Treść opublikowana przez krystian
-
kolejny dyfer na złom szok !
o fuck :shock: wymiatacz :norty: mój styl - czysta moc a wygład to zbędny dodatek :twisted2: :clap: :clap:
-
kolejny dyfer na złom szok !
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/19fffba656f7dd00.html a tu silnik z mojej 3 :cool2: mieści się pod maskę :twisted2:
-
kolejny dyfer na złom szok !
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a1ffa23827a37453.html link panowie przeróbka mechanizmu różnicowego przyniosła zamierzony efekt :mrgreen: naprawdę się nic nie zaciera :!:
-
kolejny dyfer na złom szok !
może i osły to było zbyt mocne określenie :mrgreen: i mogło zranić głęboko :norty: ale nie piszcie mi tu że auto wiocha itd. :nienie: bo to nie moje auto tylko wkleiłem link z tą trójką bo ten silnik który tam siedział w niej to jest to :twisted2: :clap: wkleję zaraz link do fotki mojej BMW i :jawdrop:
-
kolejny dyfer na złom szok !
po pierwsze osły :!: to nie moja bmw tylko foto kozackiej e36 zrobionej do driftu tok jak kolega zauważył :cool2: a przeznaczenie auta to indywidualna sprawa właściciela ślimaki :twisted2: :8)
-
kolejny dyfer na złom szok !
co do nowego dyfra.... bardzo dobre rozwiazanie..tylko...ktoś przybliży cenę nowego?? można zakupić sam mechanizm róznicowy bądź szpere ale.. http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AB11&mospid=47251&btnr=33_0085&hg=33&fg=15 kto to poskłada? co do tej wypowiedzi to jak dla mnie to nie stanowi problemu naprawa przekładni różnicowej :8) a mechanizmu roznicowego to pytałem w serwisie bmw fota olsztyn i TEGO nie ma w sprzedaży jedynie całe mosty to tyle jeśli chodzi o oryginały :!:
-
kolejny dyfer na złom szok !
kolejny dzien most trzyma :mrgreen: i równo mu dołożyłem :twisted2: moje kanały olejowe które zleciłem wykonać jednak działają :cool2:
-
sonda lambda
mój sąsiad tak miał i odkręcił :mrgreen:
-
sonda lambda
jeśli masz wyjęty ten układ wydechowy to podgrzej palnikiem tak dobrze i wtedy odkręcisz :cool2:
-
kolejny dyfer na złom szok !
byłem w serwisie BMW nowy most kosztuje :!: 5000 zł :shock: zadnych części nie sprzedają :!: dziś oddałem do przerobienia pewne jego elementy (sworzeń i tryby mechanizmu ) zrobiono mi nowy sworzeń z kanałami olejowymi w trybach zrobiono rowki , którymi jest doprowadzany olej w najbardziej obciążone miejsca :cool2: złożyłem i jazda próbna na sprawdzenie i lekkie spasowanie :wink: i test na asfalcie :twisted2: widmo nic sie nie dzieje klempa zamiata że szok nowy olej full syntetyk zalałem - mobil 1 75/90 lekko ponad poziom ( nie 1,1 litra a 1,3 litra). ale juz rezygnuję z palenia laczy szkoda sprzętu i kasy :twisted2: . dobrze ze mam swoich ludzi od przeróbek - SUPER FACHOWCY :cool2:
-
Po regeneracji rozrządu dalej "bocian"??
ja to powiem ci ze olej to podstawa ale napewno nie mineralny :!: pół albo full syntetyk i bedzie lepiej :cool2:
-
kolejny dyfer na złom szok !
siema panowie :twisted2: jestem zszokowany słabymi przeładniami różnicowymi bmw E36 320i :x dwa tygodnie temu kupiłem kolejny dyfer do swojej 3 dziś mnie szał ogarnoł ZNOWU zatarły się tryby na sworzniu w mechanizmie różnicowym :cry2: :cry2: nowy olej tuż po kupnie 75/90 syntetyk wiadomo MOBIL 1 to 5ty już dyfer . i teraz tak nie chce żadnych blokad bo z tym sie nie da jechać potrzebny mi jest taki który jest naprawdę mocny od czego szukać taką przekładnie ? albo jak go przerobić by był naprawde mocny ? pomocy i bez zbędnych komentarzy proszę odnośnie użytkowania :wink:
-
Brudny olej w układzie kierowniczym
no gdzies wywala ci olej i zbiera sie w tej gumie :!:
-
Brudny olej w układzie kierowniczym
nie :!: a napewno nie olej :!:
-
Brudny olej w układzie kierowniczym
nie :!:
-
czy ma ktos rade na piszczące klocki??
kup dobrej firmy i bedzie cisza :cool2:
-
Co myslicie o filtrach stozkowych???
i stożki i magnetyzery nic nie dają dawno temu miałem i to to i w śmietniku wylądowało :mrgreen:
-
Brudny olej w układzie kierowniczym
bo puszcza jakis zimering w kolumnie
-
e46 330d Jaką skrzynię biegów byś wybrał?
ja też mam w automacie 4lata tym smigam :mrgreen: natomiast manualna tez jest dobra trzeba wiedzieć czego się chce ja wiem jedno bmw automaty ma super i nie jeden już w szoku był widząc jak automaty śmigają :twisted2: ...
-
wszystko do E 36
witam posiadam dostęp do wszystkich czesci do bmw E36 jesli czegoś potrzebujecie to piszcie na GG-10100981 sam kupuję tam i naprawde ma super ceny i części na które daje gwarancję :cool2:
-
Brudny olej w układzie kierowniczym
czarno to widzę... :?
-
325i (m50b25vanos) vs mitsubishi eclipse 2gen????
napisz który z was wygrał :!: :!: :!: :!:
-
Automatyczna skrzynia biegów nieraz przeciąga
na 1000 % :8)
-
Brudny olej w układzie kierowniczym
lej az na bagnecie korka bedzie poziom . ja mam e36 320i 91 rok i leje atf normalny atf nie DEX.3
-
Pompa paliwa piszczy-szyczy czy to normalne??
kurde troche głośno :!: moze juz pompa pada a moze filtr jest juz zatkany i ma ciezko