Treść opublikowana przez krys32
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Ach Ty z tymi myszami :D Wykończą Cie hehe :mrgreen: Ale jak widać e39 można kupić w cenie e34. Ale ile kasy potem trzeba włożyć hehe :D
-
Bmw e39 emulator przepalonej zarowki tylnych lamp
To czekam :D No co Ty 48Ω za duża oporność Ja na ringi wstawiałem 5w na 0,5 Ω. Ale dobrze, że napisałeś bo może w przyszłości założę to nie będę musiał dobierać oporników :D
-
[E39]Welurowa tapicerka siedzeń w TDS.
Ach te koty :mrgreen: Tak źle i tak nie dobrze :D Ja jakimś cudem nie mam myszy w garażu i kota :D Trzeba Adadusa spytać o radę :mrgreen:
-
520i jak włożyć kartę do telefonu
Jaki dziwny? Przed liftem takie byłe, jeszcze na kablu. Możesz dotąd wyjąć dokąd kabla starczy :D Stacjonarny :mrgreen: Też mam taki. Po lifcie były bezprzewodowe, ale one również nie posiadały slota na sim. Tylko i wyłącznie w podłokietniku bądź w bagażniku się wkłada kartę. U mnie działa w bagażniku. Nie wiem czemu w podłokietniku nie czytało karty.
-
520i 2001 problem z centralnym zamkiem
Na alledrogo wszystko jest, czyli i buble :mrgreen: Pisz co i jak. Powodzenia :cool2:
-
520i fale radiowe
Jak dobrze pamiętam to trzymasz wciśnięty guzik manual, włączasz zapłon i radio wchodzi w ukryte menu. I tam są do wyboru regiony i inne ustawienia, np. żeby radio się nie podgłaszało wraz ze wzrostem prędkości (bardzo mnie to denerwowało) :D
-
Bmw e39 emulator przepalonej zarowki tylnych lamp
Fajnie, że napisałeś tylko Maciek opornik 10W, ale na ile Ω ?
-
520i M54 2001 nie działa radio i panel klimatronic
Nie to moje się różni. Jest takie malutkie i wchodzi w bok radia. Ciekawe jak z tym CD :roll:
-
520i M54 2001 nie działa radio i panel klimatronic
Ja byłem w Katach Węgierskich na Akacjowej 18. Ogłasza się na allegro. Tak jak pisałem wyżej wziął 100zł, wymienił w cenie poświetlenie te mikrometryczne żaróweczki hehe :D i potencjometr. 2 lata gwarancji. Ba żebym wiedział to bym wpadł na obiadek a nie zjeżdżał do Mc Donald's hehe :D Będę pamiętał na drugi raz :mrgreen:
-
520i jak włożyć kartę do telefonu
To czekamy na znać :D
-
520i 2001 problem z centralnym zamkiem
Mogą już kończyć swój żywot siłowniki, ale odepnij na trochę aku. Miałem z rok temu przed zimą tak, że zamknęły mi się drzwi, poszedłem do sklepu, wracam a tu ku mojemu zdziwieniu wszystko było zamknięte oprócz drzwi przednich. Otworzyłem, zamknąłem z pilota to samo. Tył zamknięty, przód otwarty. Wróciłem do domu, odłączyłem aku na noc i do dziś mam spokój. Myślę, że elektryka też musi się czasem zresetować :P Życzę Ci, żeby to było tylko to :D
-
520i M54 2001 nie działa radio i panel klimatronic
Chłopak zrobił za stówkę. W cenie wymienił mi całe podświetlenie i poprawił potencjometr, żebym nie musiał znów przyjeżdżać. Na prawadę jestem mile zaskoczony. Co do radia to możesz spokojnie wymienić. Wszystko można zrobić tylko na spokojnie Tylko nie wiem jakie ma wejście te twoje bo moje trochę się różni. Ja mam takie tylko tą cześć na CD inna (Nie weim czym się różnią): http://images44.fotosik.pl/498/b82f62244565fdd5med.jpg
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Nie tą Paweł. Ja mam na myśli tą zieloną butelkę co mi pokazywałem pod KM.
-
z 530d Touring do 728i
No co do e38 do kolega powinien zapytać kolegów z działu 7. Ja wiem tylko tyle, że 7 jest średnio o 40% droższa w utrzymaniu (Mój kolega miał) i sprzedał. A dlaczego czemu chce 7 jak wolno zapytać? Dla mnie e38 to większe e39. Nic po za tym :D Też myślałem nad e38, ale pojeździłem trochę kolegi i wywnioskowałem, że gabaryty e39 są akurat :D
-
520i M54 2001 nie działa radio i panel klimatronic
W schowku jest bezpiecznik od radia. Wczoraj mi wyskoczył :D P.S. Byłem dziś w Jabłonnej. Dobrego macie speca od radii w Kątach Węgierskich. Robił mi dziś podświetlenie i pixele bo coś poznikały, a sam nie ogarnąłem :D
-
530i + lpg nie chce zapalic na benzynie i na gazie
Nie ma znaczenia teraz temperatura. Jeżeli jest coś nie tak z paliwem to awaryjnie odpali na gazie. Sam z ciekawości sprawdziłem dziś rano, a temp. +1. Chyba, że kolega miałby problem z paliwem i gazem. Ale to za duży zbieg okoliczności by był. Lewego możesz szukać, ale jeżeli coś źle złożyłeś to od początku miałbyś problem z odpaleniem. Skasuj błędy rozłącz mu aku. Może coś zgłupiało i się odwiesi bo to aż dziwne moim zdaniem. Powodzenia.
