaniem na mrozie
Na pewno nie pożyje bo też miałem oryginał i rok temu padł na amen.
-
pytanie na temat wiatraka e39
Najlepiej niech nagra filmik to ja będę płakał ze śmiechu :D Kolega weźmie skuterek, linkę, złapię i jakoś pójdzie. A potem na youtube 5 gwiazdek hehe :mrgreen:
-
520i 97 sekwencja - problem z odpalaniem na mrozie
U mnie to samo. Brak problemów. W ogóle miałem 3 BMW i z żadnym nie miałem problemów w zimę. Zawsze na strzał. Troszkę dłużej trwało z e46 2.0d, ale bez przesady.
-
z 530d Touring do 728i
Spokojnie. Nie jest za szybkie. Każdy tak mówi jak się przejedzie. Ja się przyzwyczaiłem przed te dwa lata i szału już na mnie nie robi. Chociaż jak pojeżdżę w pracy jetta i wsiadam potem do siebie to odczuwam ten zapas mocy :P