Treść opublikowana przez exeq
-
xenon a bi-xenon e46
Eh.... bixenon w e46 zostal rozwiazany tak ze swiatla drogowe zwykle na halogen zostaja bo nie wiedzieli co dac w zamian...
-
blokujący się pedał gazu
czyszczenie przepustnicy pomoze, nie trzeba regulowac linki, to samo mialem u siebie. nitro i drobny papier scierny !DROBNY!.
-
m47n odpowietrzanie
no chyba logiczne ze jez steruje wiatrakiem od dmuchawy.
-
Nie mogę otworzyć samochodu
mocno wepchnij kluczyk do zamka, prawdopodobnie nie whcodzi do konca i dlatego sie kreci w kolko, tez raz tak mialem.
-
318i-klekotanie na zimnym..popychacz zaworu wylotowego??
ale jak sama nazwa wskazuje one sie same reguluja, nie ma opcji recznego regulowania... chyba.
-
bmw sama odpala po podpięciu pod komputer;/
ciekawe czy w kazdym aucie po przepaleniu tego bezpiecznika przy probie podlaczenia sie inpa auto odpala... dziwna sprawa generalnie.
-
318i-klekotanie na zimnym..popychacz zaworu wylotowego??
Masz n42 a temat jesto m43tu te silniki dzieli przepasc ;)
-
318i-klekotanie na zimnym..popychacz zaworu wylotowego??
Nope. to beda popychacze, nikomu sie nie chce tego robic.
-
Inpa błąd w sektorze kilmy...
https://www.google.pl/search?q=AUC+heating+32&oq=AUC+heating+32&aqs=chrome..69i57.450j0j1&sourceid=chrome&espv=210&es_sm=122&ie=UTF-8 uwalony czujnik smrodu.
-
318i-klekotanie na zimnym..popychacz zaworu wylotowego??
Akurat w tym filmie autor napisal co bylo przyczyna, popychacz. u siebie tez to mam - rzadko ale mam, ale wystepuje to tylko zaraz po starcie silnika i przez sekunde.
-
Dmucha spod korka wlewu oleju
poczytaj o odmie
-
dwa lata 30 tys km i auto sprzedałem
Mam takie samo auto jak Ty, tzn ten sam rok i silnik i potwierdzam konstrukcja cepa. choc nie wiem czy czytales o przekrecajacych sie panewkach w tych silnikach :norty:
-
dwa lata 30 tys km i auto sprzedałem
Bodzion rozczaruje Cie, dwumas jest :) http://realoem.com/bmw/partxref.do?part=21207508409 tez jezdze m43tu i zlego slowa nie powiem, demon predkosci to to nie jest ale najwolniejsze tez nie. predkosc max potwierdzam, lecialem majac na budziku okolo 210, na gps pokazalo 199.
-
Obszywanie sufitu skórą w coupe
moze naciecie na okreslona glebokosc by pomoglo, oczywiscie od strony wewnetrznej, jak zostawisz 'zywa' skore moze byc problem imo.
-
E46 320i zapalająca sie lampka poziomu płynu chłodniczego
ponoc jezeli zmieni sie zbiornik wyrownawczy na meyle to moze tak pokazywa. jednak sam mam meyle zamontowany i mi nic sie nie pokazuje a czujnik dziala bo sprawdzalem.
-
jak podlaczyc angel eyes ?
lub wrzucic te kulki co daja np w kartonach do butow, te zdziala ; )
-
jak podlaczyc angel eyes ?
tez u siebie to zrobilem, dla mnie efekt petarda :) ciesze sie z tego jak dziecko i wcale nie bylo trudne do wykonania :norty:
-
odpalanie na mrozie ...
no i co ze zacznie iskrzyc?
-
odpalanie na mrozie ...
http://lmgtfy.com/?q=jak+podlaczyc+miernik+zeby+sprawdzic+pobor+pradu jakbys dalej nie mogl znalezc to kilka przykladowych linkow: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1532063.html http://www.v40.pl/printview.php?t=19219&start=0&sid=3e4a9f29d7d584dfffb67ae75ae49f23 http://fiatklubpolska.pl/cinquecento-seicento-437/pomiar-poboru-pradu-9772/
-
Przekrecona śruba chłodnicy
czego nie rozumiesz? sciagasz tego weza ma takie metalowe zapinki ktore podnosisz do gory i tyle, potem odpowietrzasz. nie umiesz to - mechanik.
-
Problem z ciepłym powietrzem w kabinie
viewtopic.php?f=69&t=235427&start=15#p1753442
-
te bmw zimą...
chyba sie doszukalem ze jestes z gdyni,mam lapa z inpa ;) i mechanika w rumii ;D
-
Jaki zbiorniczek wyrównawczy - 318i
mam meyle od ponad roku,zadnych przygod z czujnikiem.
-
Wnetrze od sedana a couope???
no jak? przednie fotele w sedanie sie nie pochylaja,tylna kanapa tez jest zupelnie inna chyba...
-
E46 318i 118km
jezeli kontrolka oleju, gasnie zaraz po odpaleniu nastepnie sie zapala na zolto na kilka sekund i gasnie to padniety czujnik poziomu oleju... na 100% mam to samo co do climatronica, jezeli zostala sprowadzona z cieplych krajow to ktos mogl sobie ustawic zeby klima wlaczala sie po odpaleniu auta (logiczne bo i tak tam zawsze cieplo) jest to do przestawienia inpą.