-
520i jak włożyć kartę do telefonu
Telefon powinien się włączyć nawet bez karty. Zobacz ten bezpiecznik. Chociaż wątpię bo to bezpiecznik nr. 44 - 5A - odpowiada za koło kierownicy z włącznikami wielofunkcyjnymi, wyświetlacz wielofunkcyjny, radioodbiornik, telefon. Więc i te rzeczy by Ci nie działały oprócz telefonu.
-
520 M54 nie kręci rozrusznik, nie ładuje alternator
Spokojnie można obejść klemę pirotechniczną przecież :D
-
520i jak włożyć kartę do telefonu
Gdzie wkładałeś kartę? Oczywiście karta sim zostaje w plastiku, ale za pewne to wiesz :D
-
bmw e 39 523 śruba zabezpieczająca koła
Nie no ja pisałem jak właściciel może odkręcić hehe :D A co do złodziei to mojemu sąsiadowi chcieli zdjąć felgi, a że miał złodziejki założone to przebili koła, porysowali trochę lakier i przecinakiem lub czymś podobnym uszkodzili te złodziejki i nikt nic nie widział i nie słyszał. A auto stało 2 dni :duh:
-
[E39]Welurowa tapicerka siedzeń w TDS.
no no fajne historie. To teraz Paweł do sklepu po jakiegoś puszka i zostawić go w garażu :mrgreen:
-
Kilka pytań 523i
Świst to prawdopodobnie nie wymieniona długo odma. Miałem to samo u siebie. Jeżeli jej nie wymieniałeś to i tak ją musisz wymienić. Chyba, że chcesz chodzić później zły słuchać nie rozgarniętych mechaników, że to gdzieś między silnikiem, a skrzynią :duh: Co do kasowania inspekcji to proszę bardzo (Mi na początku też nie wychodziło, choć teraz robię to inpą): Lampka kontrolna wymiany oleju 1. Włączyć zapłon 2. Przyłączyć lampkę kontrolną do zacisku 7 wtyków diagnostycznych silnika i masy. Wtyk diagnostyczny znajduje się blisko obudowy lewego lub prawego amortyzatora teleskopowego albo na ścianie podwozia. 3. Po 3 sekundach zapala się 5 zielonych lampek kontrolnych 4. Wyłączyć zapłon Lampka kontrolna inspekcji 1. Włączyć zapłon 2. Przyłączyć lampkę kontrolną do zacisku 7 wtyków diagnostycznych silnika i masy. Wtyk diagnostyczny znajduje się blisko obudowy lewego lub prawego amortyzatora teleskopowego albo na ścianie podwozia. 3. Po 12 sekundach zapala się 5 zielonych lampek kontrolnych 4. Wyłączyć zapłon Lampka kontrolna przeglądu i symbol zegara 1. Włączyć zapłon 2. Przyłączyć lampkę kontrolną do zacisku 7 wtyków diagnostycznych silnika i masy. Wtyk diagnostyczny znajduje się blisko obudowy lewego lub prawego amortyzatora teleskopowego albo na ścianie podwozia. 3. Po 12 sekundach zapala się 5 zielonych lampek kontrolnych 4. Wyłączyć zapłon 5. Odczekać 20 sekund 6. Włączyć zapłon 7. Przyłączyć lampkę kontrolną do zacisku 7 wtyków diagnostycznych silnika i masy 8. Po 12 sekundach zapala się 5 zielonych lampek kontrolnych 9. Wyłączyć zapłon
-
530i + lpg nie chce zapalic na benzynie i na gazie
Udało mi się znaleźć znaczenie błędów: :arrow: P1343 Misfire Cylinder 1 With Fuel Cut-off :arrow: P0171 System too Lean (Bank 1) :arrow: P0173 Fuel Trim Malfunction (Bank 2) Hmm Na pewno coś z paliwem. Przynajmniej tak wynika z błędów. Ale czemu w takim razie nie chce odpalić awaryjnie na gazie. Innych błędów nie ma? Lepiej by by było podłączyć pod inpe lub inny program co wyświetli błędy dokładnie, a nie tymi kodami. Co to w ogóle za program?
-
E39 525D by palekkk
No chyba temat nie w tym miejscu co powinien być :D
-
[E39] 528i - Przegrzewka
Nie no visco jest pomyłką w e39. Dopiero potem zmądrzeli i wsadzili elektryczny. Ale na plus visco jest dźwięk jak się załączy :D