Witam. Mam BMW E46 z silnikiem benzynowym 1,9 bez gazu. Mój problem polega na tym że gdy odkręcę korek wlewu oleju to dmucha powietrzem i praca silnika się nie zmienia tzn. nie spadają obroty. Czym to jest spowodowane i czy to jest poważna usterka. Czy ma coś to spólnego z uszkodzeniem uszczelki pod głowicą, wałka rozrządu, jakiegoś czujnika... Proszę o konkrety. Samochód stał jakieś 3 m-c nie jeżdżony. Przeczytałem dużo wypowiedzi na forach ale niestety niczego konkretnego się nie dowiedziałem.